Aaa vs anti yeni içerik

iki paragraf arasında ki tutarsızlıktan bahsediyorum geri kalan beni ilgilendirmez. bu iki paragraf hiç tutarlı gelmediğini yazıyorum, herkese açık olan bir platformda yazıyorsan yazdıklarına yorum yapma hakkım vardır diye düşünüyorum.

Cyroburn*

Ağır Atlı
iki paragraf arasında ki tutarsızlıktan bahsediyorum geri kalan beni ilgilendirmez. bu iki paragraf hiç tutarlı gelmediğini yazıyorum, herkese açık olan bir platformda yazıyorsan yazdıklarına yorum yapma hakkım vardır diye düşünüyorum.

Tutum saldırgan :) Bir insanın yazış şeklinden bile anlaşılır bazı şeyler. Neyse istediğinizi yazabilirsiniz tabi benimde bilip bilmeden yazıyorlar yorumum genel bir yorumdu sırf sizin için yazılan bir şey değildi yani. Ben burada büyüğüm olarak gördüğüm birinin yazdıklarına cevap verdim gerisi nereden geldi bilmiyorum açıkçası millet bugünü bekliyormuş galiba alakalı alakasız bir sürü insan yazdı. Ama bundan sonra da cevap vermeyeceğim dediğim gibi oyundan keyif almaktan başka bir amacım yok karantina geçene kadar buradayız sonrası iş güç yeniden :)

şu oyunda görüp görebileceğin en ılımlı adamlardanım yazılarımda itham yok yazdığın 2 paragraf tutarsız o yüzden yazdım yoksa 2011-201 den beri bu forumda klansavaslari dönemi forumlarında da w7den beri bulunan biriyim. kimseyle atışmam olmadı şu forumda işimde olmaz. ara ara gelir oynadığım server ile ilgili klanlarımın olduğu yazışmalara bakar geçerim. derdim sizle atışmak değil yani.

Hayır karışmamış :) Ben kimseyi küçümsemiyorum dostum ne klan ne oyuncu. Herkes kendi çapında müsait durumuna göre bu oyunu oynar,herkes istediği kadar oynar bu oyunu. Orada arkadaşınız bana laf atmış bende ona muhatap olmayacağımı belirttim. Ağzımdan iyi oyuncusun kötü oyuncusun tarzı bir şey çıkmadı yada büyük klan küçük klan demedim dikkatli okumanı tavsiye ederim. Kaç gün önce attığım yoruma cevap vermiş biz o yorumu @agy2012 isim oyuncu ile de konuştuk hatta kahve goygoyu yaptık arkadaş günler sonra gelip mentionlayıp bana sallamış bende o şekilde cevap verdim düşüncem de odur istediğimi düşünmekte serbestim :)
Adaş sen eskiden böyle boş yapmazdın noldu :D

Sterilortam

Baltacı
Genelden bahsetmiştim bireyselden değil. Bizlerde aramızda bazı dağılımlar yaptık. Neyse ki sana açıklama yapmak zorunda değilim çünkü sen bir klanın yancısı olan bir küçük bir klancıkın oyuncususun. Vizyonun yok,misyonun UDW için ANTİ'yi oyalamak başka bir şey değil. Bir gün kendine has bir klan ve oyuncu olmaya becerebilirsen gelirsin o gün konuşuruz. Şuan benim veya gerçek bir ekibe sahip arkadaşlarımın seviyesinde değilsin :)

Büyük klanda oynayınca adam mı olunuyor ben anlamadım aydınlatın beni

Sterilortam

Baltacı
Büyük klanda oynayınca adam mı olunuyor ben anlamadım aydınlatın beni
Sanki udw de veya antide başlamak çok zordu :D büyütmeyin bazı şeyleri bunlar tercih meselesi böyle istedik böyle girdik 15 klanla girmek yerine kendi ekibimi oluşturur tanıdıkları iyi veya kötü çağırırım kendi diplomasi mi yaparım ben böyle oyundan keyif alıyorum senin gibi oynamıyorum diye neden böyle yapıyorsun, çok kaba ve kırıcısınız arkadaşlar gerek yok

Sterilortam

Baltacı
Bu oyundaki vizyonumuzda sırf sizin gibi çirkeflerin oyun kazanmamasını sağlamak buyrun bu saatten sonra ister toplayın ister direnin malesef bittiniz silerken de forumda görmek isterim seni yiğidim sağda solda ağlamayın ters ters konuşmayın goy goy yapın dalga geçin zaman geçsin bide sizin içi boş egonuzu kimse okumak zorunda değil

Sterilortam

Baltacı
Patatese bak 3 4 tane abisinin kaypaklığını yapıyor gelmiş burda milleti küçümsüyor yancıymış. Ne bekliyordunuz antiyle anlaştık tan sonra sözünüzden dönen yönetiminize world kapattırıcağımı felan mı hadi ordan çok beklersiniz :)

Deleted User - 5558110

Ziyaretçi
Patatese bak 3 4 tane abisinin kaypaklığını yapıyor gelmiş burda milleti küçümsüyor yancıymış. Ne bekliyordunuz antiyle anlaştık tan sonra sözünüzden dönen yönetiminize world kapattırıcağımı felan mı hadi ordan çok beklersiniz :)

Birde anti ile mi antlaşmıştınız :((

PeroAntic

Mızrakçı
Bu arada şu tabut taşıyan keyness,apobaba ve mindless rookie nın fotolar gitti , bir sorun bir şey mi olmuş tabutun içinden birileri çıkıp bir şey mi yapmış :)

*Executioner*

Baltacı
Sanki udw de veya antide başlamak çok zordu :D büyütmeyin bazı şeyleri bunlar tercih meselesi böyle istedik böyle girdik 15 klanla girmek yerine kendi ekibimi oluşturur tanıdıkları iyi veya kötü çağırırım kendi diplomasi mi yaparım ben böyle oyundan keyif alıyorum senin gibi oynamıyorum diye neden böyle yapıyorsun, çok kaba ve kırıcısınız arkadaşlar gerek yok

Üzmeyin lan üzümlü kekimi kırmayın valla sinirleniyorum üzülmee canım benim ben burdayımm.