aile vs macera

• Konuyu başlatan DeletedUser65015
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65015

Ziyaretçi
Bu maceranın elemanları soayla savaşırken niye demiyodu bu kadar klan saldırıyoruz diye ?
Soa zamanında ettiğimiz yardımlar ne çabuk unutuldu savaşta ağlıyodunuz biz macera değilde soanın yanında olsak macera kalır mıydı şimdiye ? hoş şimdide uzun kalmayacaklar :)
Bi de bu 20 klan dediğiniz kimler bilmiyorum ama bizim savaşta pk dan başka kimse ekli değil...Size de kezzap yardım ediyo destek atıyo...Şimdi neresi 20 vs 1 bunun ?
kişisel oalarak seni tanımam nickini ilk defa gördüm ama herkes kendi yanlışlarını konuşmadan karşı tarafı suçluyo buda bi suçluluk piskolojisinden ibaret bence ben şahsım oalrak soa klanlarını hiçbi zaman küçümsemedim onun haricinde bana veya klandan çogu kişiye destek gelmedi aile tarafından bak yine söylüyorum siz macera adı altında 1 2 oyuncuyu anca desteklemişsinizdir onun haricinde bünyenize kattınız oyuncuları destekleyerek bizim dibimizden barbar toplamalar bizden op yapacaz diye adam attırıp klana almalar falan bunu sen yaptın demiyoırum aile klanı yaptı. kral çakır blueshadow veya başka biri yani bi nevi bize yardımdan çok kendinize yardım ettiniz.

DeletedUser65015

Ziyaretçi
Seninde ne mal olduğunu biliyoruz merak etme sen.Aglamayı bırakıp oyun oynayın az okadar klan bukadar klan diyip 20 klana karşı tek klan gibi savaşıyormuşsunuz gibi davranmayın.Aglayacaksanızda oynamayın bu oyunu.
bununda pek onuru kalmış gibi burda milleti ifşa ediyor sanane biz senin kezzapla yaptıgın gizli kulisleri ifşa ediyozmu karakter bozuntuları sorsan biz korkmadık derler lan topu topu 3 klandık 2klan pasif pekaya dilendin kezzapa dilendin azraile dilendin :) bunun üstüne adam 3 5 kişiye msj atmışsa nolmuşşş ?? bi kendini satmadıgın kaldı şu oyun için

DeletedUser12190

Ziyaretçi
bununda pek onuru kalmış gibi burda milleti ifşa ediyor sanane biz senin kezzapla yaptıgın gizli kulisleri ifşa ediyozmu karakter bozuntuları sorsan biz korkmadık derler lan topu topu 3 klandık 2klan pasif pekaya dilendin kezzapa dilendin azraile dilendin :) bunun üstüne adam 3 5 kişiye msj atmışsa nolmuşşş ?? bi kendini satmadıgın kaldı şu oyun için

Soa klanı bırakırken bu foruma biz bırakıyoruz çekirdeklerimizi alıp eğlenceyi izleyecez diye yazdı..Siz soa'nın oyuncuları alırken düşünecektiniz.Şimdi Soa'nın bırakan oyuncuları sizlere daha doğrusu bulunduğunuz duruma gülüyodur diye tahmin ediyorum.Bu arada yavaştan geçeceğiniz klanı belirlemeye başlayın diyecektimde zaten belli gibi :)

