8.260 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

Tibelda

Emekli Görevli
Açıkçası bu güncellemenin daha fazla heyecan yaratmasını bekliyordum. Konunun yanıtsız kalmasına şaşırdım. :)

Lord ultimate

Kılıç Ustası
yani yilardir 4 lu 5 li fakeler atiliyor. he bunu oynun bir parcasi haline getirmeniz pek bir degislik olmus gibi olmamis yani opera t treni ile baslayan bir seruveni var bunun biraz gec kalinmis bir gunceleme misyoner ekleme ile gelmesi gerekirdi.

Dzpiyade

Yasaklı
Gereksiz bir uygulama oldu bence. İnsanları gece uyutmayip bol bol etiket yaptırıp oyundan bıkkınlık verdirip bırakmasını istiyorsunuz sanırım( bekar zamanı bol veya boş beleş insanları kast etmiyorum) benim son dunyam olur sanırım. Keske bu tür uygulamayı tüm serverlara değil de yeni acilacak server da yapsaydiniz. Şahsen bilseydim böyle bir uygulama gelecek girmezdim bu oynadigim dunyaya. Zaten stresli bir hayatımız var iyice stres e sokacaksiniz :)

FARAZA

Markiz
Gereksiz bir uygulama oldu bence. İnsanları gece uyutmayip bol bol etiket yaptırıp oyundan bıkkınlık verdirip bırakmasını istiyorsunuz sanırım( bekar zamanı bol veya boş beleş insanları kast etmiyorum) benim son dunyam olur sanırım. Keske bu tür uygulamayı tüm serverlara değil de yeni acilacak server da yapsaydiniz. Şahsen bilseydim böyle bir uygulama gelecek girmezdim bu oynadigim dunyaya. Zaten stresli bir hayatımız var iyice stres e sokacaksiniz :)
Saldıran kişi açısından da bakarsan rakibi daha kolay bunaltıp savaş kazanmayı kolaylaştırabilirsin tek taraflı bakış açısı doğru değil :)