aile vs macera

• Konuyu başlatan DeletedUser65015
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57733

Ziyaretçi
yazın saygı çerçevesinde başlamış sonlara doğru gaza gelip ''aslanım'' gibi küçümseyici kelime ile bitmiş yazı biraz tezat olmuş :D

Aslanım demek küçümsemek mi oluyor.Paşam da desem küçümsemek derdin sanırım.Aslan ormanların kralı değil mi neden küçümsemek olsun :)

DeletedUser57733

Ziyaretçi
Hafiflerin degilde hafifligin konuşur bu worldde senin :) benim oyuna asılmadıgımı herkes biliyo zaten hiçbizaman dünya kapattıgım görülmemiştir boş vakitimde oynarım vakit yoksa oynamam bi oyun için reelimi hiçbizaman riske atmam hafiflerin konuşuyosa bi bak bakalım kesim puanına benim yarım kadar varmısın. 40köy topluyan vardır dogrudur benim 8aşdıgım köyde 3milyon kesim puanı vardır onlrın aldıgı 30köyde 1milyon buda demektirki oda pasif toplamış :)

Evet hafifliğimi bi tek sen konuşursun zaten :D Benim istatistiğim ortada.Aldığım köylerin sahiplerinin puanı da ortada ve sınırda onlar vardı.Sen yoktun sen olsaydın burda yazamazsdın böyle.Ha diyelim ki pasif adamları topladım oyuncu geçmişine bakıp topladğm köylerin sahipleri ben saldırmadan önce kaçar binlikti ben kaç binliktim bakın bakalm.Şimdi sana komşu olunca korkmaya başladın değil mi.Oyuncusun madem oyna hadi verme köy,köy vermedğin gibi köy alıver asil oyuncu beyler oooo diyelim.Er meydanı buyur...
Kesim puanından bahsediyorsun bana iyi güzel kesim yapmışsın icraat lazım...Diyelim ki ben pasif adamlarınızı topladım.Sen Macera dan 23 , Kezzaptan 16 , 34 tane de barbar köyü toplamışsın.Banada versinler bedava köyler 23+16 = 39 köy diyorsn ya 39 bide karşıma geçmiş ben oyuncuyum diyor.Oynada görelim hadi buyur buyur. :D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Bir barbarcı daha worldden ayrılıyor Asil06 köylerini xLeon'a bırakıyor.xLeon'un burada ahkam kesmesi yakındır :D

DeletedUser37337

Ziyaretçi
AkdGmX.png

DeletedUser38381

Ziyaretçi
klan lideri punisher şuan başka klanda macera fiilen bitti :D

DeletedUser59005

Ziyaretçi
Macera kimki saten Macera çöp :D bir AİLE-PEEKAY ortaklığı daha mutlu sonla biter :D

DeletedUser61014

Ziyaretçi
savaş bittiyse kazanan tarafa tebrikler kaybeden tarafa da hayırlısı be ustam diyorum :)

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Daha bitmedi arkadaşlar devam ediyor.Başka isim altında tekrar yapılanma var fakat daha yapılanmadan savaşımızı açtık.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Ben Soa'dan sadece 2 oyuncu aldım diyen arkadaşa buradan gülüyorum :D Gilbereth ve MRKALIN yazmış oraya bide. Utku abim kezzaptan destek istiyor diye ağladınız cümlesinde ki Utku abisi kim onun? :) Zorba. nickli arkadaş SOA'da başladı devam etti onun köylerine MCR'dan gelen kaç mise ara attım allah bilir :) Zorba dışında yirmibeşmartlı,MkaanEr,Murat69 ve daha kim bilir sayamadığım kaç oyuncu :D Kezzap K53'den oyuncuları aldı Pain.Carbon kendisi halletti bu işi hatta. K53'den 1-2 kişi dışında K54'ün çoğu Macera'ya geçti sadece Equalim kzp'ye geçiş yaptı. Kimse burada kendi klanımın oyuncularını bana anlatmasın da :) Ayrıca onun dışında Kod klanları vardı Soa bünyesinde onları gazlayıp birazda korkutup Soa bünyesinden çıkarıp Soa dağıldıktan sonra da MACERA yapan kişiler nerede? Kod'dakiler bizlere siz bizden destek istiyorsunuz bizi alt klan yapıyorsunuz diyordu :D Macera alt klan bile yapmadı sizi direk altına almış oldu biz en azından bir isminiz olmasına izin veriyorduk :p