DeletedUser65015

Ziyaretçi
Soa klanı bırakırken bu foruma biz bırakıyoruz çekirdeklerimizi alıp eğlenceyi izleyecez diye yazdı..Siz soa'nın oyuncuları alırken düşünecektiniz.Şimdi Soa'nın bırakan oyuncuları sizlere daha doğrusu bulunduğunuz duruma gülüyodur diye tahmin ediyorum.Bu arada yavaştan geçeceğiniz klanı belirlemeye başlayın diyecektimde zaten belli gibi :)
Ya kardeş her kimsen bilmiyorumda soa oyuncularını kezzap aldı 50kişiye yakın benim aldıgım soadan 2oyuncu vardır gilbereth ve mrkalın onşarda ben bu oyunu oynamıyacam yakında bırakırım diye girdiler biz aile deilizki maceraya yardımcı olcaz diye millete destek atıp kendi klanımıza almadık bizle 5oyuncu için savaş başlatacaz diyen aile klanı tam dibimizden 100tane barbar aldı benim aile yazdıgım mevzu şu kardeşim sen kezzapla macerayla dostuz şöyleyiz böyleyiz diyosunda macera bölgesinde barbar toplama rezlerimizi alma mantıgın ney çünkü maceranın arkasında gülücük ve kezzap var arkası boş diye sordugumuzda cvp alamadık üstüne dostlugumuz bozulmasın diye bu 5kişiyi klandan attık beyfendiler bunlara op yapsın diye ama noldu aile bu op yapacagı 5kişiyi klana aldı. Şimdi bunca korkuya yusuf yusufa ragmen utku abiye kezzaptan destek dileniyorsun diyo lan sen tüm dünyayla gizli kulis yapıp maceraya dalalım dedin :) neyse bi kaç şahsiyet dışında pekayy klanı onuruyla aile klanından bazı arkadaşlarımız olsun bunlar oyunun zevkini alarak savaştılar. Onun haricinde bu d.drawer gibi insanlar yalnızca savaşı kazandıgı zaman burda nutuk atarlar ben kaybetsemde kazansamda burdayım zamanında soa klanınıda tebrik ettim gece gündüz oyundaydılar şimdide ailedeki bu çürük insanlar haricinde diger onuruyla savaşan insanları tebrik ederim ayrıca ailede savaş başlangıcından beri pekayı yok sayıp burda biz yendik diyolar pekayın hakkını yemesinler onlar olmasaydı bu savaşın seyri farklı olurdu :)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Ya kardeş her kimsen bilmiyorumda soa oyuncularını kezzap aldı 50kişiye yakın benim aldıgım soadan 2oyuncu vardır gilbereth ve mrkalın onşarda ben bu oyunu oynamıyacam yakında bırakırım diye girdiler biz aile deilizki maceraya yardımcı olcaz diye millete destek atıp kendi klanımıza almadık bizle 5oyuncu için savaş başlatacaz diyen aile klanı tam dibimizden 100tane barbar aldı benim aile yazdıgım mevzu şu kardeşim sen kezzapla macerayla dostuz şöyleyiz böyleyiz diyosunda macera bölgesinde barbar toplama rezlerimizi alma mantıgın ney çünkü maceranın arkasında gülücük ve kezzap var arkası boş diye sordugumuzda cvp alamadık üstüne dostlugumuz bozulmasın diye bu 5kişiyi klandan attık beyfendiler bunlara op yapsın diye ama noldu aile bu op yapacagı 5kişiyi klana aldı. Şimdi bunca korkuya yusuf yusufa ragmen utku abiye kezzaptan destek dileniyorsun diyo lan sen tüm dünyayla gizli kulis yapıp maceraya dalalım dedin :) neyse bi kaç şahsiyet dışında pekayy klanı onuruyla aile klanından bazı arkadaşlarımız olsun bunlar oyunun zevkini alarak savaştılar. Onun haricinde bu d.drawer gibi insanlar yalnızca savaşı kazandıgı zaman burda nutuk atarlar ben kaybetsemde kazansamda burdayım zamanında soa klanınıda tebrik ettim gece gündüz oyundaydılar şimdide ailedeki bu çürük insanlar haricinde diger onuruyla savaşan insanları tebrik ederim ayrıca ailede savaş başlangıcından beri pekayı yok sayıp burda biz yendik diyolar pekayın hakkını yemesinler onlar olmasaydı bu savaşın seyri farklı olurdu :)

D.rawer dedigin adam 34 köy alip 9 köy vermiş.
Ayrıca pk klani bizim dünya başından beri dostumuz tabiki onlarida tebrik ediyoruz lakin muhabbetimiz yakin oldugu icin bu tebriği ozelden whatsaptan vs zaten yapıyoruz suclamalarinizi aile klani üzerinden yaptığınız için biz kendi adımıza cevap veriyoruz.Soylenecek fazla bisey yok istatistikler ortada 8 senedir forumdayım neredeyse hiç tartışmadım kimseyle seninlede tartışmayıp istatistikler ve sonuç ile burada olurum.Bu arada kazanmakta kaybetmekte dürüstçe mertçe gelen yorumlara hakkını veririm.Familynin sınırdan barbar alması veya 5 adet oyuncuyu ki böyle bir şey doğru mu bilmiyorum bunlar sizin bize op yapmanıza engel mi dostum? 1 kerecik olsun organize olup saldıramadınız buda kalanınızın kalitesini ortaya koyuyor zaten.

DeletedUser32102

Ziyaretçi
kişisel oalarak seni tanımam nickini ilk defa gördüm ama herkes kendi yanlışlarını konuşmadan karşı tarafı suçluyo buda bi suçluluk piskolojisinden ibaret bence ben şahsım oalrak soa klanlarını hiçbi zaman küçümsemedim onun haricinde bana veya klandan çogu kişiye destek gelmedi aile tarafından bak yine söylüyorum siz macera adı altında 1 2 oyuncuyu anca desteklemişsinizdir onun haricinde bünyenize kattınız oyuncuları destekleyerek bizim dibimizden barbar toplamalar bizden op yapacaz diye adam attırıp klana almalar falan bunu sen yaptın demiyoırum aile klanı yaptı. kral çakır blueshadow veya başka biri yani bi nevi bize yardımdan çok kendinize yardım ettiniz.

