Acil yardım lazım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ßyrock

Kılıç Ustası
Arkadaşlar öncelikle 55. ve 57. dünyalarda sorunlar yaşadığım için bu konuyu yazmak ve çözüm aramak zorundayım.
Superonline-Tellcom fiber altyapı kullanıyorum evimde, multi kullanmadığım halde 2 defa ceza almış durumdayım.
Superonline farklı müşterilerine de aynı IP adresini atayabiliyormuş. Bunun bir çözümü olmalı, ya sadece mobil veri kullanarak oyuna giricem ve modemi hiç kullanmıycam(evde olduğum halde mobil veri satın almak boşa masraf) yada oynayamıycam bu kadar basit, bu konuda bir çözüm bulan başına aynı durum gelen varsa lütfen bilgi verirseniz sevinirim.
Superonline ile iletişime geçince statik ip alırsanız çözülür diğer türlü çözülemeyeceği belirtiliyor:

16.10.2019 10:26

"
Merhaba, size hizmet verdiğimiz her konuda memnuniyetinizi sağlamak bizim önceliğimizdir. Modeminizin dinamik IP havuzundan otomatik olarak IP aldığını görüyorum. Statik IP almadığınız sürece bu duruma herhangi bir müdahalede bulunamadığımızı belirtmek isterim. Bu bilgi sözleşmenizde , teknik servis ve hizmetlerde teknolojinin getirdiği her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.'' maddesiyle belirtilmiştir. Modeminizin aldığı IP, internet bağlantınızı sağlıklı olarak kullanmanıza engel olmamaktadır. Modemin aldığı IP adresinin değişmemesi için statik IP ürünü satın alabilirsiniz.
"

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konunun çözüm yeri forum değil.Konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.