Acmyz savas raporlari ..

• Konuyu başlatan SirIVale
  • Başlangıç tarihi

inacira

Kılıç Ustası
Yarın buralar şenlenicek sanırım tt2 :D 3 köy kaybedicem şimdiden yerinizi ayırın lütfen raporlar için :D tt2

inacira

Kılıç Ustası
Evet yer ayıranlar için özel raporlar burada :)

Öncelikle operasyonda bir köyümü 3 farklı kişiye yazan operasyon sorumlusuna teşekkürlerimi iletiyorum.1 mil savunma puanı ile ilk 5e girmemi sağladı :)

Destekler için tüm klanıma buradan da teşekkür ediyorum.Hepsi onlar sayesinde.

Toplam çıkılan mis sayısı 21. Kesilen 13.

lvB7oQ.png

nLY7vN.png

Raporlar

lvByWX.png

Vv2LMn.png

nLYgW0.png

vnYLpv.png

L1d4nj.png

rZYV27.png

7M2bN5.png

PPvor9.png

gZjAW3.png

ornZkb.png

lvByWJ.png

Vv2LMZ.png

nLYgJV.png

vnYLJz.png

1MjkGj.png

L1d4Oo.png

rZYVJm.png

7M2byY.png

PPvoO5.png

gZjA95.png

DeletedUser41971

Ziyaretçi
her patlayan mis 1 x depo istiyor kendal :D nickini ver 8 tane mis atayım :D madem mis kesmek istiyonuz D

***DAYI***

Ağır Atlı
Acemiyizi Tebrik edeirm ama gerçekten ben su oyuncuların kullaklarını cekecemm ya lan bana bu mısler gelse var ya kendı kendımı 3 kere mıslerım adamları kendı kendılerı of of allahtan patlatmışlar ha cok ıyı oldu

BirDost*

Ağır Atlı
Acemiyizi Tebrik edeirm ama gerçekten ben su oyuncuların kullaklarını cekecemm ya lan bana bu mısler gelse var ya kendı kendımı 3 kere mıslerım adamları kendı kendılerı of of allahtan patlatmışlar ha cok ıyı oldu

savunmaları kesildi biraz diye mi diyosun bunu :D

ama o zaman oyuncunun köyü başkasına geçecekti klandaki oyuncuyu tutmak istemişlerdir :D

***DAYI***

Ağır Atlı
savunmaları kesildi biraz diye mi diyosun bunu :D

ama o zaman oyuncunun köyü başkasına geçecekti klandaki oyuncuyu tutmak istemişlerdir :D

Yav abi sacmalamayın ya bakın sımdı bana gelse bu mısler onden 3 kere mısletelım sonra her gelen mıslerın arsına saldırı atalım kı kendı kendını kesın alsın
sonra en sonunda kendı ordmu ve msılerı yollarım tabı kı mızrak sevyılerı dusertırım

BirDost*

Ağır Atlı
Yav abi sacmalamayın ya bakın sımdı bana gelse bu mısler onden 3 kere mısletelım sonra her gelen mıslerın arsına saldırı atalım kı kendı kendını kesın alsın
sonra en sonunda kendı ordmu ve msılerı yollarım tabı kı mızrak sevyılerı dusertırım

mustafa adamın 3 köyü var zaten :D şimdi baktım o yorumumu yazısında 1 köy deyince bir tane köyü var diyo sandım :D

dediğini başka birisiyle yaparmış ama savunup patlatmayı tercih etmişler :D ama aklındakide güzel olurdu :D

DeletedUser57691

Ziyaretçi

Ula dua et orda mis yokluğu vardı ve önde destek gidiyordu tt2 yoksa affedermiydim sağlık olsun tt2