Simdi dostum yazdıklarına komple cevap veriyim...beni tanımana gerek yok savas istatistiklerine bak yeter...
Soayla savaşırken soaya her hafta operasyon duzenledik bunlari düzenlerken basta atavratsilah olmak uzere millete yazdik biz operasyon yapiyoruz sizde ayni anda operasyon yapin diye...üstüne operasyon bölgemizde ki macera oyuncularina tek tek yazdim bakin biz operasyon yapiyoruz köyleri bosalticaz yakindan toplayin diye attığımız desteklere laf ettigin icin onları yazmiyorum bile önemli degil...
Barbar toplamalar zaten size yönelik değildi ama o asamada zaten ipler kopmustu sizin turan gerekeni yazmisti bize...Bi de bana çürük yazmışsın beni ilk defa gorup çürük demissin buna yorum yapmasamda olur heralde :)

erwl

Okçu

Son bölümdeki Peekay ile alakalı kısma peekay adına cevap vereyim. Bi kere konu başlığı yanlış ve yanıltıcı ancak başlığı bu şekilde açtığın için algı öyle oluşabiliyor dediğin gibi :) Yani aslında konuştuğumuz başlığın PEEKAY-Aile vs MACERA savaşı şeklinde olması daha doğru olurdu. Onun dışında ailenin de bu savaşta Gerek kritik operasyonlar , yoğun fakeler gerekse savunma desteği bakımından PEEKAYIN rolünü atlayacak bi tavırda olacağını zannetmiyorum.

Macera oyuncularını pek tanıdığım söylenemez , bu yüzden onlara karşı bi düşmanlığım olup da savaşa girmedim. Müttefiklik ilişkilerime önem veren biri olarak savaşa katılma nedenim server başından beri müttefiğim olan aile klanına destek olmak , onların savaş kaybetme olasılığını ortadan kaldırmak içindi ki bunu da başarmış olduk :)

Savaş geneli için konuşacak olursak maceranın karşısında hem kendi içlerinde hem de birbiriyle koordine hareket eden online süresi yüksek iki klan vardı. 2 koldan gelen yoğun akınları savunmak oldukça zordu. Yani işleri cidden hiç kolay değildi. Buna rağmen savunma bazında başlarda iyi direnç gösterdiklerini düşünüyorum ancak saldırı bağlamında çok koordine değil gibilerdi.

Neyse fazla uzatmadan şunu söyleyeyim server boyunca en zevk aldığım savaş oldu. Çaba sarfeden ve iyi bir savaş vermeye çalışan macera ve aile oyuncularını tebrik ederim zevkli bir savaştı yani ben zevk aldım en azından :D en önemlisi ise her zaman bana güvenini ortaya koyan , bir dediğimi iki etmeyen , klan içi sıkı birlik beraberlik ruhu oluşturan klanım Peekay oyuncularına tebrik ve teşekkürlerimi ileriyorum , hepinize selam olsun yoldaşlarım benim :D :D

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Beyler biz sileli çok oldu ya bizim üstümüzden bir birinize saldırmayı bırakın artık :)

İki tarafta birbirini vurmaya yer arıyordu şartlar el verdi savaşıyorsunuz işte zevk almaya bakın

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Beyler biz sileli çok oldu ya bizim üstümüzden bir birinize saldırmayı bırakın artık :)

İki tarafta birbirini vurmaya yer arıyordu şartlar el verdi savaşıyorsunuz işte zevk almaya bakın

Bu konuda anti-error konusundaki kadar tartışma olmuyo diye cevap verdim açıkcası :D zaten yakında dağılırlar.

Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1 İttifak 610 286 42.763.321 38.921.904
2 Rakip 286 610 25.093.356 60.224.172

