Akkasirga

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
sonunda bizi anlayan bir mr.storm oldu. :)

Arkadaşınız yazdıklarımı en başta okusaydı 5 dakika bile sürmeyecek bir sorununuz vardı. Ancak onun yerine modları, opları suçlamaya başladığınızda işin içinden çıkamadığınız gibi daha da ileri götürüyorsunuz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşım size ulaşmaya çalışmış ama adınızı karıştırmış. O sebepten bir iletişim kopukluğu olmuş. Bana sordu ben söyledim zaten mr.storm baş yönetici ona anlat derdini diye.
Öğlen size ben kendim ulaşmaya çalıştım en azından konuya bir göz atın diye ama bir türlü yönlendirmedi op arkadaşlar. Sıkıntı yok, dediğim gibi ilginiz alakanız için tekrardan teşekkürler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerekirse yine kapatırız da ben dünyayı kapatacağım demedim. Hatta sana sen geldin de biz gidebiliriz artık dedim. :)
Evet salçalık senin hücrelerine işlemiş herhalde :)

Luciferr

Dük
Hayır dunya akkanındı ya ondan öyle dedim, neyse sadece sebebini merak etmiştim. Siz bırakırsanız benım amacım kalmaz :/

DeletedUser

Ziyaretçi
Merak etme daha gitmedik :) d30 a bekleyelim de sıfırdan başlayalım. Böyle haksız rekabet oluyor aramızda

DeletedUser

Ziyaretçi
Sağlam klanla gitmezsiniz dostum siz. :)
Ayangıl gibi başalrsın sende şimdi 5 klan kendim getirdim hepsi sağlam tanıdık demeye :)