56. Dünya Genel İstatistikler ve Haritalar

-CyberEagles-

Yasaklı
sancak ve yiğitin renklerini değiştirin sancak tarafından misleniyoruz... yiğitin içindeki hainler sancak tarafına geçmiş olup sancak yiğitten köy almaya başlamıştır ve misliyle karşılık verilecektir....

ustad yigit klaninda muhataplar belli sen dunyaya sahi olarak baslayip yigite gecmissin hicbirsey blmeden gelip baska klani kotuluyon. Klandan adamlari aile klanina gonderip op zamani iceriden alinan koyleri destekleticen utanmadan birde uste cikmaya calisican. Kac defa uyari verildi klaninizin icinden barbar toplamayin diye bizim klanda haberinde yoktur kesin Hayir klanin diplomati veya iletisim sorumlusu falanda degilsin simdi bu konuyu buraya tasimanin maksadi ne? Kosede savasmadan gelisirken bir anda nedir bu celallenmek dostlarindan talimat mi aldin. Gecmisine herkesin saygisi var ama sen o gecmisini lekelemeye calisiyosun.

DeletedUser68069

Ziyaretçi
Sorularıma cevap vermiorsun diyor :D aajajja :D Kimsin diye sorarlar insana klandaki yetkin nedir? Savasananayı cağır

DeletedUser60757

Ziyaretçi
Sorularıma cevap vermiorsun diyor :D aajajja :D Kimsin diye sorarlar insana klandaki yetkin nedir? Savasananayı cağır
aile klanı çıkıp desin ki temtikan bizi destekleyecekti o yüzden dibinden köy aldık , tamamen sabahki muhabbetlerden dolayı atmış olduğum klansal olarak değil bireysel yaptığım bi hamleydi ama doğruydu ama yanlıştı.. Bunun cezasını siz sancak klanı olarak kestiniz
Aile klanı köy alınca, yigitten cıkıp aileye sav atan arkadaşa selam olsun :) Burdamı o cengaver :) Diriliş op yaparken sa yı bozan savasananaya da selam olsun:)
aile klanı çıkıp deyebilir mi ki temtikan bizi destekleyecekti o yüzden dibinden köy aldık , veyahutta destek attığım 2 köyde deli savunma vardı nasıl kestiniz ? tamamen sabahki muhabbetlerden dolayı (savaşamayan baba ve savaşanana gibi hitaplara karışılık bir anlık sinir ve tahrik edici laflar sebebiyle -şimdi olsa yine yapardım pişman değilim- ) atmış olduğum klansal olarak değil bireysel yaptığım bi hamleydi ama doğruydu ama yanlıştı.. Bunun cezasını siz sancak klanı olarak kestiniz hakkınız olabilirdi o köyler ona bişey dediğim yok bölgesel olarak lakin bu işin bu şekil yapılması ne kadar doğruydu köyleri verdiğim için rahat rahat soruyorum ?

ursan

Baltacı
s.a yı bozmak zorundaydı tabiki sancak geldi arka tarafımızdaki barbarlara girdi tüm köyleri rezerveledir sancak klanı yay çizdi çevremize etikmidir bu davranış ? hem sen ne biliyorsunkide konuşuyorsun???

bunun yeri burası degil. cok derdin varsa sancak vs yigit diye bir baslık acarsın, orada konusulur edilir karsılıklı yapılan yanlıslar..

bu arada harita ve emeğin icin ellerine saglık K A R M A

DeletedUser68332

Ziyaretçi
ben cevap vereyım guzel kardesım yigit klanı dostumuz dıye arkamızdakı ufak olusumları almasına musade ettık hatta savasa katılacak dıyede arka kısmı hakkı olmadıgı halde yıgıte bıraktık ama ne kamı destegı geldı ne def destegı geldı bızde yıgıtın hakkı olmayan alan varya ordakı klanları yıgıt yapıp benım klanımın alanı dıyen gelen bır destek gormedıgımızde arka taraftakı 30 a yakın barbarı bızzat ben aldırdım FAMILY klanı benı mıslıyor zıyaret ıcın gıdıyorum savasanbaba nın haberı vardı o soyledı desteklememı dıyıp sonra hersey ortaya cıktıgında SA yı bıtırıyorum dıyen bır dıplomatınız vardı konusmayı ben atıcam temtıkanıda klana bızzat ben toplattırdım

temtikan Oca 21, 11:39
mekanın sahibi yönlendirdi köylerime saldırı geldiği için ziyaret yapıcaz ilgili klanlara geçişimi yapabilir misiniz ?

