A Few GOOD Men vs RENK

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Zafer nidaları başlamış bakıyorum da tubby abilerinizin kamilerine güvenmeyin bu kadar aslan parçaları daha birşey ortada.Korkusundan adam dowa övgü yağdırmış korkma geri dönmez onlar daha dün sövüyordun ne oldu birden dow sevgisi başladı

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Zafer nidaları başlamış bakıyorum da tubby abilerinizin kamilerine güvenmeyin bu kadar aslan parçaları daha birşey ortada.Korkusundan adam dowa övgü yağdırmış korkma geri dönmez onlar daha dün sövüyordun ne oldu birden dow sevgisi başladı
Yalan ağzına yuva yapmış çakma kurtcuk seni. Forumda hepsi kanıtlı olm ben rahat 10 kere tebrik etmişimdir, tebrik etmeyi de alçaklık görmem. Bu bir erdemdir ama senin gibi sağda solda elden ele dolaşan ayakkabı çekeceklerinde erdem ne arasın, haysiyet ne arasın.

erkan baba

Kılıç Ustası
ŞU EKİBİMLE GELSEM YENEMEZDİK DİYORSUNUZ YA SİZE AÇIK AÇIK TEKLİF WORLD 61 TOPUNUZU BEKLİYORUM.

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Yalan ağzına yuva yapmış çakma kurtcuk seni. Forumda hepsi kanıtlı olm ben rahat 10 kere tebrik etmişimdir, tebrik etmeyi de alçaklık görmem. Bu bir erdemdir ama senin gibi sağda solda elden ele dolaşan ayakkabı çekeceklerinde erdem ne arasın, haysiyet ne arasın.
Sen kimsin lan olm diye hitap edeceksin bana dangalak sana ayrı tebriğine ayrı başlarım şimdi adam gibi konuş

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Sen kimsin lan olm diye hitap edeceksin bana dangalak sana ayrı tebriğine ayrı başlarım şimdi adam gibi konuş
adam olana adam oluyorum gördüğün gibi, adam olabilenleri tebrik edebilirken senin gibi kırma heriflere adam gibi konuşamıyorum. kısacası anladığın dilden konuşabiliyorum. birini yalancılıkla itham ederken kendinin ne kadar kaypak olduğunu görmeyen insanlara reelde de, siberde de böyleyim. düzgün cevap almak istersen önce efendi gibi konuşmayı öğreneceksin yoksa burnuna gazeteyle vurup oturturum yerine :)

Vasily Zaytsev

Baltacı

Naber lan velet :d tüm kuzey yek olmuş op zamanları 110 saatlerden kamiler geliyor :d yekten savunmaları alıp köyleri doldurmuşlar kalkıp bize tubby kami atıyor diyorsunuz. Kendinizi de böyle avutuyorsunuz değil mi? Hadi git köşende ağla yakın zamanda silineceksiniz zaten. Ha dow hesaplarında da gezmeyin onlarda sizi kurtarmaz.

Zenci 61

Mızrakçı
ios ne ağladın be biz 1500 kami yerken sesimiz çıktımı şimdi 5 10 kami gelince çıngıraklı yılan gibi tıslamaya başlamısınız. goodculara geçmiş olsun akif ve
crixus51 artık başka oyunlarda şanslarını denemleri tavsiye ederiz farm villa, sims falan gibi. akif bu 2 oldu 3.yede 61 e bekleriz bize köy büyütmene ihtiyacımız var bizim için pasiflerini topla herzman oldugu gibi 41 de best rank 11 din burda 12 düşüş var ama olsun 61 için 13. güzel sıralama olur.

InFlames06

Baltacı
tubby tubby diye konusuyorsunuzda tubbynın attığı ordu sayısı belli bize dunyanın yarısı op yaparken böyle lafları göremedık ortalıkta murat kudurtma çabasından baska bir şey yapmıyorsun kardeş hayatta daha güzel insanları kudurtmadan kendın içinde bişiler yapabilirsin hoş kudurtmuyorsun zaten :) bu oyunda lafla ya da ihanetle kudurtulmaz insanlar :)

bızdeyken 10 ar k savlara aglıyordunuz köylerınızın durumunu gördum neysekı sıkıntı bizde değilmiş :)

Vasily Zaytsev

Baltacı
tubby tubby diye konusuyorsunuzda tubbynın attığı ordu sayısı belli bize dunyanın yarısı op yaparken böyle lafları göremedık ortalıkta murat kudurtma çabasından baska bir şey yapmıyorsun kardeş hayatta daha güzel insanları kudurtmadan kendın içinde bişiler yapabilirsin hoş kudurtmuyorsun zaten :) bu oyunda lafla ya da ihanetle kudurtulmaz insanlar :)

bızdeyken 10 ar k savlara aglıyordunuz köylerınızın durumunu gördum neysekı sıkıntı bizde değilmiş :)

Adamlar direk beceriksiz :d köylerini ağzına kadar doldurdular hala sınırı itemiyorlar :d zaten şuan hesap hesap geziyorlar tutuşmuş yanıyorlar ahshss :d

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Adamlar direk beceriksiz :d köylerini ağzına kadar doldurdular hala sınırı itemiyorlar :d zaten şuan hesap hesap geziyorlar tutuşmuş yanıyorlar ahshss :d
ioslar her girdikleri yerde kaybediyorlar ama sorsan hepsi oyuncu :D tek yaptıkları köy doldurup boşa sav yatırmak. la brocum adamlar dowu bile kandırmış da sav çekmişler kendi köylerine kjasdhjkads iosa atılan fakelere bile üzülüyorum şahsen, bizim klan kalesi daha çok iş yapıyor :))

Vasily Zaytsev

Baltacı
ioslar her girdikleri yerde kaybediyorlar ama sorsan hepsi oyuncu :D tek yaptıkları köy doldurup boşa sav yatırmak. la brocum adamlar dowu bile kandırmış da sav çekmişler kendi köylerine kjasdhjkads iosa atılan fakelere bile üzülüyorum şahsen, bizim klan kalesi daha çok iş yapıyor :))

Büyük usta gerekli cevabı verdi.

Eklentiler

• Screenshot_2019-12-31-01-46-16-1.png
    Screenshot_2019-12-31-01-46-16-1.png
    179,7 KB · Görüntüleme: 30