9 AVANS 10'DA BİTER

Valla tanıtımın ilk günü bizi ellemesen okuyan herkes çok eğlencekti kaldı ki öyle ahım şahım ihlaller yapmamıştık sadece siyasi komedi falan vardı. Keşke o yazılar kalkmasaydı da sabah uyanan insanlar okuyabilseydi. Bence çok komikti çünkü insanların hoşuna giderdi :D
Akşama gel bana anlat işte kaçırdım muhabbetleri sen eskiden böyle değildin köyümüzü almadan gönlümüzü yapardın ciğerim :D

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Abartma, 1 gün dinlendirdik. Ne yaptık sanki? :)
Vicdansız tantuni resmi attım diye beni neden banladin ne istedin yaptıklarım dan pişman değilim aklım hala yapamadıklarımda sen nasılsa uyuyacan reis uyursan sabaha herkes burada kahkaha atar uyumazsan biraz uyumak zorunda kalırız ( bir gün göz yumar isen bütün herkes bu foruma gülme krizine girer) vicdansız ince espiri inşallah bunun içinde ban yemem)

Tibelda

Emekli Görevli
Vicdansız tantuni resmi attım diye beni neden banladin ne istedin yaptıklarım dan pişman değilim aklım hala yapamadıklarımda sen nasılsa uyuyacan reis uyursan sabaha herkes burada kahkaha atar uyumazsan biraz uyumak zorunda kalırız ( bir gün göz yumar isen bütün herkes bu foruma gülme krizine girer) vicdansız ince espiri inşallah bunun içinde ban yemem)

Tantuni fotoğrafı attığın post burada duruyor. Yapılan işlemin nedenini öğrenmek istersen destek sistemi üzerinden yada özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsin. :)