8.227 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

FARAZA

Markiz
güncelleme sayfasındaki link yanlış başlığa atıyor bilginiz olsun.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Acemi koruması bence kötü olmuş millet dünya basında multileri yanına çekip birbirlerine saldırtacak ve onları yağmalayacak bence eski haline dönmesi gerekiyor

Koenigsegg*

Casus
Acemi koruması bence kötü olmuş millet dünya basında multileri yanına çekip birbirlerine saldırtacak ve onları yağmalayacak bence eski haline dönmesi gerekiyor
diğer multilerde çaylakda olacak çaylak koruması varken saldırı yiyemiğcegi için öyle bir durum olmaz ama 3 günden sonrası için olabilir :) şuandada oluyor zaten ona etki edecegini düşünmüyorum ben

DeletedUser72279

Ziyaretçi
diğer multilerde çaylakda olacak çaylak koruması varken saldırı yiyemiğcegi için öyle bir durum olmaz ama 3 günden sonrası için olabilir :) şuandada oluyor zaten ona etki edecegini düşünmüyorum ben
3 gün sonra olacak zaten dediğim tak direk hafifleri yollayacak ve kafadan 2 ser k ham
la bu nasıl aklına geldi :D
Hile hurda geliyor aklımıza ama yapmıyoruz

Pwnstaer

Acemi
Şuan çaylak koruması varken multi hesaplarına saldıramıyor. En azından ilk 3 gün.

Güncelleme sonrası ilk gün multi hesabından bir köye saldırı çıkıp çaylak korumasını kaldırabilir ve sonrasında kendi hesabından yağmalamaya başlar.

Pwnstaer

Acemi
Tabii şöyle bir durum var bu sonradan başlayan oyuncular için geçerli. Dünyanın İlk 3 günü kimse çaylağını bozamayacak.

Tibelda

Emekli Görevli
Şöyle adam multisinden birine saldırıcak ve kendi çaylağını bozucak sonra multi sahibi yağmalayacak olarak demek istediler

Bu tarz şüphelendiğiniz aktiviteler için destek sistemi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu güncelleme oyuna gelmeden önce bu tarz durumların analizi muhakkak yapılmış ve gerekli önlemler alınmıştır. :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi

Pwnstaer

Acemi
Bu dedikleriniz zaten güncel zamanda da yapılıyor. Klanlar Destek Ekibi olarak müdahale ettik, etmeye devam edeceğiz :)

Evet dediğiniz gibi çok farkeden bir şey olmayacak. Şuanda depo veya maden kasıp çaylak zamanı alacağı hammaddeyi sonrasında alıyordu.
Teşekkürler emekleriniz için. Sadece sizin müdahaleniz değil, bizim oyuncular olarak bunu engellememiz gerekiyor.

Kendi klanımızda veya tanıdığımız bir oyuncu kural ihlali yaptığında hiç birimizin sesi çıkmıyor.