65. Dünya Kırılma Noktaları ...

tunahan5566

Casus
Arkadaşlar herkes 1 tane kırılma noktası yazsın. Böylece daha fazla yorum yapalım.

Yorumları merak ediyorum...

1 tane de ben yazayım.

Kapak ile olan ufacık sınırımıza vurmaktan vazgeçip geniş Kudret sınırına vurmaya başlamamız .

Çünkü dar olan sınırda sadece savunma eritiyorduk ve zaten kapak klanının arkadan geniş bir savunma ağı vardı. Geniş Kudret ( SW ) bölgesine vurmaya başlayınca Gözetleme kulesi olmayan dünyada baya etkili oldu.

Warhawk

Milis
Sarbon'un sonradan taraf değiştirmesi benim için çok şey değiştirdi, tam katlama açmıştım köyleri ikiye katladim sayelerinde, saol srbn

enesberk

Kılıç Ustası
250 kişilik kapak klanından kimse kapanışı dert etmeyecektir emin ol. Mesela ben bu hakkımdan feragat edeceğimi burda herkesin önünde açıklayayım. Mesele yola çıkılan klanlarla beraber dostlukların önemli olduğudur. Ve klanım adına şunu belirteyim kimse kapanma kadrosunda olmak için sorun çıkartmaz. Gerekirse çoğu arkadaşımız feragat eder benim gibi. Dert etmeyelim bunşarı savaşımıza bakalım.
Teşekkürler murattunca kapat listesinden feragat ettiğin için ..

AequitaS*

Okçu
Kapak klanının Bc klanını savaşsiz yenmesi. Hatta BC olmadan bir klan vardi oyun başı bc tarafi çok erken yenildi. Kapak tarafindan 4 mis basan herkes köy aldi. Ama kapak-kudret anlaşmasi olunca rm için bayaği üzülmüştüm salih abiden dolayi kendi klanımdan sonra en sevdiğim klandir rm tebrik ederim bu arada ve RM adına bayaği sevindim..

eksilirsin.

Kılıç Ustası
Kapak klanının Bc klanını savaşsiz yenmesi. Hatta BC olmadan bir klan vardi oyun başı bc tarafi çok erken yenildi. Kapak tarafindan 4 mis basan herkes köy aldi. Ama kapak-kudret anlaşmasi olunca rm için bayaği üzülmüştüm salih abiden dolayi kendi klanımdan sonra en sevdiğim klandir rm tebrik ederim bu arada ve RM adına bayaği sevindim..

Çünkü Kapak habersizce ateşkesi bitirip savaş ilanı verdi. BC'nin hazır olduğu bir savaş değildi ki zaten savaş olmadı dediğin gibi :) herkes tek gecede düştü. fakat en büyük nedeni kapak'ın bu savaşa ateşkes altında hazırlanıp bc'nin hazırlanmamasıdır.