57. Alay vs Sado

Mutios

Yasaklı
bir şey biliyormuş gibi gülmesi yok mu birde :D :D :D :D

canım benim senin benim sadece makarasına tamamen boş bırakıp sadece mislerini kestiğim köylerden haberin var mı yok ?

yılan gibi kendi kendilerini yedirdiğimiz köylerden haberin var mı, yok ?

sen kendini olayın içinde zannediyorsun ama boş laf kalabalığısın :D

halay klanının bir süre foruma yazamamasının sebebi kale olan köyler değildi emin ol :D

guardian hatırlıyor musun cnm burda sana iddianı kanıtlamazsan adam değilsin demiştim 4 köy vs aldık yazmıştın hesap silmesine iddia teklif etmiştim kaybolmuştun buralardan, beynini erittiğim moda sokma beni bak hiç :D

kişisel olarak kaybettiniz burada durumu manipüle etmeye çalışmanız da zerre umurumda değil ben aldığım keyife bakarım, sizin kıtaca basit oplarınıza karşı aylarca sınır tuttuk mu tuttuk bitti biz kazandık bitti nokta.

üzerine sizin kıtanın ortasına geldim bu da bonusumdu, şimdi Ryuzaki nickini gördüğünde başına saplanan ağrıların ferahlığıyla umurumda değilsin diyor ve bira keyfime devam ediyorum yalllaahh :D

Bana hayatsiz diyip foruma herkesle kavga etmeye giren surati aknelerden gòrünmeyen 22 yasindaki ergenus.. kendini soktugu sekillere bak, sendeki ego benim serCe parmagim. Varligi yoklugu belirsiz Millete ayar verdigini sanmaz mi. Looser

Ryuzakı

Yasaklı
Bana hayatsiz diyip foruma herkesle kavga etmeye giren surati aknelerden gòrünmeyen 22 yasindaki ergenus.. kendini soktugu sekillere bak, sendeki ego benim serCe parmagim. Varligi yoklugu belirsiz Millete ayar verdigini sanmaz mi. Looser

yav çen içerledin miii kıyamam ama hayatsızsın olum sen bi geleceğin yok ömrün pc başında çürüyüp gidiyor :D

senin tipini gördüğüm için rahatlıkla söylüyorum ki suradım senin jole sürüp süslenip püslenip açtığın yayınlardaki suradından daha hayırlıdır ve son olarakta ayar verdiğimi sanmıyorum, saplayıp geçiyorum yallah

Mutios

Yasaklı
yav çen içerledin miii kıyamam ama hayatsızsın olum sen bi geleceğin yok ömrün pc başında çürüyüp gidiyor :D

senin tipini gördüğüm için rahatlıkla söylüyorum ki suradım senin jole sürüp süslenip püslenip açtığın yayınlardaki suradından daha hayırlıdır ve son olarakta ayar verdiğimi sanmıyorum, saplayıp geçiyorum yallah

Dostum varmi instan biseyin yazsana ozelden:D Onuda kesin veremezsin iddaa ya girerim :D baya sapliyon he,tersten kendine sapliyon perma yiyip hergun XD

Ryuzakı

Yasaklı
sayfalarca yazsa da geçmez acısı onda daha :D bide inanıp kami falan erkek ahahahhah

basitsin :D

sen çevir kazı yanmasın sayfalarca yazıyor vs de azıcık adam olsan o olayda hesap siler giderdin, aynısını o zamanda yaptın senin manipülen bana sökmez koçum alt segmentsin, seni yağmaladığım raporları da paylaş arada hadi öptüm seni :*

Mutios

Yasaklı

sen çevir kazı yanmasın sayfalarca yazıyor vs de azıcık adam olsan o olayda hesap siler giderdin, aynısını o zamanda yaptın senin manipülen bana sökmez koçum alt segmentsin, seni yağmaladığım raporları da paylaş arada hadi öptüm seni :*

Merak etmeyin bu hesabida ertesi gun ban yer, en azindan yazmayi ogretiyoruz bebelagA

Ryuzakı

Yasaklı
Dostum varmi instan biseyin yazsana ozelden:D Onuda kesin veremezsin iddaa ya girerim :D baya sapliyon he,tersten kendine sapliyon perma yiyip hergun XD

hahahahahah nasıl çıldırdı birde gazlamak için veremezsin falan yazmış, oğlum benim sen kendini bile isteye teşhir ediyorsun diye ben kendimi sana kanıtlamak zorunda mıyım ?

tammm milletin no'sunu isteyip halk tuvaletlerinin duvarlarına yazan asosyal model, sanalla gerçeği ayırt et artık 2 item alıcan diye parmaklıklar arasına girecen yoksa int perma yiycen :D :D :D :D

