Adalet vs Af Yok

.AMO.

Casus
Naiflerin yöneticiler koşa koşa afyoka gitti kimi destekleyelim kim oyunu bırakıyor aman köyler adalete kalmasın yoksa şişlerler bizi sınır olursak felan savaş yeni başlıyor.

:))) bir korku sardı galiba ne yapacaklarını bilemiyorlar şuan ;)

Narkoz52

Yasaklı
:))) bir korku sardı galiba ne yapacaklarını bilemiyorlar şuan ;)

Öyle bir korku düşünki klan profillerine zorbadan kayyumun adını yazmışlar :D Bir klanın profilinde klanın yetkilisinin ismi yazar bunlar destek aldıkları klanın oyuncularının adını yazıyolar :D :D

Burdan af yoka sesleniyorum profilinize narkoz yazın 100k kılıç 100k mızrak bizzat ben atıcam :D Artık enese köyde bıraktığınız misyonerleri kestirme eziyetine son :D Yazın klan profiline narkoz diye 100k kılıç 100k mızrak atıcam enesin kamilediği köylere :D :D

GameMafia

Baltacı
Özür dilerim sayın modum gözümden kaçmış. Arkadaşlar sizi o tarafa doğru alalım.. :D

GameMafia

Baltacı
Senden özür dileyecek kadar aşağıda değilim canım benim, bu arada çok alakasız bir cevap vermişsin yakışmadı :(

adanaliiii01

Kılıç Ustası
ama sürekli bi bahaneniz var beyler yok zorba böyle yaptı yok şöyle yaptı sizde adamlara mesaj atıp beleş köy almaya çalıştınız heryere def indiriyorsunuz. klan klan geziyorsunuz.Sabit kalsanız belki bizde tepkisiz kalırız ama siz yerinizde duramıyorsunuz malesef

.AMO.

Casus
Daha fazla birbirimize atıp tutmanın anlamı yok kaçınılmaz olan savaşımız var o savaşa tutuşucaz elbet. Ancak adalet tatavayı destekledi sabit kalsanız belki bizde tepkisiz kalırdık gibisinden konuşma yapmak yakışmıyor çünkü neşter klanını desteklediniz börü klanını desteklediniz afyok klanını desteklediniz elbette bizde müttefiğimiz tatavayı destekleyeceğiz. Daha fazla bu tarzda tartışmaya gerek yok savaşımızı yapalım ben azsınız çoksunuz muhabbetinede girmem. W başından beri 15-20 klansınız ben buna rağmen zorba ile savaşıcam dedim klan sayınıza bakmadım vs vs. Seviyeli savaş olsun tartışmalar illa olucak ama sizin yaptıklarınızı görmezden gelip adalet böyle yapıyor demeyin. Yapıyor diyeceksenizde öncesinde bizde böyle yaptık diyin. Tek taraflı konuşmayalım biz yaptık sizde yaptınız savaşımıza bakalım. Hak eden kazansın.

Şimdi yalan yok ben senin tutumunu sevmiyorum belkide hiç sevmicem senide sevmiyom şu aşamada ama zorba klanında görüştüğüm samimi arkadaşlarımda var kötü olmak istemem. Ama seviyeyi dahada düşürüp iki tarafta birbirine kin tutacak düzeye gelmesin savaşımız bu dünyada belki başka w lerde beraber oynama imkanımızda olacak vs vs vs.. başarılar.

Zorba ile net bir sınırımızın oluşmasına can atıyorum elimizden geldiğince savaşıcaz ben durumu eşit görüyorum kazanırım kaybederim ancak şuanda durum eşit savaşımız başladığı an yine burada konuşuruz makarasını yaparak sen dövdün biz dövdük diye. Bi arada gelin dc de dövüşelim burda fazla sarmıyor :)

OffensiveZorba*

Baltacı
Daha fazla birbirimize atıp tutmanın anlamı yok kaçınılmaz olan savaşımız var o savaşa tutuşucaz elbet. Ancak adalet tatavayı destekledi sabit kalsanız belki bizde tepkisiz kalırdık gibisinden konuşma yapmak yakışmıyor çünkü neşter klanını desteklediniz börü klanını desteklediniz afyok klanını desteklediniz elbette bizde müttefiğimiz tatavayı destekleyeceğiz. Daha fazla bu tarzda tartışmaya gerek yok savaşımızı yapalım ben azsınız çoksunuz muhabbetinede girmem. W başından beri 15-20 klansınız ben buna rağmen zorba ile savaşıcam dedim klan sayınıza bakmadım vs vs. Seviyeli savaş olsun tartışmalar illa olucak ama sizin yaptıklarınızı görmezden gelip adalet böyle yapıyor demeyin. Yapıyor diyeceksenizde öncesinde bizde böyle yaptık diyin. Tek taraflı konuşmayalım biz yaptık sizde yaptınız savaşımıza bakalım. Hak eden kazansın.

Şimdi yalan yok ben senin tutumunu sevmiyorum belkide hiç sevmicem senide sevmiyom şu aşamada ama zorba klanında görüştüğüm samimi arkadaşlarımda var kötü olmak istemem. Ama seviyeyi dahada düşürüp iki tarafta birbirine kin tutacak düzeye gelmesin savaşımız bu dünyada belki başka w lerde beraber oynama imkanımızda olacak vs vs vs.. başarılar.

Zorba ile net bir sınırımızın oluşmasına can atıyorum elimizden geldiğince savaşıcaz ben durumu eşit görüyorum kazanırım kaybederim ancak şuanda durum eşit savaşımız başladığı an yine burada konuşuruz makarasını yaparak sen dövdün biz dövdük diye. Bi arada gelin dc de dövüşelim burda fazla sarmıyor :)

Kim attı lan bu klanlara bizden destek :D :D öyle bir oganizasyon yaptınız bana niye demiyorsunuz bu @adanaliiii01 @EmmyVaretti

GameMafia

Baltacı
Şu an biz musait değiliz malesef boş adam değiliz, gece 10 dan sonra istediğin yerde ;)