A-Team Diplomasi

DeletedUser1833

Ziyaretçi
İki tarafa da bol şans, güzel bir savaş geçirmeniz dileğiyle :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gönlüm A-team'den yana ama sayı üstünlüğünü kullanabilirse exp favori gibi

İki tarafa da başarılar iyi kesimler bekliyoruz :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Exp hakkinda en ufak bi fikrim yok ama ateamda bi kac kisi var, exp onlari yikarsa savasi cok rahat kazanir ama o bi kac kisinin yikilmasi imkansiz, exp benim gozumde suan ateama koy kasiyo, expte hesap varsa ateami vurmaya gelirim :p

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Exp hakkinda en ufak bi fikrim yok ama ateamda bi kac kisi var, exp onlari yikarsa savasi cok rahat kazanir ama o bi kac kisinin yikilmasi imkansiz, exp benim gozumde suan ateama koy kasiyo, expte hesap varsa ateami vurmaya gelirim :p

Haklarında bilgin yoksa fikrinde olmamalı bence.
exp de ki çoğu oyuncu kendini kanıtlamış oyuncular.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Haklarında bilgin yoksa fikrinde olmamalı bence.
exp de ki çoğu oyuncu kendini kanıtlamış oyuncular.

Ben istedigim yorumu yaparim da sanane bundan, yaptigim yorumda yanlis bisey yok, postu tekrar tekrar oku, o postu bu postu okumayi bitirmeden bi kere daha oku ne demek istedigimi anla sonra muhalif olursun

DeletedUser29784

Ziyaretçi

güzel tespit :D
bize köy kasıyorlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ateam gelişirse eğer expnin hiç şansı yok. oyun başı olduğu için premiumla avantaj sağlamış exp klanı. 5-6 köylük olsa millet expnin hiç şansı yok. zaten oyuncularının büyük kısmı daha önceleri ateam yani eski cin hucum klanları tarafından silinip başka worldlere gönderilmiş adamlar. buradada durumun değişeceğini sanmıyorum. tek dezavantaj world başı olması. yoksa direnebilecek bir klan değil bunlar.

ateam banada hesap büyütün yakında gelecem siz bensiz bir hiçsiniz :)