59. Dünya Klişeleri

X-Rois.

Ağır Atlı
Çevir kazı yanmasın @bugracisem abi bir foto paylasabilirmiyim bu kadar edebiyattan sonra :D kızmaca darılmaca gücenmece yok ama baştan belirteyim ironi sadece:D

vagamho

Acemi
Tek kalmak evet bazen diplomasi başarısızlığıdır.Ama genel olarak özgüven ve kuvvet olarak üstünlüğü belirtir.

Karakoç un dediği gibi

“İRİ” nin yapmacık hatır-hâl için
“UFAK”tan birinin elin sıkması
Yaralar, yaralar, öldürür beni.

Bizim yönetim gücüne kuvvetine güvenmiş diplomasisini ona göre yapmış. Siz güçsüzlüğünüzü bilmiş ona göre yapmışsınız. Sonuçta oyun daha bitmedi Bakarsınız biz kaybederiz o zaman bir daha konuşuruz. Ama bu kadar rakibe karşı kazanırsak da tadından yenmez .İyi oyunlar.

karın içinde terlemek gibi sizin hayalleriniz

gülerek dinliyoruz.
Tek kalmak evet bazen diplomasi başarısızlığıdır.Ama genel olarak özgüven ve kuvvet olarak üstünlüğü belirtir.

Karakoç un dediği gibi

“İRİ” nin yapmacık hatır-hâl için
“UFAK”tan birinin elin sıkması
Yaralar, yaralar, öldürür beni.

Bizim yönetim gücüne kuvvetine güvenmiş diplomasisini ona göre yapmış. Siz güçsüzlüğünüzü bilmiş ona göre yapmışsınız. Sonuçta oyun daha bitmedi Bakarsınız biz kaybederiz o zaman bir daha konuşuruz. Ama bu kadar rakibe karşı kazanırsak da tadından yenmez .İyi oyunlar.

vagamho

Acemi
Büyük oyuncuların büyük hayalleri olur.Şimdi 5 e 1 birini yenmek olağan dır.Ama 0 bir beşi yenerse işte bu bir başarı olur.

tokyilmaz

Mızrakçı
"Ne zaman siliyorsunuz"/ "sileceksiniz"/ "Siliyorlar"/ "Biz sizi kaç kere sildik"/ "Sildirtemediklerimizden misiniz?"

"Biz kazanmak için oynamıyoruz, böyle daha zevkli...."/ "Kazanmak her şey değil"