90s - Eibo

Margaret

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Yöneticisi
Anladığım kadarıyla dünyada Eiboya karşı bir yapılanma var :p

Tabii bu durumda Eibo tarafının da fikirlerini almak isteriz. Mikrofon sizde Eibo :p

AequitaS*

Okçu
ESL DE COGU KLANIN IYI OYUNCULARI MEvCUT bağlantıları iyi olan oyuncular sadece esl değil vars vss birsuru klansiz Adam esl için oynuyor

Osmanbey06*

Hafif Atlı
100 kişilik klanı zor doldurduk sizin gbi 205 hesapla haritaya girmedik hocam, o çoğu klandaki iyi oyuncularımız bana bi mesaj atsın :/ Çaylağın 2. gününde savaş ilanını vermemize rağmen Esl arkamızdan vuruyor falan diye hükümü, vvs-a yı, 90's i, pars'ı yıldırmışsınız. Diğer klanlardan beklenti içine girmek yerine bizim gibi keyfine savaşsanız daha rahat olabilirdiniz. Genel forumda bu kadar kişiselleştirdiğiniz bir savaşı kaybetmek istememeniz normal ancak bunu da siz başlattınız. Balık Osman yazan arkadaşa selamlar =)

İki tarafa da başarılar

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Sayın başkanım iki sorum var cevaplarsanız sevinirim:
1-) 205 demişsiniz bu 200+5 nedir
2-) İki tarafa başarılar dediğiniz iki taraf kimlerdir? Teşekkürler.

1-) 1639681376709.png

215 hocam, Eibo G'yi 5 hesap sanıyodum. Aktifi pasifi vardır tabii ki, 215 tane aktif hesap olmadığının farkındayım ama haritaya bu şekilde girildi sonuçta

2-) Eibo ve 90s klanlarına başarılar dilerim. Teşekkürler =)

AequitaS*

Okçu
Gerçekten bunu hesaplayacak kadar düştünüz mü. Klan muhabbetinden ayrı soruyorum kişisel olarak ? Rm klaninin en iyi oyuncuları sende, standart dünyaların en gözde klani baba kamyon klaninin bas oyunculari sende,daha birsuru eski ve kaliteli oyuncu sende. Preli bir dunya olsaydı çoktan bizi yenmistiniz. Icerideki koyleri destekle Preyle akademi kur falan.

AequitaS*

Okçu
90s klanini tebrik ve teşekkür ederim namertce arkadan vurmak yerine savaş açmayı tercih ettikleri icin. Savaş iki tarafa da hayırlı olsun