57.Alay vs Mafia - Savage - Eibo

veeSSelam

Yasaklı
Yunus aslanim saldiri atmayi bilmiyorsan ulas bana ogretiyim
Sevsek bey def köylerımde bıle hafif basılıdır bende düşen köye de asker atılır acımam ölen ölür kalan saglar bizimdir bu kadar saldırı yıyen bır ekıpken bu kadar saldıran adama saldırı öğretecek çapın var mı bı Aynaya bak

willyc

Kılıç Ustası
Sevsek bey def köylerımde bıle hafif basılıdır bende düşen köye de asker atılır acımam ölen ölür kalan saglar bizimdir bu kadar saldırı yıyen bır ekıpken bu kadar saldıran adama saldırı öğretecek çapın var mı bı Aynaya bak
İstersen saldıran sıralamsına bi bak boş yapmadan önce yunus

AequitaS*

Okçu
EİBO olarak Alay savaşını kaybettik. AKTİF olarak savaşan emek veren herkesin emeğine Sağlık. Alay klanına bundan sonraki savaşlarinda başarılar.Eibo olarak bu savaşa girmemizdeki tek neden arkada oyuncu bırakmamakti. Savaşi kaybettik dost kazandık bu bizim için sevindirici oldu. Herkese iyi oyunlar

EnesKOSOVA1

Yasaklı
********Ne demiştim ?
Ya 1 k lık barbarlarda haklılar onlar oraya gökten inmedi ama konunun benimle alakası olduğu konusunda haksızlar. Klanımdaki herhangi biriyle de alakası yok bu köyler pre kasan veya 4 kıta merkezinde kendi multilerini toplayarak binlerdce w dir pre kasan oyuncuların multilerinin köyleri bunlara örnek mi istiyorsunuz @*SRM* buyrun bu adam. Bu adam her w de aynı stratejiyi izler. O w nin favori klanına girer keyfine bakar 4 kıtanın 4 undede multisi vardır pre kasar köy alır 4 kıtadan kasar. Enes iftira atma diyenler, bu adamın girdiğii dünyalarda merkezi konumuna aldığı köylere bakabilir. Aldığı köyler de isimlerde eger bu w de bu kıtadaysa o zaman önce bir kendilerinden utansınlar millete iftira atmadan önce klanına aldığı adamın yediği halttan dolayı.

******* Ne demişti ?

Benim adımı ağzına alma benle de muhatab olma.
Neler yaptığını herkes görüyor. Senbistedihin kadar burada temiz görünme hevesinde ol, kimse yemez.
Zaten senin olduğun bölgeye bakıldığında neler yaptığın açıkça ortada.
Dediğim gibi adımı ağzına alma muhatabım değilsin.
Benim birkaç arkadaşım benimle gelir zaman zaman koy büyütürler klana , ya da pre kasar giderler.
Sen ac kendi geçmişine bak. Şu an worldde yaptıklarına da bak.
Oyunculuk konusuna gelince de, komiksin :)
Neyse sen yaz çiz devam et ama kimseye yutturamazsin. Ancak kendini kandırırsın
Hadi sana multilerinle mutluluklar

Sonuç ?

w66 dan sonra w67 de yine aynı. hahahahahha :):) :) :) :)
ALTAY TÜRKÜ köyü (495|499) K44
*SRM* köyü (496|505) K54
proto.tru köyü (495|506) K54
rezzakrezan köyü (488|494) K44
sim1907 köyü (494|491) K44
34saramer34 köyü (499|487) K44