Aaa vs anti yeni içerik

myw**

Dük
43. dünyada skype konuşmasında vardın. Konusmada ben mir klanından bir yöneticiye klanını dagıttığı için söyleniyordum.Konuşmada ben , sen , yiğit (typhone) , kaan (Uchica klan) , ve yandan atmış doğukan vardı , hala muhabbet ettiklerin var ise bu arkadaşlara da sorabilirsin. Sen hariç diğer hepsi zaten bizim klanda dünya başı oynayan kişilerdi. Ses kayıtları ise kendala yollanmış yada bir şekilde onun eline ulaşmıştı .O konuşmaların herhangi bir önemi yok özel bir bilgi değildi .O yüzden çok üstünde durmadım ama böyle bişi neden yapılabilirdi anlamamıştım. Birden fazla kişide senin ismini vermişti. Kabul etsende etmeseden illaki yanlış yapmış olduğun şeyler var. Forumda insanları toplumun içinde bu kadar gömmenin anlamı ve bu kadar üstten bakmanın yanlış olduğunu söylemek istedin. Üstelik mazinde karanlık olaylar varken...

**crixus**

Casus
50.dünyada ise ben o ekiple daha öncesinde de oyun oynadım. Hem 45.dünyada hemde C8 veya C9 olması lazım ikisinden birinde tam hatırlayamıyorum. Daha öncesinde iki dünya oynadığım bu ekibe o dünyalarda hiçbir zaman yanlışım olmadı. 50.dünyada da oyunun başından itibaren çok emek verdim kaç tane operasyon yedik aşağıdan yukarıdan hepsini savuşturduk ve hiçbir sorun yoktu. Onlara bilerek hiçbir yanlışım olmadı hatta onları satmam konusunda teklif aldım o dünyada bahsi geçen klanlardan birinden tabi direk kendileri yapmadılar bir aracı koydular araya. Devamında ise bakıcı kurbanı olduk. Hesabı bakıcı verdiğim biri benim reddettiğim teklifi kabul etmiş olsa gerek ki SANCAK sınırında ki köylerimde bulunan destekleri geri gönderip sur 20'de olan köyleri SANCAK klanına vermiş. Devamında hesabı bakıcıdan çıkardım ve kendi klanıma da köyleri tutmaya çalışacağım içerdeki köylerimi toplayın devamında hesap sileceğim dedim ki aynı gün içinde hesabım ban yedi çünkü benim hesabımdan başka bir hesaba küfürlü mesaj atılmış ve mesaj benden silinmiş ama ben hesabı geri alınca karşı taraf şikayet etmiş ve hesap ban yemiş olay bu.
Berkay 2dk delikanlı ol, o dünyada zaten sen işe girdikten sonra senin hesap hep halildeydi (almahara) sen şuan halile suç atıyorsun çok ilginç halbuki o zamanlar canım, cicim, kankacım, kardeşim ayağı yapıyordun. O çocuk senin bakmadığın hesabına, kendi hesabı sınır olmasına rağmen iki hesaba baktı. Çağrıya yaptığın ayıbı saymıyorum bile :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
43. dünyada skype konuşmasında vardın. Konusmada ben mir klanından bir yöneticiye klanını dagıttığı için söyleniyordum.Konuşmada ben , sen , yiğit (typhone) , kaan (Uchica klan) , ve yandan atmış doğukan vardı. Sen hariç diğer hepsi zaten bizim klanda dünya başı oynayan kişilerdi. Ses kayıtları ise kendala yollanmış yada bir şekilde onun eline ulaşmıştı .O konuşmaların herhangi bir önemi yok özel bir bilgi değildi .O yüzden çok üstünde durmadım ama böyle bişi neden yapılabilirdi anlamamıştım. Birden fazla kişide senin ismini vermişti. Kabul etsende etmeseden illaki yanlış yapmış olduğun şeyler var. Forumda insanları toplumun içinde bu kadar gömmenin anlamı ve bu kadar üstten bakmanın yanlış olduğunu söylemek istedin. Üstelik mazinde karanlık olaylar varken...

