90s - Eibo

alpera

Mızrakçı
90s klanini tebrik ve teşekkür ederim namertce arkadan vurmak yerine savaş açmayı tercih ettikleri icin. Savaş iki tarafa da hayırlı olsun
algı yapma burda boş yere. Ne kadar ağladın. 67 de olanlar defalarca yazıldı. Kendi tarafında olan hiç bi klana destek atma millet sınırda oyun oynasın kendi kendine takıl köy meselesi yap vurulunca auv auv. Bu dünya içinde de geldik çaylak bitmeden erkenden savaş açıldı. Daha fazla bu başlığa gereksizce mesaj atmak istemiyorum. İki klana da başarılar.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Gerçekten bunu hesaplayacak kadar düştünüz mü.

Siz herkesin tek klan giriş yapacağı belli olan bir dünyada klana girişleri serbest bırakıp 2 klanı hıncahınç doldurup geçişler için bide 3. klanı açmaya utanmadıysanız ben niye utanayım =)

Mesaj gitmesi gereken yere gitti hocam

Ben sana gitmesi gereken mesajı gönderirdim de 90s'in sayfasını daha fazla meşgul etmek istemiyorum. ESL'deki arkadaşlar buradan yanıt vermesin. Savaşınızda başarılar=)

Mutios

Yasaklı
Başarılar Yunus umun sağ kolu mesaj attı yeni dünya bakmaya başlamışlar. 1 ayı göremicekler diye tribe girmiş bu tur

werower07

Baltacı
Gerçekten bunu hesaplayacak kadar düştünüz mü. Klan muhabbetinden ayrı soruyorum kişisel olarak ? Rm klaninin en iyi oyuncuları sende, standart dünyaların en gözde klani baba kamyon klaninin bas oyunculari sende,daha birsuru eski ve kaliteli oyuncu sende. Preli bir dunya olsaydı çoktan bizi yenmistiniz. Icerideki koyleri destekle Preyle akademi kur falan.
bak görüyor musun yine vefacıları küçük gördü saymadı, bu kaçıncı oldu kalbim kırılıyor, bir şey söyle şuna ühüühühühühü @Osmanbey06*