Acmyz savas raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser39201
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bur da gülecek bir kişi varsa o da benim :)

Ha ha ha ha

Kanka takiliyorum beni ciddiye al :)

Ha ha ha ha

DeletedUser

Ziyaretçi
bur da gülecek bir kişi varsa o da benim :)

Ha ha ha ha

Kanka takiliyorum beni ciddiye al :)

Ha ha ha ha

DeletedUser

Ziyaretçi
Alo orası Kafası İyiler Cemiyeti mi?

Güzel burda kafasını iyi yapmayı beceremeyen birisi var size havale ediyoruz.

Allah kolaylık versin Mustafa işin zor valla :)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
ACMYZ KLAN SAVAS RAPORLARI TEKRARDAN YAYINLANMAYA BAŞLIYOR. BU ARADA KARSILIKLI POLEMİK OLMASIN RİCA EDİYORUM . İYİ OYUNLAR...

gv38.jpg

o7zh.jpg

20nl.jpg

6ox8.jpg

jjx0.jpg

obbd.jpg

p910.jpg

lis9.jpg

vnl7.jpg

DeletedUser44565

Ziyaretçi
aynen kanki patladım :D :D ama casussuz girdim dolu oldugunu biliyordum da işte :D seytan dürttü :D

bende sana şahlı orduyu kaçırdım şahsız atmışım kamikaze sabah şok oldum zaten o kadar desteği görünce az zamanda iyi bulmuşun ama sanırım destekleecek kimsede kalmadı

DeletedUser44565

Ziyaretçi
köye geleceğiniz cok bariz di 7 saatte sağolsun arkadasların online zamanına denk geldik :D

ya zaetn fener götürüor işi bide moralden kaybedior 4klık köye o kadar asker değmezdi ama napalım :D bu arada karisma bendenn köyü nasıl alındı açıklarmısın ben şuan burda gördüm

DeletedUser44565

Ziyaretçi
kanka mis attilar aldilar tolga sagolsun :)) tufan abi bari bana bulasma dogru fazla bisey yoktur ama sen yeni bi worldde bu kadar destek zor toplarsin hemde kisitli bi zaman ayrica o atilan 2 paladinde ise 40 75 mancinik vardi saldiri oynayan arkadaslari 1 i benimdi zaten geri kalan 3 u destek

DeletedUser44565

Ziyaretçi
2 tane saglam ordu giriyordu biri gordugun tolganin digeride tolganin kine yakin iste mis arasi ile kurtulabilir miydi bilmiyorum gormedim raporlari