Sen diğerleri yapmaz Berkay yapmıştır mantığı ile beni suçlamış oluyorsun abi ama dediğim gibi o skype görüşmesinde bulunduğumu bile hatırlamıyorum ama evet belki girmişimdir. Ama ben kimseye gidip de bir şey söylemedim ses kaydı falan da almadım zaten o mevzuyu başka biri yapmış ve sonrasında ben suçlanmışım neden çünkü yeniyim kim yapar o yapmıştır der geçilir mantığı olmuş ve işe de yaramış görüldüğü üzere. Evet yanlışlarım olmuştur bu oyunda da isteyerek yada istemeyerek hepimizin yanlışları oluyor ben hiçbir zaman haklıyım ben hep haklıydım demedim kimseye iyi oyuncu kötü oyuncu da demedim.

AAA klanlarını yada herhangi bir oyuncusunu küçük gördüğüm falan da yok karşıdaki arkadaş bana bireysel bir mesaj yazmış buradan bende ona sana bir şey açıklamak zorunda değilim ben seni yancı olarak görüyorum cevabını verdim ki öyle görüyorum. Yancı iyi-kötü oyuncu yada büyük-küçük klan anlamına gelmiyor yancı bir klanın amacı doğrultusunda hareket eden kendi amacı olmayan demektir ki ben onları öyle görüyorum bu benim kişisel düşüncem iyi yada kötü oyuncular olabilirler ama bende istediğimi düşünebilirim sonuçta. Ortada benim taraflarına yapmış olduğum bireysel bir hareket yada saygısızlık var mı yok benim için önemli olan da bu :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Berkay 2dk delikanlı ol, o dünyada zaten sen işe girdikten sonra senin hesap hep halildeydi (almahara) sen şuan halile suç atıyorsun çok ilginç halbuki o zamanlar canım cicim kankacıö kardeşim ayağı yapıyordun. O çocuk senin bakmadığın hesabına kendi hesabı sınır olmasına rağmen iki hesaba baktı. Çağrıya yaptığın ayıbı saymıyorum bile :)

Bahsettiğim kişi Halil değil sen daha kimden bahsettiğimi bile bilmiyorsun ben biliyorum kimden bahsettiğimi bir tek. O dünya sizi satmak isteseydim SANCAK operasyon yaparken içerden sizi vururdum hangi köyünüz savunma hangisi destekli hangisi boş hepsini biliyordum. Onun yerine gittim hesabı silicem dedim size ki sonrasında ban yedim yani sen neyi iddaa ediyorsun kendi hesabımı mı banlattım?O klanda Çağrı ve İnanç vardı diye ben o klanı satmazdım ki satmadım da kulaktan kulağa bilgiler ile kim ne düşünmek istiyorsa düşünsün :)

myw**

Dük
Kesinlikle diğerleri yapmaz berkay yapar mantığı değildi olay belli kişilere soruldu senin ismin verildi . Bunun üzerine böyle bir düşünce oluştu. Sen inkar etsende bende böyle olduğunu düşünüyorum evet ben yaptım demeni beklemiyordum. Ama salla gitsin önemi yok forumda diğer arkadaşa yazdığın

