Acemiler vs racon,stalker

• Konuyu başlatan DeletedUser39201
  • Başlangıç tarihi

JrFly

Dük
:D kısmettt :p ama cok sanslı bir durumunuz var ki o köye geleceğinizi cok iyi biliyordum arkadas gece desteği cekmiş :D :D tolga gör bunları bak desteği cektirdin :D benimle dalga geciyorlar sonrada diyon kendal bi köyün lafını yapıyon :D

Dalga geçmek gibi bir söz söylemedim bunu siz kendiniz öyle düşünüyorsunuz :)

DeletedUser39201

Ziyaretçi
aynen hak ettiler köyü :D kanka bende rahat rahat uyudum dedim bütün ordular patlar diye sabah kalktım köy yok buga mı girdi dedim acaba :D bi baktım aboooo köy yok destekler cekilmiş :D heheeheheeee

hayı merak ediyorum destek olsa köy kalacakmıydı* :D entruenin ordusu hala duruyor uykusuzayın benim ordu tek asker kesilmedi bizde mileti yanlış bilgilendirme :D zaten destek atsanız ne kadar atacağınız geçenki opta kestik baya bi şu do itin desteği var 1000kadar

DeletedUser39201

Ziyaretçi
1400 1400 kılıc mızrak 65 mancınık + fener hepsi gitmese bile entuenin bile birazı gider diğer 3 ünün patlardı :D

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Şu oldu bu oldu demeye gerek yok sonuç önemli kanka tebrik et sadece gerisini boşver :)

DeletedUser39201

Ziyaretçi
tm tebrik ederiz kırmıyım cocugu :D tebrik eediyorum bide 12 klan 1 köy aldınız 24 saatte biz 2 klan 5 köy aldık 24 saatte aradaki farka bak tabi 2 sini istatistiğe yansımasın diye klandan attınız ben adil bir savas olsun isterdim :p

benim merak ettiğim senin nasıl oluyorda 2 mis basabilmen? senin misler patladı patlayınca bedavamı basılıyor? sen bide ordu basmışsın ee kaynak transferide yok 2 günde bunu nasıl yaptın?

DeletedUser39201

Ziyaretçi
sana yemin ederim kimseden kaynak transferi felan almadım ban yemiştim yağma limitim sıfırdı :D ee tabi ordan bastım bide 2 köy var

DeletedUser39300

Ziyaretçi
İstatistikler pek birşey göstermez bence köy alınırken klandan çıkanlar mutlaka oluyor ondan istatistği öne vurmaya gerek yok knka. Eyw cümlemizin kandili mübarek olsun

DeletedUser39201

Ziyaretçi
kanki bu gece o köyü geri alcam :D destekle köyü aynısını bende yapımda görün :d

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Tek taraflı demiyorum zaten 2 taraftada olmştur bu mutlaka ondan pek net birşey göstermez istatistikler