69. Dünya Caps Başlığı

Tibelda

Emekli Görevli
Forum Kuralı dedi ki:
Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Konuyla alakası olmayan bir mesajı forum yöneticilerinin değiştirme veya silme hakkı vardır.

Yukarıdaki forum kuralına uygun olarak kaldırdığım postlara istinaden aşağıda gayet uygun bir şekilde bir ricada bulundum. Neye itiraz ettiğinizi anlamadım? Dünya geri bildirim konuları dışında dünya özellikleri ile ilgili tartışmalar ve paylaşımlar uygun değildir. Lütfen biraz anlayışlı olalım.

Lütfen konuya uygun şekilde post atalım. Konu 70. dünya özellik geri bildirim konusu değildir.

ATAKAN ADAK

Kılıç Ustası
Yukarıdaki forum kuralına uygun olarak kaldırdığım postlara istinaden aşağıda gayet uygun bir şekilde bir ricada bulundum. Neye itiraz ettiğinizi anlamadım? Dünya geri bildirim konuları dışında dünya özellikleri ile ilgili tartışmalar ve paylaşımlar uygun değildir. Lütfen biraz anlayışlı olalım.
Ben orda sadece espri yaptim w70 ile ilgili degil yazim hani kinaye sayalim bi nevi sikinti yok isinizi yapmaya calisiyorsunuz sizide anliyorum.

Morted

Kılıç Ustası
Barbar koy alan vardi koyun ismide alınıyormuş milleti kandırmayın rüyamda görmediysem oyunda gördüm.
Bilen varsa yazabilirmi