65. Dünya veda

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

enesberk

Kılıç Ustası
Adam ne güzel bi yazı yazmış hata etmiş bence murat abi. Sizin gibi oyundan anlamayan milletin arkasından sallayan milleti satan yarı yolda bırakan oyunun hilesini hurdasını arayan insanları tebrik etmek bana göre yanlış ama abimdir bişey demiyorum. Bir allahın kulu da burda teşekkürler dememiş boş yapmış. Sizin huyunuz bu anca boş yaparsınız. Kapak oynamayı saldığı için siz dünyayı kazanıyorsunuz hani siz iyi oynadığınız için falan değil. Sürekli gelen cezalar banlar içimizdeki pasif oyuncuların birleşip saçma sapan klanlar kurması. Sınırda ki oyuncuların hainlik yapıp sizlere köy salması ve bir sürü şey. Üzülüyorum üzülüyorum da benim gibi çok oyuncu oldu sonra 1.5 aydır hiç aktif olarak oynamayan. Sizin gibi oyuncuların diline ağzına laf verdik. Sağlık olsun. Bende sizi tebrik ediyorum. Bu kadar oyun bilmeyip bir dünyayı kazanıyorsanız gerçekten tebriki hak etmişsiniz demektir :)

Siz değersiz dostlarım. Ordan burdan yazmışsınız da size ordan burdan yazacak vaktim yok. 2 aydır kuzuların sessizliği gibi gıkınız çıkmıyordu. Kulislerde ağlayıp sizlıyordunuz. Biz oyunu bırakınca çeneniz düştü bakıyorum da. Düşer tabi :) Lafı seversiniz. Boş lafta üstünüze yoktur. Yapın hakkınızdır. :) Moonknıght enesberk * HATTAB *
Gerekli cevabı müsait olunca yazıcam sana.

Dipnot çok iyiyseniz neden siliyorsunuz? Köy sayısında düne kadar öndeydiniz yeni eşitlendi.

Moonknıght

Ağır Atlı
Adam ne güzel bi yazı yazmış hata etmiş bence murat abi. Sizin gibi oyundan anlamayan milletin arkasından sallayan milleti satan yarı yolda bırakan oyunun hilesini hurdasını arayan insanları tebrik etmek bana göre yanlış ama abimdir bişey demiyorum. Bir allahın kulu da burda teşekkürler dememiş boş yapmış. Sizin huyunuz bu anca boş yaparsınız. Kapak oynamayı saldığı için siz dünyayı kazanıyorsunuz hani siz iyi oynadığınız için falan değil. Sürekli gelen cezalar banlar içimizdeki pasif oyuncuların birleşip saçma sapan klanlar kurması. Sınırda ki oyuncuların hainlik yapıp sizlere köy salması ve bir sürü şey. Üzülüyorum üzülüyorum da benim gibi çok oyuncu oldu sonra 1.5 aydır hiç aktif olarak oynamayan. Sizin gibi oyuncuların diline ağzına laf verdik. Sağlık olsun. Bende sizi tebrik ediyorum. Bu kadar oyun bilmeyip bir dünyayı kazanıyorsanız gerçekten tebriki hak etmişsiniz demektir :)

Siz değersiz dostlarım. Ordan burdan yazmışsınız da size ordan burdan yazacak vaktim yok. 2 aydır kuzuların sessizliği gibi gıkınız çıkmıyordu. Kulislerde ağlayıp sizlıyordunuz. Biz oyunu bırakınca çeneniz düştü bakıyorum da. Düşer tabi :) Lafı seversiniz. Boş lafta üstünüze yoktur. Yapın hakkınızdır. :) Moonknıght enesberk * HATTAB *

Yazının özeti ektedir arkadaşlar;

bu dünyada bizim oyunculuğumuzu herkes gördü dostum. Burası forum ağlama duvarı değil :) haritada her klanım farklı bir yere düşmeseydi tüm klan kendi kıtamda başlasaydı sizin gibi görürdüm pıtır 1 2 yok. Yılanın başı baştan ezilmiş olurdu zaten. Ama fark etmez 10 parçaya da bölünseniz sonuç yine değişmeyecek :) oyun sonu tekrar konusalım bunu. tabi burda olursan :)
yav sen bir şeyler başarmış gibi ne anlatıyorsun görende haritanın anasını belledi sanıcak.Yok bizim nasıl oynadığımızı biliyorlar falan :D hadi kardeşim ya senin şu haritadaki tek şansın rm nin sınırın çok dar olması bu sorun ortadan kalktığında geçmişte oynadığın her w de olduğu gibi yine toplanıcaksın işte basit :D
hocam anlatmaya gerek yok rm nin de oyun stratejisini biliyoruz merak etme. Aynen sen toplayacaksın yani beni. :D yahu hayatta şu dünyaya kadar forumlara girmişliğim yoktu. Sayenizde şuraya girip günlük gülme kotamı dolduruyorum. Bu kadar boş bir ekip daha önce görmemiştim :D teşekkürler beyefendiler teşekkürler :D
Kafana vura vura hemde
bu eline vurmaya benzemez yalnızzz

Demek ki elime vurmaya benziyormuş

iiNTyCoM

Milis

Sen bence bu dünyayı oynamamışsın çünkü yazmış olduğun herşey yanlış. Ya senin kendi öz anlayışında bir sıkıntı var. Yada işine böyle geliyo. İnsanların hakkını konuşurken bile vermeyi beceremiyosanız, çokta bişey beklememek Lazım. Kendi oyuncularına bile sınırda köy saldı diyip çamur atıyosun. Yazık..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.