65. Dünya ROTA Klanı Şikayetim Var

kralemre96*

Okçu
Pasif olduğumu ordumun az olduğunu yada operasyonlara katılmadığımı belirten bir mesaj paylaşmamışım ama sen sanırım uydurdun yine de fikrine ihtiyaç duymuyordum ama teşekkür ederim

Bak doğru okuduysan orada "eğer" dedim. Bunu şunu yaptın o yüzden atıldım demedim.Önce sen okuduğunu anla öyle gel konuşalım.

Basitsin. Ne demek istediğimi anlamamışsın bile. Valla ben kime ne laf anlatıyorum. Nickname e laf edince bende sana laf ettim. Jamie lannister kim ki ben onu öveyim ya da gömeyim. Sanal aleme o kadar bağlı kalmışsın ki real yaşantında sıkıntı yaşarsın. Ben sana önyargılı birşey söylemek istemiyorum. Uçkuruna düşkün ne alaka cahillik ne alaka onu merak ettim okuduğun okul eğitim düzeyin yaşam düzeyin ne ki bana cahil diyebiliyorsun. Ahh Ahh işte böyle tipler eline alıyor telefonu klavyeyi sonra kral katili sanıyorlar kendini (nickname esprisi istersen buyur paşam)

2. Mesajın 1.mesajin ile 3.mesajin her ikisiyle çelişiyor. Ağzından çıkan kelimeyi durup düşünmeden konuşma ki o zaman acaba karşı taraf yanlış anlar mı anlamaz mı düşün. Kaldı ki ne demek istediğin apaçık ortada. Lafı eveleme.. nick name üzerinden aile değerlerime saldıran ilk kişi sen değilsin. Cesette ozbaylar nickinde 40 yaşında buyuyemis bir akılsız vardı. O da aynı senin gibi sürekli nick name üzerinden aile değerlerine hakaret etmeye çalışıyordu. Ona git sor o akşam hesap sile alıp nasıl defolup gitmiş dünyadan. Benim lafım direk sana. Sizler gibi anne abla kardeş vs.. kimseye laf etmiyorum. Benim gibi oyuncuların derdi sizin gibi oyuncularla. Dünya başından beri forumu takip ediyorum.. sahte mesajlaşmalar. İçerden Truva cikarmaya çalışmalar. Müttefikten adam çıkartıp vurdurmalar. Rota klanının ise sesi dahi çıkmıyor forumda. Bı senin sesin çıkıyor. Rota burda bir rapor paylaştı diye yapmadığınız 3 kağıt kalmadı. Şimdi kalkmış içten pasif toplamayla vurmaya çalışıyorsunuz. Harbiden bu dünya da oynamıyorum. Saldıgim köy zerre umrumda değil. Dünya başından her türlü 3 kağıdı yapıp yine de sizlere susmuş olan rota klanı yerine kendi adıma gerçekleri yüzünüze vuruyorum. Hiç fark ettin mi forumda bı senin sesin çıkıyor. Ya sana yanlış bilgi aktarıyorlar. Ya da onlarla birlikte içten pazarlikcisin.

DtMt7

Acemi
şu konunun tartışmaya kapalı olması lazım yalan söyleyerek kendi klandaşını topluyorsunuz bir de üste çıkmay açalışıyorsunuz karaktersizlik yaptığınız bunu bile kabul edemeyip burda boş yapıyorsunuz

rota5

Acemi
oyunda karaktersiz insan çok, alt tarafı oyun bırakın düzgünce oynayalım dimi. ego tatmin etmekten başka dertleri yok :) ŞARBON klanıda benzer şeyi bana yaptı pasifim askerim yokmuş:) 2 gündür 5 tane mislerini kestim :)

Aslaniora

Acemi
şu konunun tartışmaya kapalı olması lazım yalan söyleyerek kendi klandaşını topluyorsunuz bir de üste çıkmay açalışıyorsunuz karaktersizlik yaptığınız bunu bile kabul edemeyip burda boş yapıyorsunuz
Kabul etmemeleri daha büyük karaktersizlik

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
Abi her zaman diyorum savaşlar içtima alanıyla kazanılmazzzz

CureShooT

Kılıç Ustası
Geçmiş olsun kemik kadroyu güçlendirmek için yapılabiliyor böyle şeyler illa ki aktif olman ya da her sirkülere vs anında cevap vermen gerekmiyor. Senin oyunculuğunu bilmiyor ama yanındaki adamın oyunculuğunu biliyor ve güveniyor bu kadar basit, üzüldüm senin adına her dünya başlarında bunun gibi 5-10 post görmeye alıştık artık bu yüzden de yapılan yorumlar senin için biraz sert gelmiş olabilir. Bir daha ki sefere yola umarım istediğin dostluğu ve birliği bulabilirsin
Kardeşim alttaki köye mis aticaktim kusura bakma uyku sersemi senin köye atmişim klana gelde ziyaret etsin..

