Adminlercim bir baksanıza

• Konuyu başlatan DeletedUser66222
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66222

Ziyaretçi
sevgili adminler klan adından attığınız banı acaba ne zaman ticket ıma dönüp storm dan aldığım onayın ss ini attığımda açacaksınız. Bununla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim attığınız ban ın takibini yapın da oyunumuzu oynayalım

Hesap kapatıldı
Bu hesap kapatıldı, yani Destek Ekibinin kararı nedeniyle şu anda hesabınıza erişemezsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen Destek Ekibi ile iletişime geçin.

Destek Ekibine Ulaşın

***DAYI***

Ağır Atlı
Gercekten Garip yani =) bugunler adminler bir cok hata yapıyor ilgilenirse cok sevinirim
=)

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Geçmiş olsun ban yiyebileceğini düşünüyordum ama storm onay verdikten sonra atıldıysa garip olmuş

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
sevgili adminler klan adından attığınız banı acaba ne zaman ticket ıma dönüp storm dan aldığım onayın ss ini attığımda açacaksınız. Bununla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim attığınız ban ın takibini yapın da oyunumuzu oynayalım

Hesap kapatıldı
Bu hesap kapatıldı, yani Destek Ekibinin kararı nedeniyle şu anda hesabınıza erişemezsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen Destek Ekibi ile iletişime geçin.

Destek Ekibine Ulaşın

Oyunda yaşanan aksaklık veya hata olduğunu düşünüyorsanız Destek Sistemine yazmanız gerekmektedir.Haklı olsanız bile işlem yapılması için bu yöntemi uygulamalısınız.En kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

DeletedUser66222

Ziyaretçi
ellerinden gelen sanırsam ben yeniyim tecrübeli birine yönlendireyim demek madem herkeste aynı yetki tecrübe yok ne demeye bunları ekibe alıp çalıştırıyorsunuz klasik oynuyoruz admin bey 4 saattir klan kurucusu olan hesap kapalı nasıl vereceksin bunun karşılığını ??

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
ellerinden gelen sanırsam ben yeniyim tecrübeli birine yönlendireyim demek madem herkeste aynı yetki tecrübe yok ne demeye bunları ekibe alıp çalıştırıyorsunuz klasik oynuyoruz admin bey 4 saattir klan kurucusu olan hesap kapalı nasıl vereceksin bunun karşılığını ??
Yetki tecrübesiyle alakası yok forum takımında olduğumdan bahsettim .Oyun içerisinde olan durumlar "Oyun Takımı" tarafından değerlendiriliyor.Saat olarak bir zaman vermem söz konusu olamaz. Bildirim atan sadece siz yoksunuz görevdeki kişilerde robot değil.Bildirim sırası size geldiğinde mutlaka size gerekli açıklamalar yapılacaktır. Bildiğim kadarıyla bir gün içinde geri dönüşler yapılıyor. Bildirim sayısı çokluğu yada azlığına göre süre değişebilir.

DeletedUser66222

Ziyaretçi
Hakli oldugum durumdaki 1 gunluk zararimi oyun karsilayacak mi peki ? Yada sunu sorayim destek ekibi ile iletisim kur diye engelleyeceginize bir mesaj atmak zormu boyle boyle neye gore bu adi koydun diye yok onuda gectim boyle birsey actiniz o zaman takibini yapinda magdur etmeyin bak sen ne guzel isinin basindasin ne olsa yaziyorsun oyun yoneticileri nerde ne yapıyorlar

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Hakli oldugum durumdaki 1 gunluk zararimi oyun karsilayacak mi peki ? Yada sunu sorayim destek ekibi ile iletisim kur diye engelleyeceginize bir mesaj atmak zormu boyle boyle neye gore bu adi koydun diye yok onuda gectim boyle birsey actiniz o zaman takibini yapinda magdur etmeyin bak sen ne guzel isinin basindasin ne olsa yaziyorsun oyun yoneticileri nerde ne yapıyorlar
Neden böyle bir isim koyduğunuz sorusunu sormak her oyuncuya sorulması mümkün olmayan bir sorudur.Anlıyorum haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz belkide haklısınız konuya hakim olamadığım için emin konuşamıyorum. Biraz daha sakin beklerseniz daha iyi olur.Bir gün içerisinde cevap gelmez ise buraya yazabilirsiniz.Konuyu açtığınız andan itibaren gerekli kişilere bilgi verdiğimi bilmenizi isterim.

DeletedUser66290

Ziyaretçi
Hi

Forum management is completely different from the management of the game

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Hatalı olan bazı üyelerimiz kendi haklı çıkartmak için sebep arıyorlar sanırım. Eğer Mr.Storm yada oyun takımından biri ban attıysa haksız yere ban atmamışlardır. Burada yazı yazmak çok anlamsız. Eğer haklı isen gelen bildirime cevap atarsın. Çünkü oyun takımı bugünün işini yarına bırakmıyor. Onların nasıl çaba sarf ettiklerini biliyorum. Burada bir şeyler yazmanın bir anlamı yok arkadaşlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.