Mutios

Yasaklı
hahahahahah nasıl çıldırdı birde gazlamak için veremezsin falan yazmış, oğlum benim sen kendini bile isteye teşhir ediyorsun diye ben kendimi sana kanıtlamak zorunda mıyım ?

tammm milletin no'sunu isteyip halk tuvaletlerinin duvarlarına yazan asosyal model, sanalla gerçeği ayırt et artık 2 item alıcan diye parmaklıklar arasına girecen yoksa int perma yiycen :D :D :D :D

E noldu veremedin :D Soylediklerim dogru cunkim #_# Hayatta forumda oldugun gibi random bir arkadasssiN. Vas4tlik lifeStyle olmus puhahahahahahahaha

llGuardianll

Kılıç Ustası

Gaza gelip alacağını zannederek 4 mis attığın köyde kesip gönderdiğim raporlar mı Allahtan ilk misn girdi çıktı ağzından düşmüyor avuntuya bak :D

Ryuzakı

Yasaklı
E noldu veremedin :D Soylediklerim dogru cunkim #_# Hayatta forumda oldugun gibi random bir arkadasssiN. Vas4tlik lifeStyle olmus puhahahahahahahaha

oğlum sen ciddi misin ya düştün mü bu kadar, şimdi @yinebenhepben kankimi etiketlemenin zamanı geldi işte,

senin tipini gördüğümde gülmekten gözümden yaş geldi bu modelsizle mi muhattap oluyormuşuz diye hatta tystnad kankama dalga geçmeyeceğim ayıp olmasın demiştim ama sen kaşındın bence saçlarını joleleyip bayram çocuğu modunda yayın açmaya devam et çünkü konu irl ye geldiğinde seni fena üzerim :D

Ryuzakı

Yasaklı
oğlum sen ciddi misin ya düştün mü bu kadar, şimdi @yinebenhepben kankimi etiketlemenin zamanı geldi işte,

senin tipini gördüğümde gülmekten gözümden yaş geldi bu modelsizle mi muhattap oluyormuşuz diye hatta tystnad kankama dalga geçmeyeceğim ayıp olmasın demiştim ama sen kaşındın bence saçlarını joleleyip bayram çocuğu modunda yayın açmaya devam et çünkü konu irl ye geldiğinde seni fena üzerim :D

yanlış anlaşılmasın burdan da üzerim sadece ek not olarak belirttim bu hayatsıza puahahahah

Ryuzakı

Yasaklı
Gaza gelip alacağını zannederek 4 mis attığın köyde kesip gönderdiğim raporlar mı Allahtan ilk misn girdi çıktı ağzından düşmüyor avuntuya bak :D

öyle bir köy mü varmış la ha aynen kamini canım sıkılıyor diye mislediğim köyde harcamıştın dime hahahahahah

ben onlardan bahsetmiyordum canım benim basbaya normal seni yağma yaptığım raporlardan bahsediyordum manipüleye devammm kendini zeki sanıyor :D

Ryuzakı

Yasaklı
abisi konuyu irl ye donup dolasip getiren sensin sanal alemde hergun sopa yediginden saniyorum ki :D :D at hadi ozelden bekliyorum

teklifi arttırıyorum o zaman madem seviyeyi düşürüyoruz instayı falan boşver türkiyeye geri döndüğünde (yerse) havaalanında alınır bu xd özelden yaz bana yüz yüze görüşelim :D :D

bi çayımı içersin bakalım, karnını doyururum ;)

Mutios

Yasaklı
teklifi arttırıyorum o zaman madem seviyeyi düşürüyoruz instayı falan boşver türkiyeye geri döndüğünde (yerse) havaalanında alınır bu xd özelden yaz bana yüz yüze görüşelim :D :D

bi çayımı içersin bakalım, karnını doyururum ;)

Sana iyi geceler BAY AKNE. :D :D :D Hani olursunda bu kadar bo$ olmazsin bolmmmm. :D maymun suratini gizleyebilmek icin bu kadar tribe girme...

Mutios

Yasaklı
bende öyle düşünmüştüm hahahahahahahahahahah

hala sanaldan tipimi görmek istiyor adamı yüz yüze davet ediyoruz gelmiyor hadi yallah şimdi :D :*

1636756731299.png

Google a ne yazinca cikiyo tahmin et :D ( Vel.. ayni sen :D Gunlerdir izledigim videolarimla kanalimla vs ile yaziyorsun :D Agzina alma, HIKIK diye kalirsin IRL ye tasirsan :D LC Waikiki seni :D :D :D