Adalet VS Tatava

kaon

Kılıç Ustası
haydi bakalım amo göster gücünü. Bol şanslar hacılar.

aslnkrl2

Yasaklı
Zorba klanını cidden tebrik etmek lazım, kendilerine karşı savaşan klanları ya iclerine kattılar ya da piyon gibi kullandilar.İçlerinden truva çıkmazsa dünyayı kapatırlar gibi bu strateji ile.
Zorba köylere destek atar mı acaba merak ettim :D Her iki klanada başarılar

TheW

Mızrakçı
Tüm gerçekleri artık kendinizi yormamanız adına açıklıyorum . Çünkü hayal gücünüzle dünyanın en başından beri herkesten sakladığımız herşeyi ortaya çıkardınız. Bütün haritayı okudunuz . Bunu nasıl yaptınız klan olarak şaşkınız.
Aslında
1- Zorba bizim alt klanımız. Biz onların üst klanıyız . Biz onlara değil onlar bize katılacak.
2- Amacımız adaleti ve sado yu yıpratmak değil yok etmek . Burda biraz hayal gücünüzü sınırlamışsınız. Yapmayın. Serbest bırakın .
3- Bu son. Birazdan 30 barbar köyümüzle @gogoleyte 2 mızrak 1 kılıç la bu dünyanın görebileceği en büyük op u düzenleyecek . Ama kusura bakmayın hangi köylere gideceğimizi kimseye söyleyemem . Spoiler burda bitti .

HapazCı.

Okçu
Doğruşuk payı yüksek ama kesin değiil

Duydupuma göre tatava bu haliyle bile adaletin içinden geçiyormuş :)

@.AMO. Ne diyorsun bu işe :)

Tepkisiz

Kılıç Ustası
Tüm gerçekleri artık kendinizi yormamanız adına açıklıyorum . Çünkü hayal gücünüzle dünyanın en başından beri herkesten sakladığımız herşeyi ortaya çıkardınız. Bütün haritayı okudunuz . Bunu nasıl yaptınız klan olarak şaşkınız.
Aslında
1- Zorba bizim alt klanımız. Biz onların üst klanıyız . Biz onlara değil onlar bize katılacak.
2- Amacımız adaleti ve sado yu yıpratmak değil yok etmek . Burda biraz hayal gücünüzü sınırlamışsınız. Yapmayın. Serbest bırakın .
3- Bu son. Birazdan 30 barbar köyümüzle @gogoleyte 2 mızrak 1 kılıç la bu dünyanın görebileceği en büyük op u düzenleyecek . Ama kusura bakmayın hangi köylere gideceğimizi kimseye söyleyemem . Spoiler burda bitti .

şaka maka tebrikler iyi savaştınız diğerleri gibi yanar döner işler olmadı elinize sağlık.

kızılgafa

Baltacı
Aslında

Dostum şu dünyadaki en sağlam en temiz savaş veren klanlardan biriydiniz. Güvendiğiniz insanlar sizi yarı yolda bırakmasaydı daha da savaşmaya devam edecektiniz ki kendinizden kat be kat büyük bi klana karşı çok da güçlü durdunuz tebrik ederim. Dünya kapandığında emin olun zorba klanının doğru düzgün savaştığı tek klan olarak akıllarda kalacaksınız.

.AMO.

Casus
Arkadaşlar bu konu okadar gereksiz ki ama yinede bir kaç yorum yapıcam.

Harita yerleşimi tamamlandıktan sonra tatava klanları zorba ile savaşacağını belirttiler ve bunun üzerine ben aracı olup adalet-tatava diplomasi yapmamız konusunda en başından sonuna kadar uğraştım. Köy alınacak bölgeler vs vs bazı noktalarda oluşan küçük problemler oldu sürekli halledilemeyecek şeyler değildi halledildi. Ne tatava yönetimi nede adalet yönetimi bu 2 klan arasında bir diplomasiyi istememelerine rağmen anlaşma sağlanana kadar ben bu diplomasinin şart olduğunu nedeni ise tatavanın zorba ile savaşmak istiyor olmasıydı bu nedenle yapılan diplomasi sonucu size adalet klnlarından saldırı gelmeyeceğini garantiledik. Yapılan anlaşmada savunma istemediklerini bize belirttiler bizler(enes) buna rağmen savunma atacağımızı belirtti. Attığımız savunma azdır veya yetersizdir ancak her op yendiğinde adalet klanı elinden geldiğince yardım etmiştir.

Zorba klanının yaptığı op sonucunda tatava klanı görüşme için dc çağırmış ve görüşmeye katıldım. Görüşme sonucunda destek atılmıyor vs tüm konular konuşulup ve başlangıçta yapılan anlaşma sonucunda savunma desteği istemediğinizi belirtmenize rağmen destek attıgımızı belirttik görüşme sonucunda ise iki klan arasındaki diplomasi tatava klanının isteği üzerine nötr e çekilmiştir.