57. ALAY vs SAVAGE

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

LordHagi

Kılıç Ustası
Hesap silmeniz sizin işinizi kolaylaştırmaz hatta sizin işinizi zorlaştırır bugün oyunu bıraksak listeyi oluşturana kadar kendi aranızda savaşınız başlar.
Alay ekibi bu günü not edin bir kişi listeye girerse bende sizi ayakta alkışlarım :)

seninle ilk worldumuz degil. Bu laflarin bana hakaret oluyor biliyorsun degil mi? Benim sozumu tutmayacagimi mi ima ediyorsun?

LordHagi

Kılıç Ustası
Şuan zorbaya sorsak hesap siliyoruz alaya savaş açarsanız acaba cevapları ne olur hiç düşündünüz mü merak ettim şimdi

Berkan yakismiyor sana boyle bos laflar. Forumda kazanamazsiniz, hesap satin alarak kazanamazsiniz. Savasacaksaniz, savasalim. Hesap silecekseniz, silin. Sormasi da gercekten bedava. Sor bakalim ne diyormusuz. Ne adalet ne catapat ne de alay hicbirinin farki yok. Her gun birlikte muhabbet ediyoruz bi world 50 kisi kapaticaz diye sozumuzden mi donelim? Muhabbet ettigimiz adamlari arkasindan mi vuralim. Bizim klanin yani sirf zorbanin tarafindan kapatma listesine girecek kisilerin arasinda bile bir suru bu world tanistigimiz, bize katilan, ilk defa zorba catisi altinda oynayan insan olacak.

RahaT Durmaz

Yasaklı
Berkan yakismiyor sana boyle bos laflar. Forumda kazanamazsiniz, hesap satin alarak kazanamazsiniz. Savasacaksaniz, savasalim. Hesap silecekseniz, silin. Sormasi da gercekten bedava. Sor bakalim ne diyormusuz. Ne adalet ne catapat ne de alay hicbirinin farki yok. Her gun birlikte muhabbet ediyoruz bi world 50 kisi kapaticaz diye sozumuzden mi donelim? Muhabbet ettigimiz adamlari arkasindan mi vuralim. Bizim klanin yani sirf zorbanin tarafindan kapatma listesine girecek kisilerin arasinda bile bir suru bu world tanistigimiz, bize katilan, ilk defa zorba catisi altinda oynayan insan olacak.
Ben satar diye bir şey söylemedim sadece denesem mi diye bir soruydu ama böyle bir şeyi denemeyi bırak peşkeş bile çekmiceğimi en iyi sen biliyorsun abi malesef ki adalet değiliz biz iki üç tokata pes edelim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.