^^Çünkü sen bir klanın yancısı olan bir küçük bir klancıkın oyuncususun. Bir gün kendine has bir klan ve oyuncu olmaya becerebilirsen gelirsin o gün konuşuruz. Şuan benim veya gerçek bir ekibe sahip arkadaşlarımın seviyesinde değilsin ^^ her tarafıyla olumsuz ve karşı tarafı aşağılayıcı bir cümle haklısın içinde hakaret etmeden gayet saygı çerçevesinde giydirmişsin. Her neyse umarım bulunduğun yada bulanacağın klanlar içerisinde güzel bir oyun oynar ve aile kazanırsın. Fakat yine o klanlarda da karanlık işler içerisinde olursan emin ol burda yazılanlar unutulmaz , tekrar ortaya çıkar.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Fikrine saygı duyuyorum abi dediğim gibi sana bunu düşündürmek beni üzdü sadece. Ben kimseye saygısızlık yapmadım,yapmayacağım da ama karşı taraf giydirmeye çalışırsa bende karşılık veririm tabi. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil saygılı olsunlar yeter. Ben insanlara saygılıyım severim sevmem kişiden kişiye değişir ama herkese karşı saygılıyım. İnsanlar da öyle olsun kafi :)

Deleted User - 5354182

Ziyaretçi
Başka acım yok abi abi abi abi abi. Kızdıysan affet abi abi abi. İşin şakası bir yana gerçekten bizim gözümüzde ne olduğunu sanıyorsun da sana abiyi geçtim baba diyeceğimizi düşünüyorsun dskfjvhdsjkv
Sen çok sağlam şizosun kankam Allah affetsin seni

ahahahaha sen kimsin ki ? sen baba desen ne olur abi desen ne olur ? :) o kadar düşmedik ki düştüğümüz zaman oyunu bıraktığımız zaman olur. Bu arada senin büyüklerine sor bizi anlatsınlar gerçi senin büyük anlayışın myw falandır :WQÇRQR ;) sen belli ki tanımıyorsun oynayacağın gireceğin w yaz bana geleceğim yanına :) unutma olur mu

**BayRam**

Ağır Atlı
Hesabı kimseye satmadım. Yazdıklarımı onaylamıyor olabilirsin. 42'de olanları herkes gördü gözüyle klanın nasıl dağıldığını herkesin tek tek bırakıp gidişini herkes gördü ben olayların merkezindeydim. Daha fazla uğraşmak istemediğim için dünya ile zaten dünyayı kazanacak olan GALAXY klanının süreci hızlandırmasına yardımcı oldum. Bu oyunda herkes bir şeyler yapıyor Bayram bunu sende biliyorsun.

Yav dedigin o kadar mantiksiz ki hani elle tutuluru birak tekme atilacak cinsten,galaxy babanin oglu mu kardesim senin ne bu sempatizm sen de galaxynin hizli kapatmasi icin yapmis oldugumu soyluyorsun.
1-Senin olmayan bir şey satamazsin.
2-Adamlar guvenmis hesap vermis.Guveni bosa cikarmissin.
3-Oynadigin bir klan gemi gorevi gorur.Bir gemi batiyorsa sen murettabatla batmak yerine deniz de bogulmayi tercih etmissin.
4-Klan dagilacaksa ben yapamiyorum diyip hesabi bize birakacaktin.
5-Bu yaptigina tesekkur edecek degiller bu adamlar.
6-Sen bunu yaptiktan sonra senin bir imajin kalmadi su klanlar da bunu da soylerim.
Dost aci soyler benim diyeceklerim bu kadar berkay.

DeletedUser70260

Ziyaretçi
ahahahaha sen kimsin ki ? sen baba desen ne olur abi desen ne olur ? :) o kadar düşmedik ki düştüğümüz zaman oyunu bıraktığımız zaman olur. Bu arada senin büyüklerine sor bizi anlatsınlar gerçi senin büyük anlayışın myw falandır :WQÇRQR ;) sen belli ki tanımıyorsun oynayacağın gireceğin w yaz bana geleceğim yanına :) unutma olur mu
Valla bunu çok kişiye söyledim ve biliyorum ki hiç biriniz gelmeyecek ama hadi bakalım sana söyleyeyim kdfvjdskfv w61e giriyorum AAĞĞBİİMMM arkadaş ekleyeyim de yanıma ışınlan olur mu jdsfvhdskfv
Neyse hadi foruma girip 3-5 kavga edeyim dedim ama sen sarmıyorsun daha çetrefilli birini bulmam lazım bb

