aile vs macera

• Konuyu başlatan DeletedUser65015
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62930

Ziyaretçi
:) not yet ..
Forum oyuncusu olmadığımdan, burada cümlelerimi anlaman için uğraşmıyorum düşük. Heheh..

Eğer konuşabiliyor olsaydın seninle münakaşa ederdim ama üzgünüm ki kendi dilin olduğunu sandığın Türkçe'mizi kullanamıyorsun 'düşük' . Ben forum oyuncusu isem sen bu forumlarda gezemezsin bile haberin olsun kim olduğunu bilmiyorum ama SOA'nın üstünden geçtiği belli seni gidi harabe. ;)

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Eğer konuşabiliyor olsaydın seninle münakaşa ederdim ama üzgünüm ki kendi dilin olduğunu sandığın Türkçe'mizi kullanamıyorsun 'düşük' . Ben forum oyuncusu isem sen bu forumlarda gezemezsin bile haberin olsun kim olduğunu bilmiyorum ama SOA'nın üstünden geçtiği belli seni gidi harabe. ;)

Soa üstünden geçmiş dediğin o adam bir zamanlar soanın gel birleşelim bize destek verin dediği adam. Şimdi siz bunu inkar edersiniz ama KOD klanlarina en başta hafife alıp sonra da birleşelim diye direten soa değilmiydi? Senin soa üzerinden geçmiş dediğin adam sayesinde soa 2 hafta rahat etti.

DeletedUser59005

Ziyaretçi
Bizim başlığımızı bize bırakın yav hala SOA nedir anlayamadım
burda Family ve PEEKAYı konuşun gerisi başlıktaki diğer arkadaşlar kalmadığı için önemsemiyorum :D

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Soa üstünden geçmiş dediğin o adam bir zamanlar soanın gel birleşelim bize destek verin dediği adam. Şimdi siz bunu inkar edersiniz ama KOD klanlarina en başta hafife alıp sonra da birleşelim diye direten soa değilmiydi? Senin soa üzerinden geçmiş dediğin adam sayesinde soa 2 hafta rahat etti.

Sorma baya rahat etmişizdir kesin. Aynı zamanda o adam SOA'ya ihanet edip savları çeken sonrada MACERA'nın altına yatan klandı demi o? Neyse uf puf oldular işte uzatmaya gerek yok :)

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Sorma baya rahat etmişizdir kesin. Aynı zamanda o adam SOA'ya ihanet edip savları çeken sonrada MACERA'nın altına yatan klandı demi o? Neyse uf puf oldular işte uzatmaya gerek yok :)
Sen uydurmalarını değil olayların aslını öğrendiğin zaman gel konuşalım :)

Sen uydurmalarını değil olayların aslını öğrendiğin zaman gel konuşalım :)
Olayların aslını biliyoruz,attığınız destekler hem düşüktü hem de hemen geri çektiniz.
Kendi kendime mis arası yapmak ve diğer arkadaşlardan destek istemek zorunda kaldım...
Üstüne düşman olan oyuncuların da barınağı oldunuz ama şimdi sonunuz geldi ve bizim gibi izleyici olacaksınız...

Bir de şimdiden diğer dünyalarda şansınız yaver giderse artık :)

O yüzden sus ve boşu boşuna yıpratmayı bırak

Aile klanına da başarılar, vurun parçalayın artık yha :)