Acmyz savas raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser39201
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39201

Ziyaretçi
Savas raporlarımız bu başlık altında paylasılacaktır.

DeletedUser39201

Ziyaretçi
1.jpg
12.jpg
234.jpg
456.jpg
678.jpg
1234mwu.jpg

hanmg.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
la paint'i benden kötü olanlarda varmış :D tebrikler daha az olmuş devam :)

DeletedUser39201

Ziyaretçi
laaa hic sorma düzenlemeye yetişemedim 5 dk gecti :D neyse bi daha kine daha düzgün koyarım idare edin işte :p

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Kendal tarafsız paylaş raporları bu akademini gümlettikleri raporlarıda bekliyorum senden :p

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Kendal gelsinde onlarıda koysun foruma her iki tarafında raporu olmalı dmi :)

sen 100 asker kesmeye rapormu diyorsun :) siz harbi acemisiniz çiftliklerinizz 16 17 saldırdığınız askerler 200 hafifi geçmiyor dün 2 tane mis arası yapmışız adamın saldırı ordusunda 200 tane hafif avr misle gönderdiği orduyu sadece 9 okçu ve 5 hafifle kesmişiz sus ve oynanın saldırı ordusuna bakıyorum o pırt başkasınınkine bakıyorum pırt siz harbiden klanınızın isminin hakkını veriyorsunuz durmak yok yola devam böyle devam edin :)

ha bu arada frost wyrm* benim ordaki arkadaş köye girmiş benim ordu dışardaydı 100 mzırak vardı onları kesmişbunuda savaş raporu olarak koymuşsunuz ya sev,n,n hayırlı oyunalr :)

DeletedUser39201

Ziyaretçi
ahahaha :) acemiyiz biz oyunu öğretin . afedersin 1 k hafifle mi cıkalım karsına ?? daha yeni oyun başladı yakında raporların devamını görürsün bunlar daha işin cerez kısmı

4klık bir adamın 1klık hafifi olması lazım kanımca ama 200 hafifi görünce raporlarda kendime soruyorum " sahi ben kimlerle oynuyorum" die neyse 100 hafifle dünyayı ersiniz 20 hafiflede alınmadık köy bırakmazsınız siz :) raporlarınızın devamı gelmesi dileğiyle esen kalın :)

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Harbiden bu dünyada kmsemi asker basmamış ben daha saldırı savunma düzgün bir ordu görmedim tmm limitten dolayı millet kaynak abanmış ama köyler askerlerle alınacak dostlar biraz asker abanın thumbdown

Saldırgan: effeeffe
Kaynak: geliyorum!!! (591|578) K55

Miktar: 0 0 20 0 0 15 0 0 0 0 0 1
Kayıplar: 0 0 20 0 0 15 0 0 0 0 0 1

sanırım 4klık adamınız bu kadar ordu bulabiliyor misin yanına :) demek istediğimde buydu daha mis atmayı bilmeyen klanınızın hakkını veren oyuncularsınız iyi oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Hiç anlam veremiyorum savaş raporları kısmında bu şekilde yorumlaşmayı :)

adamın oyunun bilmemesi aslında işine gelemesi gerekirken tabiri caizse eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyor :D

savaşın ve rapor koyun bizde bakalım ve yorumu biz yapalım :D

DeletedUser39201

Ziyaretçi
hic sorma :p nasıl olsa aynı kıtadayız zamanı gelince karsı karsıya gelinecektir.