8.168 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser69191

Ziyaretçi
53 wörlde klanlar ve mutefıklere destek açılmalı oyun sıkıyor dıger turlu 2-3 alt klanımız var ancak bırbırımızı destekleyemıyoruz

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Kural 4.8’in Netleştirilmesi
§4.8 numaralı oyun kuralı (Hesap Bakıcılığı ile ilgili olan) ihlal koşulları ve sonuçlarının daha net olması için değişikliğe uğradı; böylece destek ekiplerinin konuları nasıl değerlendireceği de açıklığa kavuştu. Kural artık şöyle:
"Eğer "Hesap Bakıcılığı" özelliği kullanılıyorsa, her oyuncu kendi bakıcısını seçmekten tek başına sorumludur ve bakıcının hesap sahibinin rızasıyla hareket ettiği varsayılır. Bu, hesap oturumu aktifken hesapta yapılan bütün değişiklikler için geçerlidir.Bakıcılığın bir kez ya da düzenli olarak suistimal edilmesi, dahil olan bütün hesaplarda cezaya yol açabilir. Destek ekibi suistimal durumu için her olayı ayrı değerlendirir. "

bu özelliği anlayamadım
Bir kişi bilerek ve isteyerek verdiği bakıcılığı
nasıl bakıcı alan kişi sorumlu oluyor.
İnsan güvenmediği kimseye bakıcılık vermemeli.
Yönetim istiyorsa diyeceksiniz o zaman da bu kişi ya vermeyecek yada yönetimin bakıcılık isteyeceği duruma getirmeyecek.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Kural 4.8’in Netleştirilmesi
§4.8 numaralı oyun kuralı (Hesap Bakıcılığı ile ilgili olan) ihlal koşulları ve sonuçlarının daha net olması için değişikliğe uğradı; böylece destek ekiplerinin konuları nasıl değerlendireceği de açıklığa kavuştu. Kural artık şöyle:
"Eğer "Hesap Bakıcılığı" özelliği kullanılıyorsa, her oyuncu kendi bakıcısını seçmekten tek başına sorumludur ve bakıcının hesap sahibinin rızasıyla hareket ettiği varsayılır. Bu, hesap oturumu aktifken hesapta yapılan bütün değişiklikler için geçerlidir.Bakıcılığın bir kez ya da düzenli olarak suistimal edilmesi, dahil olan bütün hesaplarda cezaya yol açabilir. Destek ekibi suistimal durumu için her olayı ayrı değerlendirir. "

bu özelliği anlayamadım
Bir kişi bilerek ve isteyerek verdiği bakıcılığı
nasıl bakıcı alan kişi sorumlu oluyor.
İnsan güvenmediği kimseye bakıcılık vermemeli.
Yönetim istiyorsa diyeceksiniz o zaman da bu kişi ya vermeyecek yada yönetimin bakıcılık isteyeceği duruma getirmeyecek.
Bakici alan degil veren sorumlu

bakıcının hesap sahibinin rızasıyla hareket ettiği varsayılır.

Surda gayet net yazmislar iste?

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Bakici alan degil veren sorumlu

bakıcının hesap sahibinin rızasıyla hareket ettiği varsayılır.

Surda gayet net yazmislar iste?

yok yok
Bakıcılığın bir kez ya da düzenli olarak suistimal edilmesi, dahil olan bütün hesaplarda cezaya yol açabilir. Destek ekibi suistimal durumu için her olayı ayrı değerlendirir.
bunu yazmışlar ya buna diyorum