acemiler klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser23256
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23256

Ziyaretçi
acemiler klanı harika bir klan ismi :) severimseni

eşkıya size köylerde yer yok... kendinize mağara bulun HUCUM HUCUM MUCUH MUCUH. ÖPCEZ dedik..

Forumda kalkmış hala birileri yok mucuh klanları şöyle yok böyle diyorlar beylar bayanlar burdan konuşmak kolay buyrun meydan ortada nicklerde klanlarda belli savaşında bizde diyelim ki oyunculukları klavye başında destan yazmanın ötesindeymiş...

HUCUM HUCUM MUCUH MUCUH. ÖPCEZ dedik..

DeletedUser46303

Ziyaretçi
24opwdj.jpg

DeletedUser12293

Ziyaretçi
engiin başkan nötüyon anqaralı :Ç)) severimseni çok nadir konuşur kim kızdırmış başkanımızı :)

DeletedUser30275

Ziyaretçi
bende sasırdım bu yazıya :D

kaç gündür yazacak bişe bulamadm :D

DeletedUser48331

Ziyaretçi
Bende yeni yazıyorum keşke cok önceden tanıssaydık hatta ve sıkılmadan önce bulussaydık severdik birbrimiizi yaka1arsamdan kac köyünü aldım inan sıkıldım barbar toplamakta care buldun bu yeter bana :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Engın hoca müdür Sen benı tnaırsın bende seni hemde w5 den böyle patavatsız sözlere gerek yok o ekiplede oynadım başka ekiplerle de oynadım gerek warmı forumda laf demeye Bir laff war iyi bilirsin..

Asiller idare eder.Acizler sikayet eder.Basitler ise iftira eder

DeletedUser23256

Ziyaretçi
yok güneyde oyuncu yok kuzeyde oyuncu var dediler yanlarından köy aldım polkan kaçtı yakalarsam benden köy almış arkadaş sen benim köyümü değil benim sizden aldığım köyü aldın ve geleceği gördün bastın gittin bak o bölgede bir köy almıştım kaç köyüm oldu nasılda mavileşti bölge diye kaçmaya başladı arkadaşlar birbir... benim kızdığım şey şu birileri oyun oynamadan çene yapıyor ona kızıyorum marifet köy alıp vermek değil marifet stratejini kurup o doğrultuda ilerlemektir... biz klanca en iyi hareket eden arkadaşlarız ve bunu w5 ten beri herkes iyi bilir vesselam...

bu bir oyun ve rakip mıçıtırsa oyununda tadı kaçar...

DeletedUser

Ziyaretçi
rakip yokki abi , oyun başından beri kuzeyde kuzey diyenler bir bir kayboluyor ortadan ,
ee geliyoruz kuzeye siz nerdesiniz güneye insenize kuzeyin aslanları :)))

DeletedUser12293

Ziyaretçi
yahu engin müdür makarasıan takılımış kaldıki baktı 20 de ses seda yok gene yok artık takılmıcaz 22 forumunu az takip edicem :)

DeletedUser48331

Ziyaretçi
yok güneyde oyuncu yok kuzeyde oyuncu var dediler yanlarından köy aldım polkan kaçtı yakalarsam benden köy almış arkadaş sen benim köyümü değil benim sizden aldığım köyü aldın ve geleceği gördün bastın gittin bak o bölgede bir köy almıştım kaç köyüm oldu nasılda mavileşti bölge diye kaçmaya başladı arkadaşlar birbir... benim kızdığım şey şu birileri oyun oynamadan çene yapıyor ona kızıyorum marifet köy alıp vermek değil marifet stratejini kurup o doğrultuda ilerlemektir... biz klanca en iyi hareket eden arkadaşlarız ve bunu w5 ten beri herkes iyi bilir vesselam...

bu bir oyun ve rakip mıçıtırsa oyununda tadı kaçar...

