Akademi Altın Para Basma/ Depolama

• Konuyu başlatan DeletedUser41078
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Stratejinin hakim olduğu bu oyunda bu kadar basit bir sistemin olması mantıklı değil. Üstteki yorumlardaki bir örnekte denildiği gibi, limonataya şeker oranında su katıp, su oranında şeker, şeker oranında limon katarsan ne olur düşünebiliyor musun? :)

yok biz onu düşünmüyoruz modum ,şeker su limonata yarn felan ilgimizi çekmiyor, işimize ne geliyorsa onu beğeniyoruz , işimize geldiği içinde güzel fikri diyrouz , gerçek olan bu closedeyes

çok işimize geldiği için bu durum ,evet güzel öneri diyoruz ,yoksa tekniği taktiği pekde umrumuzda değil açıkcası :cool:

DeletedUser41078

Ziyaretçi
*ROMMYS* teşekkür ediyorum yorumundan dolayı en mantıklı yorumlardan birini yapmış..

BirDost*

Ağır Atlı
Gençler için güzel bir problem yazdım öncelikle burda matematik önerlerini konuştursunlar. Öneriye gelirsek, bu oyundaki maden fiyatları özenle seçilmiş ve istatistiklerden ve oyun stillerinden yola çıkarak hesaplanmıştır. Bu bir strateji oyunudur. Maden dengelemek de bu stratejinin önemli bir parçası. Bir stratejji oyunundan strateji eksiltmek hiç bir zaman sevilecek bir şey değildir. Ne kadar yeni strateji o kadar daha uzun oynama değeri olur :)

Erdemin matematik sorusunu hiç ettim kusuruma bakmasın.

Hestai modumda bir yorum yapmış. Strateji oyunu olduğunu söylemiş ve limonata yaparken şeker yerine şeker oranında su katılırsa ne olur demiş ironik bir şekilde :)

Şimdi evet bu bir strateji oyunu ancak stratejini belirleyecek ve bu sayede seni strateji ortaya koymayanlardan öne geçirecek hamleleri sen oyunculara premium karşılığında sunarsan eğerki bu konunun stratejisi üzerine konuşmaya değer bir şey kalmaz.

Maden dengeemek için 10 pre karşılığında sınırsız bir change yapma özgürlüğü sunuyorsun sen sistem olarak. Sayın modumun şakaya vurarak dediği şeker yerine şeker oranında su katılmasını mümkün kılıyorsun ama bunu daha normalleştirip herkese eşit yapılması gerektiğini çünkü bir strateji parçası olduğunu söyleyenleride hor görüyorsun niye oyunu tek düzeleştiriyorsunuz diyorsun.

Sayın modum nazarında bu tür uygulamalara karşı rahatsızlığını dahi dile getirmeyen yöneticilere sesleniyorum. Küçük bir olay olabilir belki ancak bu denli küçük ama maden dengelemek gibi stratejik düşünme gerektiren olayı siz premiuma bağlıyorsunuz ve bundan rahatsız olmuyorsunuz.

Gelin anlaşalım, belliki siz bu güncellemelerden rahatsız değilsiniz belliki oyunla alakalı çok büyük bir ilginiz yok. Ama bari yapılan önerileri kabul etmesenizde çamur atmayın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel bir fikir aslında keşke uygulansa :)

bu arada öneri olmuş inşaat yapımı :D niye illa tuğla çimento diyorusnzuki :) ben doğayı seven bir insan olarak sadeve kalas odun kütük ve çivi ile yapmak istiyroum evi alla alla :D belgrad ormanında güzel bri ağaç ev mi daha hoş duru doğayla uyumlu, yoksa ormanın ortasında çimento beton tuğlalı bir evmi, hepinizin verdiği örnekleri beğenmedim closedeyes

ayrıca tuvalet kağıdı yerine kağıt havlu kullanıyorum ben, zengin olduğum belli olsun diye kime ne hayat benim değilmi , o örnekde olmamış tt2

tahriş eder dikkat et fkasşlfkslaşfklşaskflas :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ali ve Mehmet bir ev yapmak istiyor. Ali tek başına çalıştığında evi 12 haftada Mehmet tek başına çalıştığındaysa evi 6 haftada bitirebiliyor. Eğer Mehmet 6 hafta çalışırsa geriye kalan inşaatı ikisi birlikte kaç haftada bitirir?

Gençler için güzel bir problem yazdım öncelikle burda matematik önerlerini konuştursunlar. Öneriye gelirsek, bu oyundaki maden fiyatları özenle seçilmiş ve istatistiklerden ve oyun stillerinden yola çıkarak hesaplanmıştır. Bu bir strateji oyunudur. Maden dengelemek de bu stratejinin önemli bir parçası. Bir stratejji oyunundan strateji eksiltmek hiç bir zaman sevilecek bir şey değildir. Ne kadar yeni strateji o kadar daha uzun oynama değeri olur :)

2 haftada bitirmeleri lazım bebegim mehmet isin yarısını yapmıs oluyor toplam ise 12x dersek mehmet in hızı x alinin hızı 2x dersek mehmet 6 hafta calıstı 6x isi bitirdi kaldı geriye 6x ali ve mehmet toplam haftada 3x iş yapıyolar 6x iside 3x hızla 2 haftada hallederler

DeletedUser

Ziyaretçi
efsane flood oluyor kusura bakmayın :d

bence böyle degilde su zaman gectikce altın paranın ucuzlama olayı efsane olabilir suan var mı bilmiyorumda en son oynadıgım normal world de görememistim ondan söylüyorum hatam olabilir

kingstone

Ağır Atlı
efsane flood oluyor kusura bakmayın :d

bence böyle degilde su zaman gectikce altın paranın ucuzlama olayı efsane olabilir suan var mı bilmiyorumda en son oynadıgım normal world de görememistim ondan söylüyorum hatam olabilir

var öyle bir şey zaten : https://forum.klanlar.org/showthread.php?20238-D%C3%BCnyalar%C4%B1n-Kapat%C4%B1lmas%C4%B1

benim önerim altın parayı depo olarak kullanabilelim yani yeri geldiğinde maden şeklinde bozdurabilelim. altın parayı basarken de onay ekranı çıkmalı bence, yanlışlıkla bastığım zaman olmuştu tak gidiverdi madenler :D

BirDost*

Ağır Atlı
öyle brşey var dediğin ölme eşşeğim ölme zamanları :D

dünya kapatma şartları günü gibi 180 mesela bununda belli bir günü olsa fena olmaz mı sayının düşmesi gibi bir vakti beklemese insanlar...

DeletedUser

Ziyaretçi
mesela ilk 500 k yı gecen oyuncudan sonra altın yüzde 10 ucuzlasa seklinde :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.