Akıncılar Hücum

Magic Mushroom*

Mızrakçı
Böyle yapılanmalar yüzünden Türkiye'de oyunun zevki kalmıyor herkes bizim gibi bir klan girip mücadele etmiyor :)

Yabancılardan keşke klanlar oyununu da örnek alabilseydik , şuan uluslar arası oynuyorum klan limiti 15 kişilik en fazla alt klanı olanın 3 tane var :) Toplam 45 kişi yapıyor .

Türkiye'de klan limiti 50 , alt klan sayısı 20 :) Sana yaptı mı 1.000 Kişi , böyle klanlara haritadan katılanlara da üzülüyorum sonuçta kapatacak 50 kişi entrikalarla 950 kişi zapt edilecek :)
Böyle birşey olsaydı 58 de beraber oynadığımız tüm kardeşlerimiz tek mesajımızla tek telefonumuzla 61 e tekrar bizimle gelmezdi bizim kapatma listemizde gerçekten iyi savaşan ve en çok hammadde atan oyuncular vardı iş dünya kapatmada değil klanın ortamı ve arkadaşlığında bitiyor hırsla değil sevgiyle oynayan insanlar birbirini bulduğu zaman gerisi çokta önemli olmuyor :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Böyle birşey olsaydı 58 de beraber oynadığımız tüm kardeşlerimiz tek mesajımızla tek telefonumuzla 61 e tekrar bizimle gelmezdi bizim kapatma listemizde gerçekten iyi savaşan ve en çok hammadde atan oyuncular vardı iş dünya kapatmada değil klanın ortamı ve arkadaşlığında bitiyor hırsla değil sevgiyle oynayan insanlar birbirini bulduğu zaman gerisi çokta önemli olmuyor :)

İnsanların gönlü kırılmıyorsa , 1.000 kişilik kısmın çoğunluğunu memnun edebiliyorsanız bu sizin başarınızı adaletinizi gösterir .

Şahsen bende burada gelip sizleri kötüleyen insanları görmedim .

Bunun için teşekkür ederim lakin , haksız rekabetler oluşuyor .

Ve yeni klanların oluşumları böylece hayata geçirilmeden yok oluyor ;

Bugün günümüzde varlığını gösteren klanları sayalım ;

Cin - Hücum - Eibo - Los Galacticos - NOP - STALKER - CESET gibi klanlar ,

peki böyle 10 - 15 klan yerine tek parça halinde 150 klan görmeyi istemez miydiniz ?

Daha da çeşitli ve farklı diplomasilerin olduğu çok güzel dünyalar olurdu 1 klan 30 alt klanla birleşip bir klana vurmak yerine 30 klanın adil şartlarla bir birbirleriyle rekabetleri daha eğlenceli ve oyunu canlandıracağını düşünüyorum .

Tabi her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır size burada neden yapıyorsunuz diye hesap sormuyorum yalnızca benim gibi düşünüyor musunuz diye merak ediyorum ?

YALNIZBARON

Yasaklı
Bunu yalnızca HUCUM cephesine sormuyorum bugün tüm büyük klanlar böyle giriyorlar dünyalara ;

30 ar kişi birleşip tek tek klan kurup girsek ;

25 - 30 tane klanı yendik de birinci olduk demek gerçekten güzel olacaktır :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
@YALNIZBARON güzel insan sana açıklamam çok uzun sürer ama madem böyle güzel tatlı eleştiriyorsun senden tek beklentim gidip Klasik 11 dünyasının özelliklerini, giriş şartlarını ve sonucunu araştırman. O worlde ve worldde yaşananlara hakim olduğunda buyur gel tekrar konuşalım bu konuyu

YALNIZBARON

Yasaklı
@YALNIZBARON güzel insan sana açıklamam çok uzun sürer ama madem böyle güzel tatlı eleştiriyorsun senden tek beklentim gidip Klasik 11 dünyasının özelliklerini, giriş şartlarını ve sonucunu araştırman. O worlde ve worldde yaşananlara hakim olduğunda buyur gel tekrar konuşalım bu konuyu

Konuya hakim değilim inceleyebileceğim bir alan varsa veya anlatacakların varsa dinlemek isterim.

Napolyon2.0

Yasaklı
Beyler Beyler.. asıl mesele 1000 kişi olabilmek değil , asıl mesele 50 kişi ile 1000 kişiyi perişan edebilmekte .
saygılar
... (Sakaryale hariç hak etmiyor)

Metin

Yasaklı
Hey gidi günler
Önceden alt klandan köy almak ceza sebebiydi
Zaman oyunu çok değiştirdi.

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Klan tanıtımı altında yapılan yok klanlar kaç kişi yok kaç alt klansınız benzeri tartışmalar ne kadar doğru? Dünya özellikleri ya da genel olarak oyun özellikleri hakkında sıkıntısı olan gitsin destek ekibine yazsın. Ağlama duvarına çevirdiniz şurayı.

Legion*

Yasaklı
Metin,

Senin demek istediğin bundan 10 sene öncesine ait. Klanlar max iki klan olarak dünyaya giriş yapıyorlardı. Crom, Gyotin, Mayhem, Anatol... ve eski dönemdeki klanlardan bahsediyorum. Ancak artık insanlar insiyatif alarak klan işleriyle uğraşmak istemiyorlar. Herkes birbirinde oynuyor artık. Ancak şunu da atlamamak gerek Hücum oyuncu sayısı olarak gerçekten diğer klanlara göre bir tık üstte. Bunun nedeni de yaş ortalamasının yüksek olması ve yönetim kadrosunun iyi olmasıdır. İçinde çok ergen barındırmadığı için yeni katılan arkadaşlarda bizlerle bir sonraki dünyalarda devam ediyor. Premium,multi vs olaylarının artmasından dolayı da çoğu klan oyunu bıraktı veya eski dönemdeki modlar yüzünden oyundan soğutuldular. Çoğu yurtdışı sunucularına girdi sonrada bıraktılar zaten. Keşke sağlam 10 klanın giriş yaptığı bir dünyada oynayıp, oyun serüvenini noktalayabilsek