Acemiyiz Diplomasi Bilgilendirme .

• Konuyu başlatan SirIVale
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Hocam yanlış anlama ama arkadaş kendi düşüncesini genel olarak sunmuştur. Kendisi de eleştirdiği işi yapmış olabilir sende güzel bir dille bunu söylersin. Kalkıp agresif bir hale dönüştürmenin mantığı yok. Burada kimse kimseyi yerme çabasın da değil. Oyunun gerektirdiği kadarı ile tatlı bir dille tartışma da olabilir. Ama aşırıya kaçmanın mantığı tabi ki yok. Ben de size başarılar dilerim. Polemik olacak bir durum yok zaten.

Bizim amacımız zaten ortamı germek değil arkadaşımızın yorumlamaları biraz yanlış.Bir defaya mahsus ses çıkarmadık diye daha da çıkarmiyacağımız anlamına gelmiyor.Ben yaklaşık 2 veya 3 yıldır oyun da yoktum.Her klanın bir imajı bir ismi vardır,ben artniyetli olduğunu düşünmüyorum fakat söylemlerini az düzeltirse biz de seviniriz.Çünki ismimizin kötü anılmasını imajımızın zedelenmesi taraftarı değiliz.

Luciferr

Dük
Bu klanların kendi stratejisidir buna saygı duymanız gerekir,gidip her konunun altın da sallamanızı ciddiyeten anlamıyorum.

@sinser

Ben de size başarılar dilerim. :).Düşüncenize saygı duyarım.

Saygı duymak farkı eleştirmek farklı. Ben saygı duyup eleştiriyorum. Ama eleştirilerimi saygısızlık olarak gördüysenız özür dilerim amacım o değildi kesınlıkle.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizim amacımız zaten ortamı germek değil arkadaşımızın yorumlamaları biraz yanlış.Bir defaya mahsus ses çıkarmadık diye daha da çıkarmiyacağımız anlamına gelmiyor.Ben yaklaşık 2 veya 3 yıldır oyun da yoktum.Her klanın bir imajı bir ismi vardır,ben artniyetli olduğunu düşünmüyorum fakat söylemlerini az düzeltirse biz de seviniriz.Çünki ismimizin kötü anılmasını imajımızın zedelenmesi taraftarı değiliz.

Arkadaşımız da gereken adımı atmış, sorun kalmamış :) bu şekil de ilerleyen saygılı durumu biz de tercih ederiz. Teşekkürler anlayışınız için.

QuickSilver*

Baltacı
Hocam yanlış anlama ama arkadaş kendi düşüncesini genel olarak sunmuştur. Kendisi de eleştirdiği işi yapmış olabilir sende güzel bir dille bunu söylersin. Kalkıp agresif bir hale dönüştürmenin mantığı yok. Burada kimse kimseyi yerme çabasın da değil. Oyunun gerektirdiği kadarı ile tatlı bir dille tartışma da olabilir. Ama aşırıya kaçmanın mantığı tabi ki yok. Ben de size başarılar dilerim. Polemik olacak bir durum yok zaten.

Eleştiriye açık biriyim serhat kardeşim lakin iyi niyetli olanına , altını çizmek istediğim şey burası klanların kullandığı raidcall yada sykpe grupları değil kendi forumunuzda 'Bunlar çok acemi yaaa siz rahat olun çaylak kalktığı gibi 9x9'u tarlam yapıcam , iyiki bizim bölgemize gelip köy kasıyorlar' gibi yorumlar yapılıp gülünebilir sıkıntı o sizin ortamınıza kalmış lakin buraya giren bütün oyuncular değişik kafa yapısıyla geliyor. Ben o arkadaşın niyetinin farkındayım ve bazılarına anladığı dilden konuşmak gerekiyor. Gerilecek bi durum yok altı üstü dünyada ki bölgelerin arasında en keyifli geçicek savaşı başlıyor acemiyiz fazla hırpalamayın :))

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Saygı duymak farkı eleştirmek farklı. Ben saygı duyup eleştiriyorum. Ama eleştirilerimi saygısızlık olarak gördüysenız özür dilerim amacım o değildi kesınlıkle.
Teşekkür ederim.Zaten bu oyun da bu tarz şeyleri görebilmemiz her konu da mümkün.Özrünüz için ben de size teşekkür ederim.