Unutma ki önemli olan köyü almak değil alınan köyü kaybetmemektir. Sizler kactı diyorsunuz . Ama polkan dediğin şahıs zaten Nop savasından oyuna bakmadı o bölgede savas olmadıgı icin soğudu . Zira o bölgede kac oyuncu oyunu bıraktı jandarma , kutlub1lge , uykusuzay , the-best bunlar o bölgede devam etseydi kac köy alabilecektiniz . Cok merak ettim o bölgede bizden kac köy alabildiniz ? . Bizim bırakma sebebimize gelirse serverin yavaş oluşu 1.inci sebep olsada 2.sebep Kardeş klanımızın 7,8 klana kadar cıkması oldu ve buda bizim oyuncularımızı sıkıstırdı . 50 saate op yapmak zorunda bırakıldılar . Ayrıca ortalarda sağlam bir düşmanın olmayışıda onları oyundan soğuttu . Hızlı oynayan kişiler yavas serverde yapamazlar . Misal eskiya klanı da serverin yavaşlağından bıraktı . Ama diyemezsiniz eskiya klanı da kactı . İkisi arasında ki ince ayrıntıyı kaybetme abicim ;) Haa olurda baska serverde baslarsınız aynı bölgede başlar savasımızı veririz inşallah . Şimdilik w22 .

DeletedUser

Ziyaretçi
muhakkak serverdan dolayı bırakılmıştır çünkü yavaş. ama böyle serverlarda klanların oyun kapasitesi çıkıyor ortaya bazen aslında :) nice oyuncular bilirim on süresi yüksek olsa ben 1 numarayım diyen çoğu oyuncu önünde saygı ile eğilir.kimileri zevk alamaz vs. sonuçta oyun bu kimi klan bi serverda çok iyiyken başka bi serverda işlerin ters gitmesinden dolayı kötü durumda olabiliyor önemli olan bunun bilincinde olmak.ama her serverda olan ve bu oyun oldukça asla değişmeyen bi şey var; oda karşılıklı saygı ve seviye.maalesef bu serverda bu oyun ayaklar altına alındı ağıza alınmayacak laflar edildi ve oyun kalitesinin taban yaptığı bi server oldu benim görüşüm.
köy alınır verilir diplomasi doğru yapılır kazanılır yanlış olur kaybedilir bazende tersi olur her şey olur yaa. ayı çıkar çığ düşer vs şunu anlamadım sadece "en iyi benim" davası nerden çıktı.yaw ben en kötüsüyüm ne olacak hayatımdan bi senemi eksilecek.bu oyunun cılkı çıkmış inanın çıkmış. allahtan oynamıyorum artık :) arada bir dostlarla hasret gidermeye geliyorum oda ağzımızdan burnumuzdan geliyor :) başka oyun bulun be bu oyun yaramıyor kimseye :D

DeletedUser

Ziyaretçi
2de1 iyi yazmış :)

ancak o bıraktı bırakmasaydı ondan köy alamazdınız bu şöyle oldu diğeri böyle oldu ,

'''' olsaydı-olmasaydı '''' varsayımlarla kendinizi ispatlamak neden ,

sıkıldık bıraktık dolayısıyla yenildik diyebilmeli insan .

DeletedUser48595

Ziyaretçi
insan çocukluğunu yaşamalı... Açtığı başlığın ne elfçede ne entçede ne insan lisanında bir karşılığı var :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
w16 da eşkiya ile savaşan Acemi miydi yoksa alarm mıydı?