Cyroburn*

Ağır Atlı
Yav dedigin o kadar mantiksiz ki hani elle tutuluru birak tekme atilacak cinsten,galaxy babanin oglu mu kardesim senin ne bu sempatizm sen de galaxynin hizli kapatmasi icin yapmis oldugumu soyluyorsun.
1-Senin olmayan bir şey satamazsin.
2-Adamlar guvenmis hesap vermis.Guveni bosa cikarmissin.
3-Oynadigin bir klan gemi gorevi gorur.Bir gemi batiyorsa sen murettabatla batmak yerine deniz de bogulmayi tercih etmissin.
4-Klan dagilacaksa ben yapamiyorum diyip hesabi bize birakacaktin.
5-Bu yaptigina tesekkur edecek degiller bu adamlar.
6-Sen bunu yaptiktan sonra senin bir imajin kalmadi su klanlar da bunu da soylerim.
Dost aci soyler benim diyeceklerim bu kadar berkay.

Eyvallah Bayram düşüncelerine saygı duyuyorum.

MrTroya.

Casus
Lab berkay ne kadar kalitesiz bir adamsın. 42de niye bizi arkadan vurdun diye sorduğumda wpdan 'Paraya ihtiyacım vardı, sizinkilere 500 liraya hesabı bırakayım dedim, almadılar. Galaxi 2 katını verdi.' demedin mi? Şimdi dansöz gibi niye kıvırıyorsun? Azıcık adam ol adam. Bir de utanmadan oyuna devam ediyorsun, hiç birşey yokmuş gibi. Buralarda da pek kaliteli bir oyuncu imajı çizmeye çalışıyorsun. Ama bil yani adiliğinle, kalleşliğinle tanınıyorsun.

I AM MKA

Acemi
Sevindim.. Gerçektir veya değildir bilemiyorum ancak; Arkadan vuran, Kalleş, Güvenilmez ithamlarını üstüme alacak karakterim yok, öyle ithamlarla bana gelinecek şeyleri yapmam, mahal dahi vermem böyle anılıp iyi oyuncu olmaktansa, kötü oyuncu olduğuma bir kez daha sevindim. Teşekkürler :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Lab berkay ne kadar kalitesiz bir adamsın. 42de niye bizi arkadan vurdun diye sorduğumda wpdan 'Paraya ihtiyacım vardı, sizinkilere 500 liraya hesabı bırakayım dedim, almadılar. Galaxi 2 katını verdi.' demedin mi? Şimdi dansöz gibi niye kıvırıyorsun? Azıcık adam ol adam. Bir de utanmadan oyuna devam ediyorsun, hiç birşey yokmuş gibi. Buralarda da pek kaliteli bir oyuncu imajı çizmeye çalışıyorsun. Ama bil yani adiliğinle, kalleşliğinle tanınıyorsun.

Hesap satılmış olsa şimdi nasıl bende olacak? Bu hesap hiçbir zaman satılmadı ne para ne başka bir şey karşılığında hep bendeydi. Zaten GALAXY bana gelip teklifte bulunmadı ben konuştum oradan biriyle ve bu şekilde bitirdik. Bunu sonradan yazan bir arkadaşa da söylemiştim zaten. Kalite falan muhabbetlerine hiç girmiyorum cidden bir oyun forumunda böyle şeyleri konuşmayacak kalitedeyim çok şükür :D

MrTroya.

Casus
Lan yalancısın işte. O zaman öyle konuşup, şimdi böyle konuşuyorsun. Biz yapılanı unutmayız. İyiliği de kötülüğü de. Bayram abi gil gelip, yardım etmeye çalıştılar bize sağolsunlar. Sen de k*hpeliğini yapıp, gittin. Bi dünya kazandın onla beraber bir ton da düşman kazandın. İsmin küfür ola berkay. Yaptıklarını yaşayasın.

