6 Ok klanına Atatürkçü arkadaşlar aranıyor

• Konuyu başlatan Atam izindeyiz
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 6 Ok klanına bizimle aynı görüşte olan Atatürkçü arkadaşları bekliyoruz.

Davet isteyenler "Atam izindeyiz" isimli oyuncuya mesaj atabilirler.

DeletedUser

Ziyaretçi
bu tür şeyler siyasi oldugu için yasak değilmi sadece soruyorum yasak yada değil diye:D

DeletedUser212

Ziyaretçi
güzel düşünce tebrikler arkadaşım bu ara bence hepimizin Atatürk'çe düşünmesi lazım...

DeletedUser

Ziyaretçi
bu tür şeyler siyasi oldugu için yasak değilmi sadece soruyorum yasak yada değil diye:D

Normalde siyaset yasaktir ama sole dusunki TURKİYE icin ATATURK ne demekse INSANOGLU icin SU o demek yani ''ATATURK''u bu kuralın dısında tutmalıyız

Atam İzindeyiz....

DeletedUser

Ziyaretçi
Atatürk gibi düşünmek bir siyaset aracı gibi kullanılmasın lütfen ne yani biz o klana kayıt yaptırmayınca Atatürkçü düşünceye sahip olamaıyormuyuz çok saçma..

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşım bizim siyaset yaptığımız falan yok eğer klanlara bakarsan ülkücü grupların kurduğu klanları görebilirsin asıl siyaset yapan onlardır biz Atatürkçüleri bir araya toplayıp fikirdaşlarımızla oyun oynamak ve muhabbet etmek istiyoruz Atatürk hiç bir siyasi partiye mal edilemez klan profilimize bakarsan demek istediklerimi anlarsın Atatürk T.C vatandaşı olan herkesin ortak değeridir en azından öyle olmalıdır...

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşım bizim siyaset yaptığımız falan yok eğer klanlara bakarsan ülkücü grupların kurduğu klanları görebilirsin asıl siyaset yapan onlardır biz Atatürkçüleri bir araya toplayıp fikirdaşlarımızla oyun oynamak ve muhabbet etmek istiyoruz Atatürk hiç bir siyasi partiye mal edilemez klan profilimize bakarsan demek istediklerimi anlarsın Atatürk T.C vatandaşı olan herkesin ortak değeridir en azından öyle olmalıdır...

bölge neresi?

DeletedUser

Ziyaretçi
++ bölgesindeyiz ama bizim için bölgenin önemi yok önemli olan Atatürkçü arkadaşlarla birarada olmak.

bu arada bir arkadaş bu klana kayıt olmayınca Atatürkçü düşünceye sahip olamıyormuyuz demiş kesinlikle böyle birşey söylemedik zaten böyle birşey söylemek için gerizekalı olmak gerekir...

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 6 Ok klanına bizimle aynı görüşte olan Atatürkçü arkadaşları bekliyoruz.

Davet isteyenler "Atam izindeyiz" isimli oyuncuya mesaj atabilirler.

ATATÜRK'ü lütfen oyun içi bu tarz şeylere karıştırmayalım.
2 Kuruşluk Menfaatler İçin ATATÜRK üzerinden yanınıza adam çekmeye çalışmayın.
İyi Oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
ATATÜRK'ü lütfen oyun içi bu tarz şeylere karıştırmayalım.
2 Kuruşluk Menfaatler İçin ATATÜRK üzerinden yanınıza adam çekmeye çalışmayın.
İyi Oyunlar

arkadaşım benim bu klana adam toplayarak ne menfaatim olabilr?

DeletedUser

Ziyaretçi
çok menfaat olabilir geçmişte çok oldu çünki klan ismindende belli ..