DeletedUser

Ziyaretçi
Unutma ki önemli olan köyü almak değil alınan köyü kaybetmemektir. Sizler kactı diyorsunuz . Ama polkan dediğin şahıs zaten Nop savasından oyuna bakmadı o bölgede savas olmadıgı icin soğudu . Zira o bölgede kac oyuncu oyunu bıraktı jandarma , kutlub1lge , uykusuzay , the-best bunlar o bölgede devam etseydi kac köy alabilecektiniz . Cok merak ettim o bölgede bizden kac köy alabildiniz ? . Bizim bırakma sebebimize gelirse serverin yavaş oluşu 1.inci sebep olsada 2.sebep Kardeş klanımızın 7,8 klana kadar cıkması oldu ve buda bizim oyuncularımızı sıkıstırdı . 50 saate op yapmak zorunda bırakıldılar . Ayrıca ortalarda sağlam bir düşmanın olmayışıda onları oyundan soğuttu . Hızlı oynayan kişiler yavas serverde yapamazlar . Misal eskiya klanı da serverin yavaşlağından bıraktı . Ama diyemezsiniz eskiya klanı da kactı . İkisi arasında ki ince ayrıntıyı kaybetme abicim ;) Haa olurda baska serverde baslarsınız aynı bölgede başlar savasımızı veririz inşallah . Şimdilik w22 .

dostum saydıgın seyler sunlardan ıbaret,

evde yokuz komsuya gıttık,
sular kesıktı
elektırık parasını ödeyemedık
net kapandı.
dua etmeyı unutmuşum :D

saydıgın bahaneler zaten aramızdakı farktır. ıyı oyuncuların olustugu mucuh klanları, bu oyuncuları her klandan daha ıyı kontrol etmektedır. bahalere gerek yok. egılın dız çökun sonunuz hızlı ve acısız olsun.

DeletedUser48331

Ziyaretçi
dostum saydıgın seyler sunlardan ıbaret,

evde yokuz komsuya gıttık,
sular kesıktı
elektırık parasını ödeyemedık
net kapandı.
dua etmeyı unutmuşum :D

saydıgın bahaneler zaten aramızdakı farktır. ıyı oyuncuların olustugu mucuh klanları, bu oyuncuları her klandan daha ıyı kontrol etmektedır. bahalere gerek yok. egılın dız çökun sonunuz hızlı ve acısız olsun.

Beyaz sagopa'ya sorar

Sizin kadar zeki biri size laf sokmaya calıssa ve o kişi sizin düşmanınız olsa ne olur ? ..

Sagopa'nın cevabıda şu olur .

Eğer o kadar zeki biriyse zaten arkadasım olurdu ..

Anlayana ..

DeletedUser45073

Ziyaretçi
@gevsek adam

Hatirlarsaniz rest klani icin eskiya ile birlikte sizde ayni seyi solemistiniz kactilar diye rest cevap verincede bunlar yenilince soylenen bahaneler vs. Dıye forumda bas bas bagırıyodunuz rest yenıldı yendık dıyodunuz eger o sefer restı yendık dıyosanız burdada sız yenıldıgınız kabul etmıssınız o zaman bunlar sadece bahaneler arkadasın dedıgı gıbı.aynı seylerı restte demıstı cogu oyuncumuz bırakmıstı demıstı ama siz ısrarla yenıldı dıyodunuz.eskı laflarınızdan yola cıkarak sizide yenıldı olarak kabul edebılırız bence. İyi oyunlar dilerim....

DeletedUser48331

Ziyaretçi
@gevsek adam

Hatirlarsaniz rest klani icin eskiya ile birlikte sizde ayni seyi solemistiniz kactilar diye rest cevap verincede bunlar yenilince soylenen bahaneler vs. Dıye forumda bas bas bagırıyodunuz rest yenıldı yendık dıyodunuz eger o sefer restı yendık dıyosanız burdada sız yenıldıgınız kabul etmıssınız o zaman bunlar sadece bahaneler arkadasın dedıgı gıbı.aynı seylerı restte demıstı cogu oyuncumuz bırakmıstı demıstı ama siz ısrarla yenıldı dıyodunuz.eskı laflarınızdan yola cıkarak sizide yenıldı olarak kabul edebılırız bence. İyi oyunlar dilerim....

Biz kactık demiyoruz bıraktık diyoruz siz yenildi diyebilirsiniz inkar etmiyoruz zaten :) ama savasmadan yendiniz . Arada ki ince ayrıntıyı kabul edin .