8.179 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser68297

Ziyaretçi
8.179 Sürüm Güncellemesi hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Klanlar Takımınız​

Bir önce ki sürüm güncellemesi ile ilgili bir sorum olmuştu cevap alamadım sayın storm ?

Bunu anlamadım, şuanda bir saldırı da 5 misyoner gönderebiliyoruz yenilik nedir onu anlayamadım.

Saldırı Başına Çoklu Misyoner

Misyoner treni özelliğini kullanarak artık bir saldırıda birden çok misyoner göndermek mümkün. Tabii hala isterseniz misyoneri eskisi gibi trende gönderebilirsiniz. Hangisi stratejinize uygunsa onu seçin!

Ortalama Biri

Misyoner
Haha :) nerelersin sen ata :) sakın gta deme dejavu oldum bak ciddi bir konu alakasız konuşuyoruz yapma !!!!! :D

Bugün de GTA 5 indirmiştim illegal yollardan :D Bir an izleniyorum gibi hissettim :D GTA 5 şifresi varsa versene :p
Oyunu bıraktım. Pre kasmaya bile girmiyorum artık. Arada işte foruma gir çık yapıyorum alışkanlıktan o kadar =)

Sürüm güncellemesini okudum. Hatalarınızı düzeltmişsiniz Storm. Kendinize çekidüzen vermenize sevindim :p

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bugün de GTA 5 indirmiştim illegal yollardan :D Bir an izleniyorum gibi hissettim :D GTA 5 şifresi varsa versene :p
Oyunu bıraktım. Pre kasmaya bile girmiyorum artık. Arada işte foruma gir çık yapıyorum alışkanlıktan o kadar =)

Sürüm güncellemesini okudum. Hatalarınızı düzeltmişsiniz Storm. Kendinize çekidüzen vermenize sevindim :p

Ulen ata :D yok sana yorum morum bu son anlaşıldı sen ban aldırmaya gelmişsin :D

Ortalama Biri

Misyoner
Ahaha al kanka :D ATV temsilisin yeminle :D

hashdahah :D :D Ayak üstü terörist yaptın resmen. Seni şikayet edeyim de ban ye :p :D
Neyse yine GTA konusundan ban yemek istemiyorum. Storm ve İnnogames'e verdikleri emekler için teşekkür ederim. Yeni güncellemelerde görüşmek üzere sağlıkcala kalın diyorum :p

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Bir önce ki sürüm güncellemesi ile ilgili bir sorum olmuştu cevap alamadım sayın storm ?

eskiden misyoner treninde misyoner sayısını otomatik 1 seçiyodu şimdi 8 mis basıp 2 şer yollayabilirsin mis arası yersen 1 inin sağ kalıp vurma ihtimali var