57. ALAY vs baba & pars

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Her neyse son olarak geldiğimiz noktaya baktığımız zaman Pars klanları tüm oyuncularının emeklerini hiçe sayarak anlamsız saçma sapan diplomasi ve yönetimiyle şuan bulunduğumuz kıtaları BABA klanına PEŞKEŞ çekerek hesapları başkalarına bırakıp oyunu bırakma noktasına geldiler.

Savşalar başlamadan önce haritaya baktığımız zaman Pars klanının kıtasında bulunan Fena klanlarıyla kavgalı, Osmanlı klanlarıyla kavgalı müttefik olduğu Alay klanlarıyla da gönül bağlarının koptuğu bir hale getirecek kadar bencil bir oyun stiline sahip olduğu iyice netlik kazanmıştır. Oyun oynanır, kazanılır kaybedilir fakat kimseye üstten bakmanın, kimseyi aşağılayarak konuşmanın hiç bir katkısı olmadığını inşallah bu dünyada anlamışlardır.

Şöyle kendi cephemizden baktığımız zaman eksiksiz olarak tüm klan oyuncularımız mevcut diplomasilerden, mevcut haritadan memnun ve hiç bir şey kaybetmediğimizin bilincindeler. Fakat pars klanı yönetimi adam gibi savaş vermeden baba klanına yeterki ALAY silinsin gelin köylerimizi alın diyebilecek bir seviyeye kadar indiler. İstiklal klanlarını ve Nuri66'yı savaşlarda verdikleri emeklerden dolayı tebrik ediyorum.

Gelelim son cevaba,

Mesajının birçok kısmına üslubunca cevabımı verdim bu kısmına vereceğim cevabı sona(sonunuza) sakladım. Çünkü öyle iyi tanıdım ki sizi kısacık sürede, nasıl da kaçıp gideceğinizi, nasıl da hiç bir halta yaramayacağınızı ve nasıl da saman alevi olduğunuzu iyi kestirebildim. Yazdığın kelimelerin doğrusunu aklı olan bu saatten sonra tayin etmiştir ancak ben yine de bu hizmetten klanlar ailesini mahrum bırakmayayım.

Hasılı, cümlelerini şöyle değiştirivermek icap etti, senin yanlış yazdığın yerleri düzelterek sana bir yardımım olsun istedim. "Giderayak" bu kıyağımı unutma lütfen.

Yukarıdaki arkadaşın aslında söylemek istediği;

"Her neyse son olarak geldiğimiz noktaya baktığımız zaman "Alay" klanları tüm oyuncularının emeklerini hiçe sayarak anlamsız saçma sapan diplomasi ve yönetimiyle şuan bulunduğumuz kıtaları "FENA-NİRVANA" klanına PEŞKEŞ çekerek hesapları başkalarına bırakıp oyunu bırakma noktasına geldiler.

Savaslar başlamadan önce haritaya baktığımız zaman Alay klanının kıtasında bulunan,yakın tarihte PARS ile ortak düşmanları olan Osmanlı klanlarıyla beraber PARS klanlarının kuyusunu kazıyor olduğu PARS klanlarıyla da gönül bağlarının koptuğu bir hale getirecek kadar bencil bir oyun stiline sahip olduğu iyice netlik kazanmıştır. Oyun oynanır, kazanılır kaybedilir fakat kimseye üstten bakmanın, kimseyi aşağılayarak konuşmanın hiç bir katkısı olmadığını inşallah bu dünyada anlamışlardır.

Şöyle kendi cephemizden baktığımız zaman eksiksiz olarak tüm klan oyuncularımız mevcut diplomasilerden, mevcut haritadan memnun ve hiç bir şey kaybetmediğimizin bilincindeler.
kayıpsız bir savaş
1622640599841.png
Fakat ALAY klanı yönetimi adam gibi savaş vermeden FENA ve STAR klanına yeterki PARS silinsin gelin köylerimizi alın hesaplarımızı toplayın diyebilecek bir seviyeye kadar indiler. İstiklal klanlarını ve Nuri66'yı savaşlarda verdikleri emeklerden dolayı tebrik ediyorum."

Sen o kadar planlar yap o kadar kulisler çevir, herkesin cebine elini sok, milleti birbiriyle düşman et, laf taşı, herkesin arkasından oyun çevir, 2 saat oyun oyna 10 saat dcde kuyu kaz, sonra gel 2 haftada hesap sil köylerini toplasınlar. Hadi düşman gördüğüne dost gözüküp "arkasından" gizlice kuyu kazmanı bir noktada anlarım savaşta her şey mübahtır taktiğiniz var, size yakışan da budur, ama türlü yalanlarla yanınıza çekip sonra ortada bıraktığınız o kadar insana yaptıklarınızı anlamam. Buradan tüm klanlar ailesine sesleniyorum. Bu ve bunun gibi kulisci zihniyetleri ortamınızdan uzak tutun. Bunlar anca konuşur, 10 klan bir olmadan maçaları savaş etmeye yemez. 10 klanı bir edene kadar da akla karayı seçer her yalana başvurup saatlerce kulis yaparlar. Biz sustuk, biz konuşmadık, kulis yapmadık. Türlü yalanlarınıza rağmen oyunumuzu oynadık. Ama kurtuldunuz sanmayın sizinle daha çok oyun oynayacağız yalan halayı ekibi.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Pars bedel ödetir. :)
Şimdi ortada bıraktığınız adamları sırf Pars silinsin diye peşkeş çekmeye devam edin. Mikail abinizin dediği gibi "Klan adını 57.Alay değil Halay olarak deiştirin, anca elinize iki mendil verip halayda oyun oynatırlar size, bu oyun ağır gelmiş belli ki.." ehuhueheuhuhueuh.

Bir şarkı var tayfun kardeş sana gelsin "duygular haram oldu @CokSevdimAbi yalan oldu, zalım geceler :)..."

canooo5

Acemi
Pars bedel ödetir. :)
Şimdi ortada bıraktığınız adamları sırf Pars silinsin diye peşkeş çekmeye devam edin. Mikail abinizin dediği gibi "Klan adını 57.Alay değil Halay olarak deiştirin, anca elinize iki mendil verip halayda oyun oynatırlar size, bu oyun ağır gelmiş belli ki.." ehuhueheuhuhueuh.

Bir şarkı var tayfun kardeş sana gelsin "duygular haram oldu @CokSevdimAbi yalan oldu, zalım geceler :)..."

Eforsuz faydasız gel buraya gel:D Bak bu formda konuşanların hepsinin bi nicki vermiş olduğu bir savaş mücadele var. Birbirlerini dinliyorlar tartışıyorlar bazen anlaşıyo bazen kavga ediyorlar. San bakıyorum, bi nickin yok bir başarın yok kimseye bir faydan yok. Kimse seni ciddiye bile almıyo farkında mısın ? Arada canım sıkıldığında gelip bakıp sana bir ben cevap veriyorum o da oldu olalı bebeleri severim ondan yani. Bişeyin ucundan tut bi işe yara arkadaşlarına destek olda seni adam yerine koysunlar koyalım. Boş boğazlık yapma 7/24 burda:D