63. Dünya Kapatma Listesi

tokyilmaz

Mızrakçı
1- Sponsor kişi (Harcadığı Pre ile oyunun maddi olarak ayakta kalmasını sağlayan kişi <3)
2- Medeniyet sever kişi (Barbar köylere medeniyet getirip köyü kalkındıran, maden ocağında köylülere iş veren, köye kültür merkezi açan hizmet sevdalısı)
3- Gönül dostu kişi ( Seveni, dostu, akrabası çok olduğu için klan içi köy toplayarak sıralamaya giren kişi. Adeta doblolu bir enişte. bütün sülaleyi doblosuna doldurup bu dünyaya gelmiş, mangal niyetine onları yemiş )
4- Meteorolog kişi (Rüzgarın yönünü çok iyi hesaplayan ve rüzgar nereye gitse oraya giden kişi. Başka klanda iken şu-bu oldu deyip taraf değiştirse de alnı ak. Ne de olsa o bir Akalı-truva atan truvalılar değil akalılardır)
5- Sahte Kabadayı (Porfilinde atarlı giderli yazılan olan ama yendiği rakipler sıralamasın ilk 500 de olmayan kolpaçino)
6- Aile Babası(1000 kişilik ailne klanını kapatma listesine girmek için kullanan yetenekli kişi. )
7- Yaz Dostum Diyen kişi ( Onun için zirvede olmak alın yazısı, ya da dijital yazılım. pazardan ham maden mi lazım yaz dostum bir script, altın parayı 48 saat aralıksız basmak mı lazım yaz dostum.

Forum Savaşları
Forumda en çok konuşan kişi - 26 puanlı köyün sahipleri
En çok kavga eden- Pasif oyuncu
En çok laf sokan- Fake hesap sahibi yetkili birisi.

Centurion*

Okçu
Verdikleri sözleri ezenler, birlikte savaşıp birlikte oynadığı arkadaşını 36 puanlık barbar köy için kıranlar , kavga edenler hatta reelden görüştüğü dostunu satanlar var sebep dünya kapatacaklar :p

Genelde bu oyunun zevkli olduğu zamanlar eski dünyalar yeniler bilmez o eskileri. Eskiler bırakınca meydan hatta bu yenilerden bir kaçına da kaldı. Eskilerden herkes birbiri için fedakarlık yapardı hatta ben kapatmayacağım kavgasını yaptıklarını bilirim

Kısaca güzelim oyun nerdenn nereye

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Verdikleri sözleri ezenler, birlikte savaşıp birlikte oynadığı arkadaşını 36 puanlık barbar köy için kıranlar , kavga edenler hatta reelden görüştüğü dostunu satanlar var sebep dünya kapatacaklar :p

Genelde bu oyunun zevkli olduğu zamanlar eski dünyalar yeniler bilmez o eskileri. Eskiler bırakınca meydan hatta bu yenilerden bir kaçına da kaldı. Eskilerden herkes birbiri için fedakarlık yapardı hatta ben kapatmayacağım kavgasını yaptıklarını bilirim

Kısaca güzelim oyun nerdenn nereye

Eskiden dunya kapanmiyorduki oynuyorduk oyle yeni cikti bu mubabbet ler mesela 7. Dunayayi biz kapatcaz diye giren klan yoktu

crespo

Mızrakçı
Dünya kapatma çıktı mertlik bozuldu diyebilir miyiz o zaman?

temizlik çıkmış iyice bozulmuş..

Eskiden dunya kapanmiyorduki oynuyorduk oyle yeni cikti bu mubabbet ler mesela 7. Dunayayi biz kapatcaz diye giren klan yoktu

7. dünya çok zevkliydi hatırlarım. o zamanlar genç ve bekardım.

son olarak yukarıdaki listeyi çok başarılı bir çalışma olarak gördüm. 36 puanlık barbar köy için satış olduğunuda ilk defa duyuyorum. Önceden en kötü ihtimalle 3K köy için kavga ederdik biz. malum 3k olunca köy altıgen oluyor haritada şekil görünüyor.

My name iş azem

Mızrakçı
Eskiler ah eskiler....
Gerçekten dünya değişti
Arkadaşlıktan akrabalık bağına her şeyin değiştiği toplumda oyuncuların değişmesi mi a normal..
Kendini bilen alim olur
Onu bilen veli olur
Hem kendini hem onu bilen insan olur ...
Az biraz kendimizi biliyoduk
O yüzden lafımiz kendini bilmezler e.....

IMBALASSI

Kılıç Ustası
Eskiler ah eskiler....
Gerçekten dünya değişti
Arkadaşlıktan akrabalık bağına her şeyin değiştiği toplumda oyuncuların değişmesi mi a normal..
Kendini bilen alim olur
Onu bilen veli olur
Hem kendini hem onu bilen insan olur ...
Az biraz kendimizi biliyoduk
O yüzden lafımiz kendini bilmezler e.....

Azem dede sen misin??