Alıntılarla W50 :)

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi
Alıntılanmısım

40 yıldır bu anı mı bekliyordun ne yapıyordun :)

Forumdan , Görüştügüm kişilerden olsun dünyayı takip ediyordum. Güzel bir worldu oldu herkes acısından. Güney paktı kazandı , tebrik etmek lazım. Sonucta istemekle olmuyor en cok caba gösteren , en iyi hamleleri yapan kazanıyor. Şu söyle yaptı da kazandı , bu böyle yaptı da kazandı gibi cümleler kurmaya gerek yok. Sonuclar her zaman en doğruyu gösterir. Tricks ve cedcal klanları rakiplerini yendi ve bu dünyadan gönderdi. Verdikleri savastan dolayı tebrik etmek ediyorum.

World başından beri takip ettigim ve favori gördüğüm alarm klanlarını ayrıca Nirvana klanlarını ise bugune kadar direndikleri ve yılmadıkları icinde tebrik ediyorum.

Kalan klanlara başalarılar dilerim.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
len sana noluyor asıl kanatsız ördek @Karakanat :D
içinizdeki tüm bilgileri yandan atmış aldı 57. alay hesabına girerek hatta birden fazla hesaplara girerek udw yönetim ss'i olsun forumları silmek olsun ortak forumları silmek kaos çıkartmak olsun. gapat ss'leri de dahil olmak üzere ben paylaştım sadece. Bu işleri de fenersavar udwye bir teklifte bulundu udw kabul etmedikten sonra yandan atmış devreye girdi o zamana kadar ne savaşta ne de oyunda piyasada bile yoktu. Kısacası size yapılanların birçoğunu fenersavar yaptırttı bilip bilmeden boş boş konuşun anca.

yandan atmış bunu yaptıda ne kazandı sancak ne kazandı udw de gitti sancakda yandan atmışta yandan atmışta yaptığıyla kaldı hayırlısı olsun eğer dediğin doğruysa tek emirhan kazanmış gibi görünüyor ama oda illaki kazanmamıştır bence bu olaydan bişey

DeletedUser66224

Ziyaretçi
jsjdjsjsj tek tek alıntılamış yaa :d :D tebrik etmedik mi olm sanki?

Nolursa olsun kazandınız mı kazandınız, boş laf yapmamıza gerek yok bir kere de sen kazanmış ol :D durum 3-1 oldu bakalım hasan ali'nin yedigi gibi bi gol daha yemeyiz umarım.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
jsjdjsjsj tek tek alıntılamış yaa :d :D tebrik etmedik mi olm sanki?

Nolursa olsun kazandınız mı kazandınız, boş laf yapmamıza gerek yok bir kere de sen kazanmış ol :D durum 3-1 oldu bakalım hasan ali'nin yedigi gibi bi gol daha yemeyiz umarım.

3 siz mi oluyorsunuz xD sjsjsjsjsj

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Sayamıyacağın şeyleri pek fazla dile getirme :) benzetmelerle kalırsın sonra böyle.

Dün abi diyip klanında oynadığın adama hayat sallatır böyle
32-47-classic fatihlerin olduğu worldu de sayarsak 4oluyor hatta gol ama gerek duymadım, kabul etmeyeceksin nasıl olsa.

Yaşı benden büyük olana saygısızlık yapana kadar abi diyorum, kimsenin yuzune soylemedigimi de yazmam böyle. Kaldi ki sallayacak olsam özelden yazardım bak burayi herkes görebiliyor :)

Boş deyince de nasıl boş dersin diyosunuz ama şu yaptığın alıntılar bile ne kadar boş olduğunu gösteriyor aslında :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
32-47-classic fatihlerin olduğu worldu de sayarsak 4oluyor hatta gol ama gerek duymadım, kabul etmeyeceksin nasıl olsa.

Yaşı benden büyük olana saygısızlık yapana kadar abi diyorum, kimsenin yuzune soylemedigimi de yazmam böyle. Kaldi ki sallayacak olsam özelden yazardım bak burayi herkes görebiliyor :)

Boş deyince de nasıl boş dersin diyosunuz ama şu yaptığın alıntılar bile ne kadar boş olduğunu gösteriyor aslında :)

32 de hangi klandaydın?

47de klanın olan isyanı dağıttım. Ufacık aklınızla Truva yapmaya kalktınız pişkin pişkin mesaj atıyordun. Sonrasında bulunduğun hesabı topladık gittik o paxa co player oldun yetersiz ulvi ile seni nasıl topladığını yiğit gelince kendisi koyar.

Bir de ben 2 Classic de oynadım c5i Udw kapattı oradaydım c9 da 3. Günde ban yedim hangisinde dövmüştün aydınlatsana biraz

DeletedUser67142

Ziyaretçi
ahdjdjdnf yazık

Çok haklısın bu kadar silik olmak cidden çok yazık.

Üzülüyorum burada harcandığınızı her gördüğüm de.Her laf yiyişiniz de boşa sapmanız cidden üzücü bir durum.

Umarım bu psikolojiyi bir an önce düzeltirsin gerçek hayatta daha aktif bir role sahip olur ve toplumun dışlamasına maruz kalmazsın Bursa çocuğu seni.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Çok haklısın bu kadar silik olmak cidden çok yazık.

Üzülüyorum burada harcandığınızı her gördüğüm de.Her laf yiyişiniz de boşa sapmanız cidden üzücü bir durum.

Umarım bu psikolojiyi bir an önce düzeltirsin gerçek hayatta daha aktif bir role sahip olur ve toplumun dışlamasına maruz kalmazsın Bursa çocuğu seni.

Bir gün gel ato'ya, çayımı iç :)

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Adama bak oybadığımız her world’de bizi tokatlamış demek :D kral hangi sınırdaydın ben seni hiç görmedim ya :D ben w17 de de oynadım orda da tokatlamış sayılıyo musun :ddd

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Bursa ne alaka anlamadım ama :) olsun sasirmadim hayal gücün geniş, garipsemedim :D

TyPHonE

Yasaklı
zjqQdY.jpg

Kesinlikle mükemmel oyuncusun 1 günde 20 köyünü aldık patates ettik daha konuşabiliyorsun yazık sen bi 4 k kitap daha oku :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Bu tipten anca Bursalı olur dedim boşver anlamanı beklemiyordum zaten :D