LEGOLAS AKANATA Oca 21, 11:41
oncelıkle komut acarsan deflerının dusman koylere gıtmedıgını gorursem durdururum

temtikan Oca 21, 11:43
kemal abinin de haberiyle 2 köye sabah ki muhabbetten dolayı destek atacağımı haber verdim yalnız hiçbir şekilde askeer kesimi olmucak onun da ayarlamasını yaptım. takdir sizin ben çok şeffam bir insanım neyse o

LEGOLAS AKANATA Oca 21, 11:48
ben kemal abını falan tanımam net bır ınsanım karsımdakınınde net olmasını ısterım def atmıssın seffam ınsanım dıyosun

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Bu yiğit başlık açınca @Machu Picchu karşim bu dünya kimi arkadan vuracaksınız demişti ön görülü çocuk

DeletedUser60757

Ziyaretçi
ben cevap vereyım guzel kardesım yigit klanı dostumuz dıye arkamızdakı ufak olusumları almasına musade ettık hatta savasa katılacak dıyede arka kısmı hakkı olmadıgı halde yıgıte bıraktık ama ne kamı destegı geldı ne def destegı geldı bızde yıgıtın hakkı olmayan alan varya ordakı klanları yıgıt yapıp benım klanımın alanı dıyen gelen bır destek gormedıgımızde arka taraftakı 30 a yakın barbarı bızzat ben aldırdım FAMILY klanı benı mıslıyor zıyaret ıcın gıdıyorum savasanbaba nın haberı vardı o soyledı desteklememı dıyıp sonra hersey ortaya cıktıgında SA yı bıtırıyorum dıyen bır dıplomatınız vardı konusmayı ben atıcam temtıkanıda klana bızzat ben toplattırdım

kemal abinin de haberiyle 2 köye sabah ki muhabbetten dolayı destek atacağımı haber verdim yalnız hiçbir şekilde askeer kesimi olmucak onun da ayarlamasını yaptım. takdir sizin ben çok şeffam bir insanım neyse o

Size attığım mesaj buydu yanlış kopyala yapıştır yapmadıysam , nerede bu dedikleriniz yazıyor ?

DeletedUser68069

Ziyaretçi

Size attığım mesaj buydu yanlış kopyala yapıştır yapmadıysam , nerede bu dedikleriniz yazıyor ?
destek atıcam ama asker kesimi olmaaycak, o zaman neden asker attın diye sormazlar mı be adama çakal?

DeletedUser60757

Ziyaretçi
destek atıcam ama asker kesimi olmaaycak, o zaman neden asker attın diye sormazlar mı be adama çakal?
İnsanlarla çok anormal şekilde değişik konuşmalarınız var güzel bir dille ne olduğunu neden böyle olduğunu sorsaydınız o destekler o köylere gitmicekti ki adamlar kendileri köye geldiği anda sıkıntı yaşamayayım diye destekleri geri gönderdiler. Burada biraz kibar olmaya davet ediyorum sizi yaptığım doğru olduğunu savunmuyorum Kemal abinin yaptırdığını savunmuyorum sadece haberi var dediğini söylüyorum beni destekledi mi yoksa bana sitem mi etti bilmiyorsunuz. Köyler öyle veya sizin hakkınızdı zaten ben sadece bu şekil verilmeseydi diyorum. İyi akşamlar.

LaFleur01

Baltacı
3ad663d5-ece2-4f5a-80ec-3a74a0997d0c-m.jpg

Disa ez

Yasaklı
Bi susun gayri.. Hastayım ölüyorum.. Bademcik iltihabı, ateş, böbrek taşı düşürme vs daha ne ararsanız var. Ses yapmayın dinleneyim :)

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Galaxy will be back again and will dominate

Doğru mu beyler