57. Alay vs Sado

Ryuzakı

Yasaklı
Şu oyunu oynamayı bilmiyorsan bırakta köy isimlerine adlarını yazdığın adamlar toplasın köyleri :D

30243 adlı eklentiyi görüntüle

Screenshot_9.png

evet yine boş yapma zamanı :D

şu şansı görüyor musun canımın içi, küçük puanlı elemandan büyük bir hamle geldi beklemiyordum ve özelden tebrik ettim arkadaşı da zaten ?

oyunu bilmiyorsan dediğin rapor, şuana kadar ki aldığınız köylerin (banlıyken :D) gerçekten tek hakederek alınanı.

fino komedian sana gelecek olursak anca peşimde koşarsın başlıktan başlığa yallah :d

llGuardianll

Kılıç Ustası
30244 adlı eklentiyi görüntüle

şu şansı görüyor musun canımın içi, küçük puanlı elemandan büyük bir hamle geldi beklemiyordum ve özelden tebrik ettim arkadaşı da zaten ?

oyunu bilmiyorsan dediğin rapor, şuana kadar ki aldığınız köylerin (banlıyken :D) gerçekten tek hakederek alınanı.

fino komedian sana gelecek olursak anca peşimde koşarsın başlıktan başlığa yallah :d

Banlıyken evet çok keyifliydi ahahahhha

komedian

Baltacı
30244 adlı eklentiyi görüntüle

ahahahahahahahah kudurmuş ashahahahahahahaashdhashdahsjadhjsa

kafana vura vura öğretcez oyunu :D

Ryuzakı

Yasaklı
ahahahahahahahah kudurmuş ashahahahahahahaashdhashdahsjadhjsa

kafana vura vura öğretcez oyunu :D

yok abi bunun beyninin yerinde taş falan var :D

güzel evladım senin bana dair tek bir raporun var mı ? haritada herhangi bir etkileşimimiz oldu mu ?

1. sen bana oyun öğretecek vasfa sahip değilsin,
2. keşke daha yakın olsaydık ;)

komedian

Baltacı
yok abi bunun beyninin yerinde taş falan var :D

güzel evladım senin bana dair tek bir raporun var mı ? haritada herhangi bir etkileşimimiz oldu mu ?

1. sen bana oyun öğretecek vasfa sahip değilsin,
2. keşke daha yakın olsaydık ;)

ahahahahaha

sen köylerini kale yaparak oynamayı oyunculuk san

ahahahahahahahah

Ryuzakı

Yasaklı
dedi 70k lık adama köy veren :D merkezinizdeki köyü güzel büyütmüşsün benim için aferin :D
Ya bırak zırlamayı başkanın nereye kaçtı onur bul getir hadi adam değil mi de seni yolluyor buraya az önce yazdığıma cevap versin.

500 opta da patlayacağınız gerçeği de değişmeyecek sanki senin varlığından kimsenin haberi var en son bizim burdan bi köy düşürmüşsün es kaza, elinden alıp vurdum tekmeyi yolladım şimdi bana burdan gelme hadi yiyorsa oyundan gel burdan da başkanını yolla kaçıp gitmesin ortaya bir şeyler atıp hem oyunda hem forumda kafasına vurmaya devam edeceğim onun azıcık adamsa cevap verir az önceki iddiaya yallah

senin foruma giremediğin beynini erittiğim günleri unutturmaya çalışıyorsun ama yemezler çakma klan başkanı :D

sen anca benden banlıyken köy alırsın, onun dışında benim yağmamsın la daha ne diyim sana övündüğüz alay klanının başkan diye profiline yazdıkları çocuğu yağmam yaptım dalga geçtim hangi yüzle yazıyorsun şimdi buraya adalet ve zorba'nın peti :D

Ryuzakı

Yasaklı
ahahahahaha

sen köylerini kale yaparak oynamayı oyunculuk san

ahahahahahahahah

bir şey biliyormuş gibi gülmesi yok mu birde :D :D :D :D

canım benim senin benim sadece makarasına tamamen boş bırakıp sadece mislerini kestiğim köylerden haberin var mı yok ?

yılan gibi kendi kendilerini yedirdiğimiz köylerden haberin var mı, yok ?

sen kendini olayın içinde zannediyorsun ama boş laf kalabalığısın :D

halay klanının bir süre foruma yazamamasının sebebi kale olan köyler değildi emin ol :D

guardian hatırlıyor musun cnm burda sana iddianı kanıtlamazsan adam değilsin demiştim 4 köy vs aldık yazmıştın hesap silmesine iddia teklif etmiştim kaybolmuştun buralardan, beynini erittiğim moda sokma beni bak hiç :D

kişisel olarak kaybettiniz burada durumu manipüle etmeye çalışmanız da zerre umurumda değil ben aldığım keyife bakarım, sizin kıtaca basit oplarınıza karşı aylarca sınır tuttuk mu tuttuk bitti biz kazandık bitti nokta.

üzerine sizin kıtanın ortasına geldim bu da bonusumdu, şimdi Ryuzaki nickini gördüğünde başına saplanan ağrıların ferahlığıyla umurumda değilsin diyor ve bira keyfime devam ediyorum yalllaahh :D

llGuardianll

Kılıç Ustası
Ağlama gözyaşları tüm forumu ıslattı paragraf paragraf yazmaya başladı yine :D 2 op yedin bu zamana kadar aylarca tuttuğunu zannettin bravo kapadın dünyayı şuan aferin güzel avuntu :D

komedian

Baltacı
bir şey biliyormuş gibi gülmesi yok mu birde :D :D :D :D

canım benim senin benim sadece makarasına tamamen boş bırakıp sadece mislerini kestiğim köylerden haberin var mı yok ?

yılan gibi kendi kendilerini yedirdiğimiz köylerden haberin var mı, yok ?

sen kendini olayın içinde zannediyorsun ama boş laf kalabalığısın :D

halay klanının bir süre foruma yazamamasının sebebi kale olan köyler değildi emin ol :D

guardian hatırlıyor musun cnm burda sana iddianı kanıtlamazsan adam değilsin demiştim 4 köy vs aldık yazmıştın hesap silmesine iddia teklif etmiştim kaybolmuştun buralardan, beynini erittiğim moda sokma beni bak hiç :D

kişisel olarak kaybettiniz burada durumu manipüle etmeye çalışmanız da zerre umurumda değil ben aldığım keyife bakarım, sizin kıtaca basit oplarınıza karşı aylarca sınır tuttuk mu tuttuk bitti biz kazandık bitti nokta.

üzerine sizin kıtanın ortasına geldim bu da bonusumdu, şimdi Ryuzaki nickini gördüğünde başına saplanan ağrıların ferahlığıyla umurumda değilsin diyor ve bira keyfime devam ediyorum yalllaahh :D

AHAHAHAahahahaha

yazık ya.

@llGuardianll nasıl topladıysanız içerlenmiş adam AHAahahahahahaha