Adalet - Artizz

Typeus

Mızrakçı
Ya burada birbirimizi kızdırırız ederiz. İşin tadı bu zaten. O köy gitmiş, şu olmuş bu olmuş. Bak 70'de biz çok eğlendik yemin ederim klanımla beraber. Hala daha da durur klan silemediler. Ben bıraktım ama devam eden arkadaşlarım var 71'dede yanımda adamlar ama oraya da devam ediyorlar. Hala daha köy alıyorlar adamlardan. Dürüst olmak gerekirse 70 de aldığım zevki burada alamıyorum ben. İşte arkadaşlarımız yalnız kalmasın, birlikte oynuyoruz falan. E ne yapalım şimdi forumda da uğraşmayalım mı ? :)

RandeulForce.

Yasaklı
Ya burada birbirimizi kızdırırız ederiz. İşin tadı bu zaten. O köy gitmiş, şu olmuş bu olmuş. Bak 70'de biz çok eğlendik yemin ederim klanımla beraber. Hala daha da durur klan silemediler. Ben bıraktım ama devam eden arkadaşlarım var 71'dede yanımda adamlar ama oraya da devam ediyorlar. Hala daha köy alıyorlar adamlardan. Dürüst olmak gerekirse 70 de aldığım zevki burada alamıyorum ben. İşte arkadaşlarımız yalnız kalmasın, birlikte oynuyoruz falan. E ne yapalım şimdi forumda da uğraşmayalım mı ? :)
Daha koruma kalkmadı ne zevki bi dur

Farzetki

Milis
Ya bu söylediğin mantıklı mı Allah aşkına ? Adam yasak kalkana kadar olacak zaten 4-5 k. Pre kullanmayan adamla arasındaki puan ve asker farkını düşünebiliyor musun sen ? Mis arası dedi ya :D Şuan bir bak pre kullanmayan biri 1 k bile değil adam akıllı. Dünya özelliklerine bir bak sonra gel burda yorum yap istersen. Kimse kusura bakmasında haklıyım ve bu pre kasan yada pre satın alan insanların hoşuna gitmeyecek tabikide. Çünkü adam pre çekip, presiz adamın saatlerce beklediği şeyi hem %50 indiriyor hemde hammadde çekiyor deli gibi. Pay to Win. Dediğim gibi herkes elinden geleni yapar. Oyundur. Kimse birşey kaybetmez yani. Ondan çokta şeetmemek lazım. Hadi eyvallah :)
Sen tamamen p2w oyun oynamamışsın. 71 açılana kdar bi sürü dünya açıldı. Kendine kasaydın ya preni. Forum ağlama duvarı değil kankam

Circassian

Kılıç Ustası
Kardeşim konuşmalarını sevdim bunun bi oyun oldupunun farkında olmana ayrıca sevindim ama bu 70 de artizi kim kurmuş onu merak ettim

.A L C A T R A Z.

Kılıç Ustası
Balkan Savaşı, bu çok kanlı bir savaştı, her yerde bombalar patlıyor, ölüler, yaralılar inim inim inliyordu. Çocuklar etrafta babaaa babaaa diye ağlıyorlardı. Birden tanklar gelmeye başladı. Tanklar dönüp çocukların üzerine doğru sürmeye başladılar!
-Oooğlum çocukların ne işi var! Çekin cocukları tankın önünden!
-Çekemiyorum.

RandeulForce.

Yasaklı
Balkan Savaşı, bu çok kanlı bir savaştı, her yerde bombalar patlıyor, ölüler, yaralılar inim inim inliyordu. Çocuklar etrafta babaaa babaaa diye ağlıyorlardı. Birden tanklar gelmeye başladı. Tanklar dönüp çocukların üzerine doğru sürmeye başladılar!
-Oooğlum çocukların ne işi var! Çekin cocukları tankın önünden!
-Çekemiyorum.
Kazanıyormuyuz sen onu söyle bana

Circassian

Kılıç Ustası
Çok uzatılcak bi konu değil bölgemizi biz (adalet ve artiz) istiyoruz adaletin savaşına tabikide bizde katılacaktık amacımız bir an önce bölgemizi mümkün olduğunca hızlı temizlemek