8.236 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Gayet güzel özellikler okuduğum ama bu özellikleri görsel olarak da anlatırsanız çok daha iyi olabilir.

Kohlidi

Milis
iphone uygulamada hangi klana tıklasam üyelerini göremiyorum, bir hata mı var acaba

İyi çalışmalar

Tibelda

Emekli Görevli
Hayır anladım ama genel olarak özellikleri görsel olarak gösterirseniz daha fazla aydınlatıcı olur

Topluluk Yöneticimizin her zaman dediği gibi Amerika'yı yeniden keşfetmiyoruz. Zaten anladığın bir konuda daha fazla aydınlatıcı olmanın yararı nedir ? :) Gerçekten anlaşılmadığını düşündüğümüz bir durum olursa yardımcı oluruz. Sadece yapmak için yapmanın bir anlamı yok.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Hayır yanlış düşünüyorsunuz bence görsel olarak hem daha şık hem de daha akılda kalıcı olacaktır

Tibelda

Emekli Görevli
Hayır yanlış düşünüyorsunuz bence görsel olarak hem daha şık hem de daha akılda kalıcı olacaktır

Peki sen kendine daha şık ve akılda kalıcı hazırlayabilirsin. Sorduğun soruya yanıt olarak şuan böyle bir çalışma düşünmüyoruz. :)

karoas

Acemi
Android cihazımda klan üyelerini göremiyorum. Bu problemi yaşayan tek ben olmadığım için mutluyum . Bu başlığı görmeden önce destek bildiriminde bulunmuştum. Umarım en hızlı şekilde bu sorun çözüme kavuşur...

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Android cihazımda klan üyelerini göremiyorum. Bu problemi yaşayan tek ben olmadığım için mutluyum . Bu başlığı görmeden önce destek bildiriminde bulunmuştum. Umarım en hızlı şekilde bu sorun çözüme kavuşur...
Biliyorlar çözmeye çalışıyorlar galiba

Deleted User - 848903939

Ziyaretçi
Umarım bazı savaşlar bitmeden çözerler :)