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser57733

Ziyaretçi

Kardeşim Aile klanına çürük diyorsun eyvallah herkesin şahsi görüşüne saygım var.Senin çürük demenle çürük olunmuyor o ayrı bi konu.Peekay olmasaydı durum farklı olur diyorsun bunada eyvallah.Biz hiç bir zaman peekay in hakkını yemedik.Savaşta bizim kadar onlarda rol oynadı ki belkide bizden cok rolleri vardı.Oyunculuktan bahsediyorsun.Aile klanı sınırdan 100 barbar aldı diyorsun değil mi koskoca Aile klanın içinde barbar kalmadı kardeşim.O zaman mütken rahat bi şekilde aldık o barbarlar konusu bu şekilde.Seni analiz edersek oyunculuğun ortada 91 köyün var 34 tanesini barbar almışsın.16 köyünü müttefiğiniz olan kezzap klanlarından almışsın(Güzel free köyler).23 tane kendi klanındaki(macera) pasif oyuncuları toplamışsın(güzel free köyler).Peki ya Macera vs Aile&PK savaşındaki rolün 8 köy alıp 3 köy vermek.5 köy alabilmişsin senin oyunculuğun ortada aslanım.Kimseye laf etme artık ağlama.Şimdi diceksin seni de tanımıyorm.Sende çürük kötü bir oyuncusun eyvallah.Benim Hafiflerim konuşur.Merak etme sıra sanada gelecek.Barbarları geliştirdiğin için şimdiden teşekkür ederim kardeşim....

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Kardeşim Aile klanına çürük diyorsun eyvallah herkesin şahsi görüşüne saygım var.Senin çürük demenle çürük olunmuyor o ayrı bi konu.Peekay olmasaydı durum farklı olur diyorsun bunada eyvallah.Biz hiç bir zaman peekay in hakkını yemedik.Savaşta bizim kadar onlarda rol oynadı ki belkide bizden cok rolleri vardı.Oyunculuktan bahsediyorsun.Aile klanı sınırdan 100 barbar aldı diyorsun değil mi koskoca Aile klanın içinde barbar kalmadı kardeşim.O zaman mütken rahat bi şekilde aldık o barbarlar konusu bu şekilde.Seni analiz edersek oyunculuğun ortada 91 köyün var 34 tanesini barbar almışsın.16 köyünü müttefiğiniz olan kezzap klanlarından almışsın(Güzel free köyler).23 tane kendi klanındaki(macera) pasif oyuncuları toplamışsın(güzel free köyler).Peki ya Macera vs Aile&PK savaşındaki rolün 8 köy alıp 3 köy vermek.5 köy alabilmişsin senin oyunculuğun ortada aslanım.Kimseye laf etme artık ağlama.Şimdi diceksin seni de tanımıyorm.Sende çürük kötü bir oyuncusun eyvallah.Benim Hafiflerim konuşur.Merak etme sıra sanada gelecek.Barbarları geliştirdiğin için şimdiden teşekkür ederim kardeşim....

yazın saygı çerçevesinde başlamış sonlara doğru gaza gelip ''aslanım'' gibi küçümseyici kelime ile bitmiş yazı biraz tezat olmuş :D

DeletedUser59005

Ziyaretçi
İttifak 620
Rakip 288

fark gün geçtikçe eriyor macera farkı kapatıyor ayık olun :D

:D:D

DeletedUser65015

Ziyaretçi
Hafiflerin degilde hafifligin konuşur bu worldde senin :) benim oyuna asılmadıgımı herkes biliyo zaten hiçbizaman dünya kapattıgım görülmemiştir boş vakitimde oynarım vakit yoksa oynamam bi oyun için reelimi hiçbizaman riske atmam hafiflerin konuşuyosa bi bak bakalım kesim puanına benim yarım kadar varmısın. 40köy topluyan vardır dogrudur benim 8aşdıgım köyde 3milyon kesim puanı vardır onlrın aldıgı 30köyde 1milyon buda demektirki oda pasif toplamış :)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Hafiflerin degilde hafifligin konuşur bu worldde senin :) benim oyuna asılmadıgımı herkes biliyo zaten hiçbizaman dünya kapattıgım görülmemiştir boş vakitimde oynarım vakit yoksa oynamam bi oyun için reelimi hiçbizaman riske atmam hafiflerin konuşuyosa bi bak bakalım kesim puanına benim yarım kadar varmısın. 40köy topluyan vardır dogrudur benim 8aşdıgım köyde 3milyon kesim puanı vardır onlrın aldıgı 30köyde 1milyon buda demektirki oda pasif toplamış :)
Buda demektir ki üyelerinize savunma atma ve organize olma konusunda ciddi sorunlarınız var.Kaldı ki bikac oyuncumuzu seçip fake listesini sirku çekmeniz 5dknizi almaz ama aile çürük oluyor her nasılsa ;)

DeletedUser64780

Ziyaretçi

öyle bir mesaj ki bu dünya benim için bu oyun boş mesajı alıyorum madem öyle kasma burada aile çöp boş peekay olmasa olmazdı falan filan... ya sil git oyunun kıymetsizliği göster yada asıl diyelim adam oynuyor ki konuşuyor...

attığın saldırılara da bakılırsa bırakmak üzeresin ;)