acemiler klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser23256
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Burda ne oluyor şimdi , özgür abi , vedat abi kimle savaşıyonuz kapattınız mı dünyayı durum ne :D

Buer

Okçu
Biz kactık demiyoruz bıraktık diyoruz siz yenildi diyebilirsiniz inkar etmiyoruz zaten :) ama savasmadan yendiniz . Arada ki ince ayrıntıyı kabul edin .

hayır benım merak ettıgım dünyanın sonuna kadar burda olucaz dıyen siz degılmıydınız bırakıcaksanız nie oynadınız başta özellikleri biliyodunuz yavaşlık vs. Oyunun basında yok şöle yapıcaz yok böle yapıcaz diyende sizdiniz arkasında duramayacagınız lafları nie sölüyosunuz yol yakınken bıraktık diyin bari o zaman kaçınılmaz sonu görüp bıraktık demeniz lazım bu arada ben hucumdada mucuh dada degılım w20 de oynamıyorum suan ama forumu takıp eden biriyim.

DeletedUser48331

Ziyaretçi
yahu hala burdayız bi yere gittiğimiz yok sadece acemi klanları kapattım w22 ye gecti cogu ekibim fakat burda da devam eden var ben dahil . Savas hala devam ediyor bitmedi . :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Olabilir. siyahgiyenadam egehama hepsi gitmişti bottan :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw arkadaşlar bırakın bu "kaçtınız,kaybettiniz,yenilginizi kabullenin" gibi cümleleri takılmayan küçük ayrıntılara.server açıldığında kimler neler diyorda 2 ay sonra hepsi uçup gidiyor.oyunun zevkini çıkarmaya bakın.yani rakibe kabullendirme çabasında olmayın. onlarda kabullenmeme çabasında olmasın sonuçta dünya kapandığında kimin kapattığına bakılır.
o zamanda "biz gittik siz kapattınız kalsaydık kapatamazdını" der biri diğeride "madem öyle kalıp kapattırmasaydınız kaçmasaydınız" der ve yeni bi tartışma açılır en iyisi ben çekileyim ne haliniz varsa görün :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
aslında kaçtı kelimesi bence yanliş 20 dunya yavaş zor sabır istiyor insnaı geiyor valla mis basamiyon ordu basamiyon yama yapamiyon bu yuzden çoğu ark vede klan erken bıraktı.. mesal eşkiya ile düşmandık daha savaşamdık bilene yani 20 dunya yağma limitindne dolayı ciddden çekilmez durumda..

DeletedUser

Ziyaretçi
aslında kaçtı kelimesi bence yanliş 20 dunya yavaş zor sabır istiyor insnaı geiyor valla mis basamiyon ordu basamiyon yama yapamiyon bu yuzden çoğu ark vede klan erken bıraktı.. mesal eşkiya ile düşmandık daha savaşamdık bilene yani 20 dunya yağma limitindne dolayı ciddden çekilmez durumda..

Bırak gitsin ne uğraşcan troll

DeletedUser12293

Ziyaretçi
öyled eekip varken olmaz ama açık sölim 20 dunya en sıkıcı dunya valşla sebbeide yağmanın olmayışı.. yağma olmadımı mis sıkıntı ordu sıkıntı v.s

DeletedUser

Ziyaretçi
öyled eekip varken olmaz ama açık sölim 20 dunya en sıkıcı dunya valşla sebbeide yağmanın olmayışı.. yağma olmadımı mis sıkıntı ordu sıkıntı v.s

Bırakın 20'yi speedlere gireriz w23 açılıncada w23 e gireriz troll

DeletedUser48799

Ziyaretçi
05.02.2014'e kadar bu hesaptayım gençler troll Flood yaptım troll

DeletedUser46266

Ziyaretçi
iyide arkadaşlar benim anlamadığım dünyanın yavaşlığından şikayet eden tüm klanlar yavaş dünyalara giriş yapıyorlar :)

yenenede yenilenede tebrikler önemli olan oynarken zevk alabilmektir biz zevkimizi aldık ve bıraktık yada yenildik ha ha :)

kabul kabul şaka yaptım yenildik bahane aramayada gerek yok :)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
hasan abi sen unutamadın bu dünyayı vallahi içinde kanayan yara oldu değil mi:)

belki ilk kez ekip olarak uzun süreli oynayacağımız bi dünya seçtik onda da kalabalık gruba çattık yenildik ama şimdi o grup da bırakıyormuş, tabi bizim gibi değil:) boşver buraları abi giden gitti sen şimdi w21e bak bi cenk etme vakti geldi artık beraber:)

DeletedUser46266

Ziyaretçi
kazanırken kaybetmek nedir sen bilir misin ünsal:)

ondan unutamıyorum buraları:)

DeletedUser

Ziyaretçi
unut hasan abi unut :D olan oldu yapıcak birşey yok :) yenildik bitti :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
iyide arkadaşlar benim anlamadığım dünyanın yavaşlığından şikayet eden tüm klanlar yavaş dünyalara giriş yapıyorlar :)

yenenede yenilenede tebrikler önemli olan oynarken zevk alabilmektir biz zevkimizi aldık ve bıraktık yada yenildik ha ha :)

kabul kabul şaka yaptım yenildik bahane aramayada gerek yok :)

hasan şunu açıkça söylim hucum klanalrı olarak tam kadro ordayız w20 daha tosunu almadanda bırakmayız kaldıkii hucum bölgemiz temizlenmek üzere 56 46 bitti şimdi 45 çıkıcaz öyle yavaşta olsa ağirda olsa senın bölgeye kadar gidicem :)