Acemiyiz Diplomasi Bilgilendirme .

  • Konuyu başlatan SirIVale
  • Başlangıç tarihi

tirbüşon

Ziyaretçi
11 world 5 inci classic acıldı hala acısı var boşver :) . 2 hafta sürmemişti hatırlıyor musun kanka :)
yok gören duyan zorla kuzeybatıda başlattık sanacak... şunu biz yazsak biyerlerde anlıcam... kazandığımız savaşı zorla aklımıza getiriyorlar ince sözlerle :)
 

WallNut

Ziyaretçi
Eleştiriye açık biriyim serhat kardeşim lakin iyi niyetli olanına , altını çizmek istediğim şey burası klanların kullandığı raidcall yada sykpe grupları değil kendi forumunuzda 'Bunlar çok acemi yaaa siz rahat olun çaylak kalktığı gibi 9x9'u tarlam yapıcam , iyiki bizim bölgemize gelip köy kasıyorlar' gibi yorumlar yapılıp gülünebilir sıkıntı o sizin ortamınıza kalmış lakin buraya giren bütün oyuncular değişik kafa yapısıyla geliyor. Ben o arkadaşın niyetinin farkındayım ve bazılarına anladığı dilden konuşmak gerekiyor. Gerilecek bi durum yok altı üstü dünyada ki bölgelerin arasında en keyifli geçicek savaşı başlıyor acemiyiz fazla hırpalamayın :))
9x9um tarlam oldu şuanda, ne kadaaan yerinde bi tespit.
 

SirIVale

Ziyaretçi
Bizi mi kestin ? cok merak ettim . Yanlıs bilgi verip insanları yanıltma ..
 

WallNut

Ziyaretçi
sizi kestiğimi kim söyledi ki :D 9x9umu tarla yaparım çaylak açılır açılmaz diye düşünenler olabilr demiş tuturmuş işte :D
 

SirIVale

Ziyaretçi
Senin burada bunu konuşman ve alıntı yaptığın arkadasimizin bahsettiği durum itibari ile insanlar doğal olarak bizim yaptığını düşünmesi ihtimali doğurur . Düzeltme için teşekkürler .
 

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Küçümsemek bir yana büyütmemek lazım :) İkisi de yanlış bir duruma sebebiyet vermektedir. GöLGe'nin startı vermesine gerek yok. Başladığı her dünya da sınırlarına,bölgesine temas eden her rakip için ciddi bir tehdittir. Elimizden geleni sonuna kadar yapıcaz :)
Ben sadece dirayetimizi dile getirdim :) o nedenle paranın kazanamiyacağı şeyler vardır mesela dostluk. :)) Ah satılan hesaplarımız. :)
:) gölge klanlarını küçümsemiyoruz hatta worldün en köklü klanıyla savaşıyoruz desem belki de yeridir.Stratejinize saygım var :) o nedenle iyi olanaz kazansın :)
 

DeletedUser57896

Ziyaretçi
Kırmızı Görmeyi özlemiştim..


Başarılar Arkadaşlar
 

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Turan ıle gızlı bı mut lugunuz var mı ? thumbup
 

DeletedUser58730

Ziyaretçi
EİBO klanı sizin gizli alt klanınız mı kendal ? TURAN klanı gizli kardeş klanınız mı ? Beleşçi böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ? thumbup
 

SirIVale

Ziyaretçi
EİBO klanı sizin gizli alt klanınız mı kendal ? TURAN klanı gizli kardeş klanınız mı ? Beleşçi böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ? thumbup
Babadan oğula nesil kanka bunlar belescilik bir yaşam tarzıdır . Acemi olmak ise yetenek isteyen bir iş heheh :) ayrıca world benim alt klanim olsa yine mizikcilik yapan olur .
 

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Udw de oynuyorsan bu seni ilgilendirir, golge de oynuyor isen bireysel gizli anlasmalardan daha mı önemlidir ? Açık açık haritamizda sa ekliler.
teskekur ederım UDW oynuyorum bunu merak edıyordum sorumun cevabını aldım :)
 

Blood For Blood

Ziyaretçi
kendal raporları koyda kendimle dalga gecim :D lfksajfljaskfklsa