Neyse sonuç olarak SOA savaşından güç bela çıkan Macera'nın sonu geldi. Sonuçta artık kullanabilcekleri bir KOD(çöp) klanı yok onun dışında kata kulli de yapacak adam bulamadılar eeee öyle oldum mu onların pil ömrü 7 senelik iPhone gibi hızlı tükendi :D

Şaşırdık mı? Nö.
:cool:

DeletedUser55377

Ziyaretçi
Ben Soa'dan sadece 2 oyuncu aldım diyen arkadaşa buradan gülüyorum :D Gilbereth ve MRKALIN yazmış oraya bide. Utku abim kezzaptan destek istiyor diye ağladınız cümlesinde ki Utku abisi kim onun? :) Zorba. nickli arkadaş SOA'da başladı devam etti onun köylerine MCR'dan gelen kaç mise ara attım allah bilir :) Zorba dışında yirmibeşmartlı,MkaanEr,Murat69 ve daha kim bilir sayamadığım kaç oyuncu :D Kezzap K53'den oyuncuları aldı Pain.Carbon kendisi halletti bu işi hatta. K53'den 1-2 kişi dışında K54'ün çoğu Macera'ya geçti sadece Equalim kzp'ye geçiş yaptı. Kimse burada kendi klanımın oyuncularını bana anlatmasın da :) Ayrıca onun dışında Kod klanları vardı Soa bünyesinde onları gazlayıp birazda korkutup Soa bünyesinden çıkarıp Soa dağıldıktan sonra da MACERA yapan kişiler nerede? Kod'dakiler bizlere siz bizden destek istiyorsunuz bizi alt klan yapıyorsunuz diyordu :D Macera alt klan bile yapmadı sizi direk altına almış oldu biz en azından bir isminiz olmasına izin veriyorduk :p

Neyse sonuç olarak SOA savaşından güç bela çıkan Macera'nın sonu geldi. Sonuçta artık kullanabilcekleri bir KOD(çöp) klanı yok onun dışında kata kulli de yapacak adam bulamadılar eeee öyle oldum mu onların pil ömrü 7 senelik iPhone gibi hızlı tükendi :D

Şaşırdık mı? Nö.
:cool:

:) not yet ..
Forum oyuncusu olmadığımdan, burada cümlelerimi anlaman için uğraşmıyorum düşük. Heheh..

DeletedUser12190

Ziyaretçi
:) not yet ..
Forum oyuncusu olmadığımdan, burada cümlelerimi anlaman için uğraşmıyorum düşük. Heheh..

Forum oyunculuğuyla alakası yok adam gerçekleri yazmış.Macera 2 oyuncu aldı Soa'dan cümlesi tamamen yalan.Üstüne Kod klanlarını Macera yaparak puanlarına ve kendilerine fazla güvenen kişiler 1 fake organizasyonu bile yapmadan silindiler.Şimdi bi ekip çıkıp Foh klanını kurdu bi ekip Macera'da kaldı diyordum bugün macerada kalanlarda Foh'a geçmiş.Hala yüksekten konuşanlar var.Dağılmış bir klan 2 tane güçlü ve başarılı operasyonlar yapan klana karşı.Bazılarının özgüvenine hayranım asarım keserim hepinizi şeklinde ama anca bırakanları toplarken görüyoruz..Lafla peynir ekmek gemisi yürümez.

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Siz lafınızı yapmaya devam edin. Bizim söylediğimiz belli. NOT YET

erwl

Okçu
Henüz ortada bitmiş bir savaş yok. Savaş farklı bir isim altında devam ediyor, karşı taraf da önemli bir emek ve direnç koymaya devam ediyor. Neler olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz ancak savaş devam ediyor.