burakaan

Baltacı
Şimdi anlaştık hocam. Benden köyü aldıklarında yöneticilere mesajım şu oldu ‘’arkadan iş çevirmeye gerek yoktu söyleseydiniz ben köyü verirdim’’ benim zoruma giden sana sav attım moralim düzelsin kamimi kes sava döncem gibi mesajlar atılıp arkadan işler çevirilmesi. Klan açık açık diyebilirdi kardeşim biz seni pasif görüyoruz köyü alacağız. Ben bunu beklerdim. Zoruma giden kısım bu oldu. İnsanı enayi yerine koyup oyunu bilmiyoruz, eski oyuncu değiliz diye kandırmak çok ayıp yakışmadı

Adama keşke sen bize göre pasif sin deseler dediğin de haklısın. Adama dedikleri şey şu. Adam soruyor 3. Saldırıyı neden çıktın başkanım diyor. Başkanları da diyor ki korkma korkma moralim düzelsin diye ordumu kestiricem sana. Hatta dur önüne savunma da atıcam sen ordunu kaçır diyor. Attığı savunma 1 mızrak veya 1 kılıç misler vuruyor alıyor köyü. Olay aktif pasif mantığı da değil resmen iki yüzlülük.

Kanıtı

dediğiniz konulara birşey demeye bile gerek yok takip ettiğim kadarıyla forumlarda adamlık dersi veren oyun öğreten falan bir tip kendini rezil ediyor bir oyun için yazık...

uyznlar

Ağır Atlı
Eskiden normal bir oyuncuyken üzülürdüm böyle konulara fakat oynadığım klanlarda yöneticilik yapınca oyuna bambaşka bir bakış açısı katıyor. :). Oyuna sadece bakmak yeterli olmuyor gerekli ilgi ve alakayı da göstermek gerekli hiçbir yönetici oynayan oyuncuyu kaybetmek istemez çünkü 1 dünya ile sınırlı kalmayacaktır her dünya çağırırlar.

Oyuna dost olarak başladığım birçok kişiyle bu sebepler yüzünden düşman ayrıldım fakat üzerime düşen şeyi yapıp asıl olması gereken klanın menfaatlerini yerine getirdiğimi düşünüyorum.

Sınırda bulunup oyuna bakmayıp hadi arkadan köy alalım sınırı sal dedim, bakamıyorsun kardeş bırak artık vs. vs. birçok kere uyardığımız arkadaşlar oldu fakat inatla ilgi ve alakasız oynamaya devam ettikleri için mecbur vurup aldık.

Açıkçası birçok kişinin düşman olmasına fazla takılan birisi değilim, umurumda bile değiller ben sonuca klanın başarısına odaklanıyorum :)

Yabancı klanlarda yöneticilik yapmıyorum fakat asıl ekiple girdiğimiz zaman bu kutlu görevde yine başı çekerim :D

izdiham15

Kılıç Ustası
Kimsenin bu olaya şaşırdığı yok ilk defa olmuyor ama buraya gelip bu arkadaşı sen primcisin (adam böyle bir başlıkla ne primi kasacak onnuda anlamadım ama ) cart curt diye kötüleyip yapılanı savunmaya kızıyorum yoksa w1 den beri aynı şeyler hep olur. Birde sen pasifsindir ondan toplamışlar diyenler var belki harbiden pasiftir ama biz bilmiyoruz bilmeden hemen adamı suçlamayalım herkes biliyor ki olayın pasiflikle mesajlara bakmakla bir alakası yok. Kemik kadrodaysan ne yapsan bu muameleyi görmezsin ama sonradan katılmış biriysen hemen köyüne göz koyarlar. Kıta oturunca alınacak köy bulmak zor olunca türlü bahaneler uydurulur yok sarı yaktı yok oynamıyor yok askeri az atılıp toplanır ama kendi adamı kırmızı yaksa kimseye yedirmezler. Zaten bu nedenle herkes tanıdığı bildiği klanlarda oynuyor bu oyunu.

Sonuç olarak lütfen kimse bu tür hareketleri normalleştirmesin herkes emek veriyor zaman harcıyor adamı toplayacaksan delikanlı gibi anlat at topla ama böyle alavere dalavere yapma bu başlıkların açılması iyi oluyor yeni w açılınca o klanı tercih edecekler 2 defa düşünür...