66. dünyanın dansöz grubu

GEREZ

Acemi
arkadaşlar malum hepimizin bildiği üzere her dünyanın ortasında gezen ona buna laf taşıyan sözde kendince istihbarat sağlayan yalaka aslında bi halta yaramayan bi tayfası var.bırakın bu dünyada ki ben kendi klanımda köylerini almak suretiyle başlattığım eylemlere sizinde destek olmanızı isterim tabiki.tabi bu söylediğim sizin kendi karakter yapınızın kalitesiyle alakalı. kalitesi olmayan her grup istihbarat alıp bunu bir başarı saymaya evam edebilir.ona sözüm yok. ama biz fedai olarak başladığımız bu yolda aslanlar gibi kimsenin isthbaratına başvurmadan hiç bir multi hesap kullanmadan, oyununun kendi şartları dışında yeni programlar ve hileler kullanmadan bi yerlere gelmeyi amaç ediyoruz.biz kendimizce karakterimizi bu oyuna yansıtıyoruz.dilerimki sizinde karakteriniz sağlam olsunda adam gibi mertçe savaşalım.

GEREZ

Acemi
hocam valla cevap vereyim diye girmiştim foruma . Ama sonra baktım pazarda akşam kalan çarığı çürüğü toplayan ihtiyaç sahibi insanlar gibi mafia nın kırıntılarını toplayan arkadaşların klanındaymışsın, vazgeçtim. Allah sabır versin zor tabi sizinki de.
yaratmaya çalıştığın münakaşaya dahil olmayacağım.strateji geregi senin gibiler almasın diye köy de alınır köyde verilir.bu arada hani klanda olğunu da bilmiyorum bunu yazarken..kime göre değil gerekene göre hareket eden biri olarak notunu verdim .rabbim yar ve yardımcın olsun

Narkoz44

Okçu
herkes cebindekileri ortaya döksün hodri meydan kartları açık oynayın bi yiğit çıksada şöyle masaya yumruğunu vursa kara murat benim dese :D

Furkii3535

Mızrakçı
Madem bi başlık açıldı "dansöz" klanları açıklarsanız iyi olur. Hem başlık hem yazılanlar bana kalırsa boş olmuş, iyi oyunlar.

jenjenrosso

Milis
arkadaşlar malum hepimizin bildiği üzere her dünyanın ortasında gezen ona buna laf taşıyan sözde kendince istihbarat sağlayan yalaka aslında bi halta yaramayan bi tayfası var.bırakın bu dünyada ki ben kendi klanımda köylerini almak suretiyle başlattığım eylemlere sizinde destek olmanızı isterim tabiki.tabi bu söylediğim sizin kendi karakter yapınızın kalitesiyle alakalı. kalitesi olmayan her grup istihbarat alıp bunu bir başarı saymaya evam edebilir.ona sözüm yok. ama biz fedai olarak başladığımız bu yolda aslanlar gibi kimsenin isthbaratına başvurmadan hiç bir multi hesap kullanmadan, oyununun kendi şartları dışında yeni programlar ve hileler kullanmadan bi yerlere gelmeyi amaç ediyoruz.biz kendimizce karakterimizi bu oyuna yansıtıyoruz.dilerimki sizinde karakteriniz sağlam olsunda adam gibi mertçe savaşalım.
Bir halta yaramayan dediklerin oyununa devam ederken sen başka dünyalara yelken açacaksın. Genelde hep böyle olmuştur. Teknolojiye ayak uydurmaya Osmanlı tüfek icad oldu mertlik bozuldu demiş ya. Aynı onun gibisin. Senin yaptığın mertlik değil ağlamak ne yazık ki. Bu oyunun karakterinde var olan şeyleri şerefsizlik, kahpelik adı altında pazarlamaya çalışmaktan bi bıkmadınız. Madem konu mertlik, kaybettiğinizi kabullenin mert olun biraz. Foruma gelip ağlamayın lütfen.

T Y S T N A D

Yasaklı
beyler adamın oyuna etkisi yok ciddiye alıp vermek bile gerek yok. bu ve bunun gibiler bu tarz konuşuyorlar sonra biz bunları rencide edince üzülüp, kırılıyorlar, hakarete başlıyorlar.

yapmaaaaaaan guzummmm ..

GEREZ

Acemi
Bir halta yaramayan dediklerin oyununa devam ederken sen başka dünyalara yelken açacaksın. Genelde hep böyle olmuştur. Teknolojiye ayak uydurmaya Osmanlı tüfek icad oldu mertlik bozuldu demiş ya. Aynı onun gibisin. Senin yaptığın mertlik değil ağlamak ne yazık ki. Bu oyunun karakterinde var olan şeyleri şerefsizlik, kahpelik adı altında pazarlamaya çalışmaktan bi bıkmadınız. Madem konu mertlik, kaybettiğinizi kabullenin mert olun biraz. Foruma gelip ağlamayın lütfen.
burda laf kalabalığı yapcağına köyü kaybetmeseydin keşke

Mutios

Yasaklı
Kendi klanindaki adamlarina laf geciremeyen sozde klan baskani degil mi aga bu. Yallah arabistana

llGuardianll

Kılıç Ustası
Başlık ve başlığı açan ne kadar uyumlu.. Çok önceden göstermiş arkadaş aslında bizlere bu konuyla şuanki durumu

maverick69

Milis
bu arkadaşta cevabını vermiş sevdim bunu :D