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Eleştiriye açık biriyim serhat kardeşim lakin iyi niyetli olanına , altını çizmek istediğim şey burası klanların kullandığı raidcall yada sykpe grupları değil kendi forumunuzda 'Bunlar çok acemi yaaa siz rahat olun çaylak kalktığı gibi 9x9'u tarlam yapıcam , iyiki bizim bölgemize gelip köy kasıyorlar' gibi yorumlar yapılıp gülünebilir sıkıntı o sizin ortamınıza kalmış lakin buraya giren bütün oyuncular değişik kafa yapısıyla geliyor. Ben o arkadaşın niyetinin farkındayım ve bazılarına anladığı dilden konuşmak gerekiyor. Gerilecek bi durum yok altı üstü dünyada ki bölgelerin arasında en keyifli geçicek savaşı başlıyor acemiyiz fazla hırpalamayın :))

Hilmi tamam özür diledi,bence uzatmayalım kanka.Muhabbetine oyun oynuyoruz burada.Sert eleştiri geliyorsa biz de ikaz ederiz,amaç ikazımızı ciddiye alandan teşekkür etmek.

bolubjk*

Ağır Atlı
Başarılar diliyorum, güzel bir savaş olması dileğiyle.

Oğuzcum serhatcım sevgilerimi sunuyorum sizede. Bileğimizi çalıştırmaya devam edelim biz sadece.

Tekrardan başarılar dilerim.

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Başarılar diliyorum, güzel bir savaş olması dileğiyle.

Oğuzcum serhatcım sevgilerimi sunuyorum sizede. Bileğimizi çalıştırmaya devam edelim biz sadece.

Tekrardan başarılar dilerim.

Teşekkür ederiz.Biz de sizlere başarılar dileriz.

DeletedUser

Ziyaretçi

Yok ben seni anladım hocam da yorum yapan arkadaş öyle niyetli olacağını düşünmüyorum hala :) Daha doğrusu klanımda ki kişiler arasında en sivri dilli olanı benim bende çizgiyi aşmadan gerektiği gibi yorumlarda bulunmaya çalışıyorum. Ben böyle iken kimse başka niyetle yazmaz emin olabilirsin :) Valla hırpalama noktasında söz veremem klan adına. Ama sizde biraz uğraştırın lütfen keyifli bir oyun olsun :)))

inacira

Kılıç Ustası
Oynadığım worldler arasında ilk defa savaşı ben çıkarmadım, çok üzgünüm... :( Niye böyle yaptınız arkadaşlar ?

Harbiden yav :S Ben savaşı senden bekliyordum bu gece üstüne oradan oynucaktım ama olmadı bu :S

Başarılar herkese :) Güzel bir savaş olması dileğiyle.Saldırı ordumu patlatıp savunmaya döndüğüm için mutluyum :p

QuickSilver*

Baltacı
@inacira sende bi trollük sezmedim desem yalan olurdu komşu tt2 desteklediğin barbarda ölen askerlerin toğrağı bol olsun :))

DeletedUser56236

Ziyaretçi
basarilarr. dis diplomasi bakalim ne olacak. asil onemli olan o :) klasik o zaman baslayacak.

DeletedUser57479

Ziyaretçi
başarılar her iki klanada gerçi bu savas diğer klanların hızlı gelısmesıne sebep olucak inşallah sizler için guzel savas olur

tekrar yazıyorum classic5te acemiler klanını hafife alıyorsunuz. oysakş benim en çok dikkatlidavrandığım korktuğum klan.öncekiworldlerde myrm. ve acemilere karşı ve birlikte savaşırken nasıl bir klan olduklarını gözleme fırsatım oldu. kendal klan başında durursan bu klan alır gider. umarım 2 ordu kesmeden hesabı sildirmezsiniz şimdiden herkese iyi savaşlar dilerim..

klose57

DeletedUser58583

Ziyaretçi
:) favori gösterilememiz,küçümsenmemiz bize bir şey kaybettirmiyor.Oyunumuza bakıyoruz.Bu savaştan galip çıkarsak eğer,o zaman küçümseyenlerin de bir endişesi başliyabilir.

Her klan eninde sonun da yıkılır,yıkılmaz diye bir tutuma bürünmesin kimse :)

world 24ün favorisi şizofreni yıktıktan sonra halen o bozgundan daha toparlanamamış anlaşılan :))

o nedenle kimseyi kaale almıyoruz. :) w18-w20 Acemiler start.

DeletedUser

Ziyaretçi
:) favori gösterilememiz,küçümsenmemiz bize bir şey kaybettirmiyor.Oyunumuza bakıyoruz.Bu savaştan galip çıkarsak eğer,o zaman küçümseyenlerin de bir endişesi başliyabilir.

Her klan eninde sonun da yıkılır,yıkılmaz diye bir tutuma bürünmesin kimse :)

world 24ün favorisi şizofreni yıktıktan sonra halen o bozgundan daha toparlanamamış anlaşılan :))

o nedenle kimseyi kaale almıyoruz. :) w18-w20 Acemiler start.

Küçümsemek bir yana büyütmemek lazım :) İkisi de yanlış bir duruma sebebiyet vermektedir. GöLGe'nin startı vermesine gerek yok. Başladığı her dünya da sınırlarına,bölgesine temas eden her rakip için ciddi bir tehdittir. Elimizden geleni sonuna kadar yapıcaz :)