Acmyz savas raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser39201
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Mis arası denemiş galiba saldırı ordusu önüne düşmüş karısma bende mis arası iyidir diye misleri fazla askerle atmalarını söylemiştim zaten mis arası yeterli olmazdı o köye. Kendal zor yırttın diyelim burada bu arada net paketim yeni yenilendi artık yavaş internete son kaç gündür 128kbs hızla klanlar oynuyordum valla oyundan soğudum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka mis attilar aldilar tolga sagolsun :)) tufan abi bari bana bulasma dogru fazla bisey yoktur ama sen yeni bi worldde bu kadar destek zor toplarsin hemde kisitli bi zaman ayrica o atilan 2 paladinde ise 40 75 mancinik vardi saldiri oynayan arkadaslari 1 i benimdi zaten geri kalan 3 u destek

bana deseydin 3k ağır atardım ben sana :), bu aralar savaştayız ama şimdi bişey isteme :)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
paylasabilirler bizim patladıklarımızda var :D tufan abi gerek yok senin cok ihtiyacın olcak :D

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Savasta Son Durum

fz01.jpg

fp9q.jpg

4yxu.jpg

DeletedUser44845

Ziyaretçi
abi sen ne zaman teşrif etcen?

adaşım 15te ekipcek sildik topluca başlarız biryerde ama bu eylül gibi olacak sanırım bu da w20 olacaktır.

onun öncesinde yapmamız gereken birkaç iş var onlarda belli herkes biliyor zaten...

DeletedUser44565

Ziyaretçi
ne mevcut yönetimi tek yönetim benim :p :p her zaman ki bütün işleri bana yıgıyolar

DeletedUser44565

Ziyaretçi
mevcut yönetim mi sen iste :D molotof atarım gece evlerine tt2 bilgisayarlarına trojan sokarım onların :D

DeletedUser44845

Ziyaretçi
mevcut yönetim mi sen iste :D molotof atarım gece evlerine tt2 bilgisayarlarına trojan sokarım onların :D

gereğini yapıcaz merak etme o iş hallolsun.

bizimkiler biraz dinlenelim dediler w19 es geçicez w20de başlayacağız kemik kadro belli tanıyorsun zaten w15ten birkaç küçük takviyeler olacak onlarda ayşe ablanın arkadaşları w15 gelemeyenlerle benimde var 3-5 takviyem sizden iyi olmasınlar siizn gibiler.
zaten muhabbeti duyan geliyor :DD

ya raide ya oyuna(oynamayacak olsada)

20 eylül saat:22.22 yön güney batı diyebiliriz şimdiden...

gireceğimiz vorde gelecek olan tüm klanlara başarılar dileriz.

herkes tadımıza bakacaktroll