Akıncılar Hucum

IIZoRBeyII

Yasaklı
fark etmişsin bak ne güzel arada 2 gün var 1 ay degil ondan önemliside biri Yasal klanı biri Hücum yani sen şuan bize laf atmıyorsun :) siz büyük resmi görmüyorsunuz ya da görmek istemiyorsunuz bize söylenen her şeyi kendileride yapıyor veya kendinizde yapıyorsunuz demek istedigimi anlamışsındır diye umuyorum

Açıklama yapma hiç anlamazlarrrrr üzerler seni :D sanatcı olma savaşçı ol ezilmee ezzz :D

burakaan

Baltacı
ben şunu anlamıyorum w başından beri gelip burada ağlanıyor WESPONT şöyle yaptı YASAL bölye yaptı HÜCUM kirli diplomasi yaptı biz de gelip burada siz de yapıyorsunuz diyoruz birden şu duyar la karşılaşıyoruz "Kendi yapmadığınız birşey olsa neyse diyecem kendiniz de yapıyor bizi suçluyorsunuz" aslında biz de aynı şeyden bahsediyoruz ama algılar kapalı galiba :D

Mönch*

Yasaklı
Bir şey anlaşılmıyorsa ya anlatan kötü anlatıyordur ya da anlatılan kişi anlayamıyordur bu yüzden ben çok yazmayı bıraktım konudan konuya atlanıyor ben bişey diyorum onlar farklı bişey diyor belki kendilerince doğru cümle kuruyorlar benim cümlelerimi yanlış buluyorlar olabilir bu yüzden artık tek tük yazıcam zaten benim yazdığıma cevap vermiyorlar onlar okuyup kafalarında soruyu degiştirip öyle cevap veriyorlar ben 3 kişiyizi oynuyorlar :)

Açıklama yapma hiç anlamazlarrrrr üzerler seni :D sanatcı olma savaşçı ol ezilmee ezzz :D

Kardeşim başlığımızdan kaybolun gidin kendi başlığınızı açın naşşşşşş