Cyroburn*

Ağır Atlı
2.paragraf,
Diğer seviyeleri bilmem ama kıvırabilme yeteneği maksimum olmuş

Kim olduğu belli olmayan kişilerle daha fazla konuşmayacağım cidden :D Kıvırmaya ihtiyacım da yok burada kıvırma mıvırma yazanlar bilsin yani hala aynı nickli oyunumu oynuyor hala foruma goygoy yapmaya giriyorum. Görünen köy kılavuz istemez :)

Çok ilginç
Çünkü sen bir klanın yancısı olan bir küçük bir klancıkın oyuncususun. Bir gün kendine has bir klan ve oyuncu olmaya becerebilirsen gelirsin o gün konuşuruz. Şuan benim veya gerçek bir ekibe sahip arkadaşlarımın seviyesinde değilsin bunu yazan

AAA klanlarını yada herhangi bir oyuncusunu küçük gördüğüm falan da yok karşıdaki arkadaş bana bireysel bir mesaj yazmış buradan bende ona sana bir şey açıklamak zorunda değilim ben seni yancı olarak görüyorum cevabını verdim ki öyle görüyorum. Yancı iyi-kötü oyuncu yada büyük-küçük klan anlamına gelmiyor yancı bir klanın amacı doğrultusunda hareket eden kendi amacı olmayan demektir ki ben onları öyle görüyorum bu benim kişisel düşüncem iyi yada kötü oyuncular olabilirler ama bende istediğimi düşünebilirim sonuçta. Ortada benim taraflarına yapmış olduğum bireysel bir hareket yada saygısızlık var mı yok benim için önemli olan da bu bunu da yazmış

Cyroburn*

Ağır Atlı
Hayır karışmamış :) Ben kimseyi küçümsemiyorum dostum ne klan ne oyuncu. Herkes kendi çapında müsait durumuna göre bu oyunu oynar,herkes istediği kadar oynar bu oyunu. Orada arkadaşınız bana laf atmış bende ona muhatap olmayacağımı belirttim. Ağzımdan iyi oyuncusun kötü oyuncusun tarzı bir şey çıkmadı yada büyük klan küçük klan demedim dikkatli okumanı tavsiye ederim. Kaç gün önce attığım yoruma cevap vermiş biz o yorumu @agy2012 isim oyuncu ile de konuştuk hatta kahve goygoyu yaptık arkadaş günler sonra gelip mentionlayıp bana sallamış bende o şekilde cevap verdim düşüncem de odur istediğimi düşünmekte serbestim :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Çok ilginç
Çünkü sen bir klanın yancısı olan bir küçük bir klancıkın oyuncususun. Bir gün kendine has bir klan ve oyuncu olmaya becerebilirsen gelirsin o gün konuşuruz. Şuan benim veya gerçek bir ekibe sahip arkadaşlarımın seviyesinde değilsin bunu yazan

AAA klanlarını yada herhangi bir oyuncusunu küçük gördüğüm falan da yok karşıdaki arkadaş bana bireysel bir mesaj yazmış buradan bende ona sana bir şey açıklamak zorunda değilim ben seni yancı olarak görüyorum cevabını verdim ki öyle görüyorum. Yancı iyi-kötü oyuncu yada büyük-küçük klan anlamına gelmiyor yancı bir klanın amacı doğrultusunda hareket eden kendi amacı olmayan demektir ki ben onları öyle görüyorum bu benim kişisel düşüncem iyi yada kötü oyuncular olabilirler ama bende istediğimi düşünebilirim sonuçta. Ortada benim taraflarına yapmış olduğum bireysel bir hareket yada saygısızlık var mı yok benim için önemli olan da bu bunu da yazmış

Forumda bile pakt :) Bu olaylarla ilgisi olanlar buradan yazıyorlar da ilgisi olmayanları anlamıyorum gelip hiçbir şeyi bilip bilmeden like falan atıp böyle alıntılar sallamalar falan :D Komedi gerçekten.