Acemiyiz Diplomasi Bilgilendirme .

• Konuyu başlatan SirIVale
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Müttefikler
ACMYZ Bitir
ACMYZ³ Bitir
ACMYZ4 Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar
GöLGe Bitir
GöLGe! Bitir
BAYRAK Bitir
B@YRAK Bitir

Bu başlık altında sadece diplomasi bilgilendirmesi yapılacaktır ..

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Başarılar gölge ekibine çevremdekiler biraz uğraştıracak beni.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
iki klana da başarılar gönlüm gölgeden yana

DeletedUser55960

Ziyaretçi
caylak kalkmadan da savas ilanı verilmezki. acemilik iste ne yaparsin sjsjjsh :D hepimize basarilar guzel bir savas olur umarim. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Oynadığım worldler arasında ilk defa savaşı ben çıkarmadım, çok üzgünüm... :( Niye böyle yaptınız arkadaşlar ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Her Gölge oyuncusunun potansiyeli 10 düşmandır sorun yok ;) keyfe devam.

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Çevrenizde maviliklerin arasında bizleri görebiliyor olmanız, üstüne uğraşmanız bizi cok memnun etti. Başarılar tt2

Allah Allah ben bir şeyler sezer gibiyim bayrak klanlarından ama yoksa bir nevi yanılgıı mı? :).

Yaptığın yorumlamalar az çok dikkatimi çekmedi değil,fakat her konu da bize sallaman da olanaksız :).Ne oldu kendinize olan güveniniz bir şüphen mi var :)

Luciferr

Dük
Hayır, eğer yorumlarıma dikkat ediyorsanız her dunyada 211751617851 kişilik klanlara karsı tutumum genellikle bu oluyor. Sadece sizle alakalı değil yanı keza pusula ve udw de aynı sekılde. Ama su anlık bizimle alakaları yok.

Bayrak klanıyla olan alakamı kuramadım ben ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben bir kere medeni cesareti tebrik etmek istiyorum yani oyunun 3. günü böyle bir adım helal olsun. Buradan şu anlam çıkar ki GöLGe bıraksın diye her çaba gösteriliyor :) Ama bunlar bizim henüz dünyaya kayıt olmadan gözlemlediğimiz,hazırlıklı olduğumuz durumlar. İyi bir bölge savaşı olacağı kesin. Başarılar dilerim Acemi arkadaşlara

QuickSilver*

Baltacı
Hayır, eğer yorumlarıma dikkat ediyorsanız her dunyada 211751617851 kişilik klanlara karsı tutumum genellikle bu oluyor. Sadece sizle alakalı değil yanı keza pusula ve udw de aynı sekılde. Ama su anlık bizimle alakaları yok.

27.dünya'da violini kurmadan önce 8 klanlı jokerde oyuncu ve yönetici olan sen gelip benim ekibime aşiret klanı diyorsun. Unutmayın ki bu dünyada favori olarak gösterilen bütün klanlar oynadığı dünyada tek klan olmadı.

Burası genel forumdur oluşturduğunuz algının gayet farkındayım lakin geçmiş dünyalarda klanın başına sonuna bu ifaleri koyup (' . , + - @) kurduğunuz klanları hatırlayın sonra gelin burada lafınızı söyleyin.

İki ekibede başarılar dilerim. Burası bu dünyada oynayan oyunculara bilgilendirme başlığıdır 2 gün önce başkanınızın yazdığı yazıya saygı duyun ve gereksiz tartışmalar çocukça laf iğneleme çabalarına başlamayın. Onun dışında keyifli bir savaş olucağa benziyor bizim ekipten kimsenin polemik yaratmasını istemiyorum. Hayırlı forumlar...

DeletedUser53902

Ziyaretçi

Bu klanların kendi stratejisidir buna saygı duymanız gerekir,gidip her konunun altın da sallamanızı ciddiyeten anlamıyorum.

@sinser

Ben de size başarılar dilerim. :).Düşüncenize saygı duyarım.

DeletedUser

Ziyaretçi
27.dünya'da violini kurmadan önce 8 klanlı jokerde oyuncu ve yönetici olan sen gelip benim ekibime aşiret klanı diyorsun. Unutmayın ki bu dünyada favori olarak gösterilen bütün klanlar oynadığı dünyada tek klan olmadı.

Burası genel forumdur oluşturduğunuz algının gayet farkındayım lakin geçmiş dünyalarda klanın başına sonuna bu ifaleri koyup (' . , + - @) kurduğunuz klanları hatırlayın sonra gelin burada lafınızı söyleyin.

İki ekibede başarılar dilerim. Burası bu dünyada oynayan oyunculara bilgilendirme başlığıdır 2 gün önce başkanınızın yazdığı yazıya saygı duyun ve gereksiz tartışmalar çocukça laf iğneleme çabalarına başlamayın. Onun dışında keyifli bir savaş olucağa benziyor bizim ekipten kimsenin polemik yaratmasını istemiyorum. Hayırlı forumlar...

Hocam yanlış anlama ama arkadaş kendi düşüncesini genel olarak sunmuştur. Kendisi de eleştirdiği işi yapmış olabilir sende güzel bir dille bunu söylersin. Kalkıp agresif bir hale dönüştürmenin mantığı yok. Burada kimse kimseyi yerme çabasın da değil. Oyunun gerektirdiği kadarı ile tatlı bir dille tartışma da olabilir. Ama aşırıya kaçmanın mantığı tabi ki yok. Ben de size başarılar dilerim. Polemik olacak bir durum yok zaten.

Luciferr

Dük

Jokeri ben kurmadım, yönetici oldugum dogrudur ama sonradan bana verilmiş birşey. İlk günden beri jokerde yönetici değildim. Zaten jokerın kalabalık olmasından yakındıgım ıcın violini kurdum. Olayların ayrıntılarını bilmeden konusmak işinize ne kadar da çok geliyor :)

29 da atariyi kurdum. Klandakıler onu al bunu al diye diye benı bıktırdılar. Orayıda oynamadım. w30 da tek klan basladım, su an da hala tek klan olarak gidiyorum. Ne kadar glad bunyesı altında olsakta kendi iç yönetimimiz hala devam etmekte olup diğer klanların iç veya dıs işlerine karısmıyoruz.