59. Dünya Güncel Harita Köy Sayıları

Otoban Faresi

Baltacı
Barzo kendi bölgesinde ki kendi savaşını bitirene kadar bize kami veya savunma desteğinde bulunamaz zaten hocam . Şuan ki savaştıkları JOG klanı bile rahat 2-3 ay kalır o haritada . Belki fazla bile kalır . Hatta Diablo kendi savaşını erken bitirip Jog klanına yardıma giderse , Barzoyu tamamen sıkıntıya bile sokarlar . Demem o ki Barzo kendi savaşını bitirmeden Kudret'e destek olamaz . O yüzden rahat olun uzunca bir süre başbaşa kalırız . En azından ilk opunuzda kimsenin desteğini alamayacak kadar :)

SAB klanın adını, Diablo kendi savaşını bitirerek derken bile telaffuz etmemenizi şiddetle kınıyorum.

Tibelda

Emekli Görevli
Bu tarz durumlarda attığınız postun altında olan raporla seçeneğini kullanarak düzeltme talebinde bulunabilirsiniz.

Edit-997395

Yasaklı
SAB klanın adını, Diablo kendi savaşını bitirerek derken bile telaffuz etmemenizi şiddetle kınıyorum.

Birde direkt yenilecekmişsiniz gibi " Diablo kendi savaşını erken bitirip Joga yardima giderse " demişim . Sonradan tekrar okuyunca bende telaffuzumun yanlış olduğunu farkettim ama düzeltemedim malesef . Kusuruma bakmayın , özür dilerim .. Ben sizi tutuyorum bu arada inşallah yenersiniz :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Birde direkt yenilecekmişsiniz gibi " Diablo kendi savaşını erken bitirip Joga yardima giderse " demişim . Sonradan tekrar okuyunca bende telaffuzumun yanlış olduğunu farkettim ama düzeltemedim malesef . Kusuruma bakmayın , özür dilerim .. Ben sizi tutuyorum bu arada inşallah yenersiniz :)
Heran heryerden çıkabiliriz kanka :D

Otoban Faresi

Baltacı
Elimizden geleni yapıyoruz. Yaptıklarımız savaşa yansıyor. Reaksiyonlarımız dünyanın yavaş olmasından ve oyuncularımızın çoğunun premiumlu olmamasından kaynaklı. Elimizdeki gücü tasarruflu kullanmaya çalışıyoruz. Dilekleriniz için teşekkürler...

AequitaS*

Okçu
Ben EIBO bır daha kurulmucak dendıgınde de fıkrım degısmemıstı asla da kuruldunuz diye kucuk gormedım.56 da sohbetını agırlıklı savunma oynasanız da mucadelenızı sevdım sımdı de

Kısısel olarak fıkrımı belırttıgım ıcın atışmaları uzaktan takıp edıyorum.Oradakı dostlara selam olsun savasımız daım ve guzel olsun.

İyi oyunlar dilerim.

Anicik EIBO KURULMAYACAK soylemi saka değildi. W45 w51 w48 w56 eibo oyunculari ile simdikini bakarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz. Beraber vakit hsrcamak amaciyla firilen bir w herseyden ote yeniden olusum icinde olan bir klaniz

tepe1923

Yasaklı
Bence diabloyu avantajlı kılan şey cine daha yakın olmalarıdır o yüzden herkes diabloyu favori görüp SAB klanını unutuyor olabilir

*MayDonoZcu*

Mızrakçı
Ya bu Yakup un msj ına gülünç diyen arkadaşlar w35 te varmıydı çok merak ediyorum çünkü orda biz op yapmadan hesapları silip kaçmışlardı başkanları buralardaysa arkadaşları aydınlatsın bi zahmet aldı yapıyoruz atıp tutuyoruz gibi gözüküyor ama gerçekleride herkes bilsin
Ayrıyeten dünya başı ben otto klanında oynuyordum bize barzo olun diye teklif gelmişti ki biz kabul etmedik cinle savaştık ki safça barzo yöneticiletine kanıp güney batıda 2-3 klan barzo olup yok oldu
Evet bunlara bi cvp bekliyorum
W35 te cin klanı barzoua op yaptımı ?
Yapmasına gerek kalmadı silip kaçtılar yüzleri burda dürüstçe açıklasınlar atıp tutmasınlar hodri meydan ????
Çocukları pistten Alalım

Desolate boy

Baltacı
Bence diabloyu avantajlı kılan şey cine daha yakın olmalarıdır o yüzden herkes diabloyu favori görüp SAB klanını unutuyor olabilir

Ben Cin ile savaşmıyorum Diablo ile savaşıyorum aldığımız söz üzerine savaşımıza karışılmayacak zaten Buğra abinin sözü senettir. Hal böyle iken hangi klanın cin ile arasının iyi olduğu neyi değiştirir?

Deleted User - 117182

Ziyaretçi
Ben EIBO bır daha kurulmucak dendıgınde de fıkrım degısmemıstı asla da kuruldunuz diye kucuk gormedım.56 da sohbetını agırlıklı savunma oynasanız da mucadelenızı sevdım sımdı de

Kısısel olarak fıkrımı belırttıgım ıcın atışmaları uzaktan takıp edıyorum.Oradakı dostlara selam olsun savasımız daım ve guzel olsun.

İyi oyunlar dilerim.
ordakı durum kendı kendımıze kırgınlıgımızdan reis buyuk konustugumuzdan değildi ama

iyi younlar size de

tepe1923

Yasaklı
Ben Cin ile savaşmıyorum Diablo ile savaşıyorum aldığımız söz üzerine savaşımıza karışılmayacak zaten Buğra abinin sözü senettir. Hal böyle iken hangi klanın cin ile arasının iyi olduğu neyi değiştirir?
Konu benim görüşürüm değil konu herkesin ortak görüşüdür...
Size kim ne söz verdi orasını ben bilemem buğra abi dediğiniz kişiyide tanımam bilmem ama savastiginiz klana ortak dostlarınızdan destek giriyor bunu biliyorum

Deleted User - 117182

Ziyaretçi
birşey dikkatimi çekti cindeki efendı arkadaş kardeş abileri ayrı tutarak soyluyorum
asarız keserız vurruz sileriz bize karşı birleşin zevk alalım gibi cumlelerdenbarzo kudret olursa tek klan sayılmaza bize karsı bırlestınız normal dıploması yapılmasına jogun vs desteklenmesıne gibi laflara evrilmiş.

keşke gücümüzle orantılı konussak ve arkasında dursak herbırımız
keske diplomasisiz w kapatabılse cın

tek opta bızı veya diğer klanları yenebılse

eglenmiş oluruz tebrik ederiz.

yani kudret- barzo(diplomasim henuz yok) -eibo söylediğiniz gibi

cin sab diablo jog baron vb kalabalık olsa

iş terse dönüyor gibi

yada bana öyle geliyor

forum ahalısıne iyi geceler dilerim